Jump to content
Simson

Zašto je (ili nije) po vama GTA SA bolji od ostalih GTA serijala ?

Recommended Posts

Da li je Grand Theft Auto San Andreas po vama najbolji od ostalih serijala ili nije? Obrazložite vaše mišljenje jer u protivnom možete biti kažnjeni za spam.

Edited by Simson

Ima dobru pricu, I likovi u igrici su super!!

Pa pocet cu od naravno price, ali malo dublje cu zaci, naime prvi put kad sam igrao aj super neki cj bog batina prelazis. Ali onda na netu sam pronosao price izmjedu bandih u LA, koje su kratori predstavili kroz bande na serveru, pa jos jedan razlog vise da igram. Pa onda pronadjes pricu da je Ryder napravljen na liku Eazy E pa jos igras onda i sve tako, nova prica i novi razlozi. I tako ovaj serijal je uzbudljiv jer uvijek nadjes neke nove stvari, cak i danas kad instaliras nacices nesto sto ranije nisi zapazio. 

Ima dobru pricu i likove ! Jednostavno to je SA

Ima dobru pricu vezanu za bande i jedini je GTA koji ima vise od jednog grada

Najviše je po priči najbolji. Ali i grafika nije loša. Ali priča mu je odlična.

Isprva, sama priča je fantastična. Zatim prilagođavanje lika, mislim na to da ga možemo oblačiti kako želimo, hraniti i slično. Easter Eggs su također jedan ogroman plus. Onda kako je ostatak likova odrađen, s pozadinom svoje životne priče, ali naravno, najzanimljiviji je zaplet, tj. Smokeova i Ryderova izdaja. :)

Edited by Valkyrie

Igrica koja pored ostalih GTA serijala ima definitvino najbolju priču. Grafika je u to vrijeme bilo kao što je sada GTA5. 

Jer GTA SA po meni ima najbolju pricu i iako je odavno izasla igrica ljudi je idalje igraju bas po tome jer retko kad i dosadi. Likovi i sve je super dok grafa nista spec ?

• Love 1

Definitivno ima najbolju priču i najbolje karaktere. 
Igrica je izašla 2004. a opet ima bolju priču i od najnovijih igrica, pa čak i od GTA V

• Like 1

Mnogo dobra prica za njegovo godiste 2004 godiste nemam sta reci mnogo jaka dobra igra 

Definitivno najbolja priča od svih GTA serijala. Iako je izašla 2004., zanimljivija je od 90% igrica koje se trenutno igraju. Priča i sama igra je toliko dobra da ju možeš prijeći koliko god puta želiš. Još su tu odlični Easter Eggovi koje je zanimljvo otrkivati. Ako vam je dosadno možete koristiti cheatove i malo se zezati. Također ima i dosta dobrih modova za tu igricu. Definitivno najbolja GTA igrica.

Pa kao prvo prica same igrice. Mnogo je dobra, na grafiku se nećemo osvrtati ipak je to malo starija igrica. Ali je dobro to sto ima dosta mogućnosti u igri na primer ratovi mafija, oblacenje i jos neke mogućnosti za glavnog aktora Carla Johnsona (CJ). Ali misije su po meni odlicne, a pogotovo ono gde CJ sa Big Smoukom ide i puca likove na vozu i recenica iz te misije mi je ostala u glavi (all we had to do was follow the damn train CJ). Ma da u toj igrici ima dosta lepih stvari i imam dosta uspomena u njoj. Ah taj Grand Theft Auto San Andreas. 

Prosto ima najbolju pricu i igrica nikad nece dosaditi. Najbolji je po meni gta sa, ali konkurse mu dosta i gta V. 

Definitivno najbolja, toliko dobra prica, dobre misije, dobar sistem koji je mogao iko napraviti, odlicna igrica, definitivno najjaca

Bolji je zbog toga sto je gameplay odlican,ali i prica je najbolja od svih gta serijala,do sad sam ga presao 4 puta,preporucujem svima da predjete gta :D:D 

Po meni jeste,zato sto sam odrastao uz GTA SA,a danas ga igram,ali SAMP,singleplayer slabo igram

Bolji je zato sto je veoma unikatan. Prosto niko nije dosao na takvu ideju kao sto je to oziveo GTA. Ovo je samo moje mišljenje! :)

On je po meni najbolji ima najbolju pricu i solidnu grafiku

Pa ima jednostavno najbolju pricu i ni jedan drugi gta nije uspio napraviti bolju, a mozda je to jednostavno jer nam je to haman pa svima prva igrica pa price ostale u sjecanju i ne mogu napraviti zamjenu :D

GTA SA je najbolja igrica ne samo od ostalih GTA serijala,  nego po meni od svih igrica,  a za to ima visr razloga.

1. Prica

Prica u GTA SA je pre brutalna i skroz je nekako isprepletena i zbog toga je najbolja.

2. Mogucnosti u igrici

U GTA SA imate mnogo mogucnosti kao sto su bildanje svog lika, mnogi sportovi koji mogu da se igraju ...

3. Velika mapa

U GTA SA je prevelika mapa sa 3 velika grada: Los santos,  San fiero i Las venturas.

Gta SA je igrica koju obozavam jednostavno u Gta V se nisam pronasao nekako najbolja igrica mi je GTA san andreas sigurno

Pa ima zanimljivu pricu kao i solidnu grafiku .Svaki lik koji se pominje je unikatan i ima svoju pricu