Skoči do sadržaja
Kajzer

Skidanje kaznenih poena donatorskim poenima

Skidanje Kaznenih Poena  

199 korisnika su glasala

Ova anketa je zatvorena za nove glasove
  1. 1. Da li želite sistem koji omogućava skidanje kaznenih poena donatorskim poenima?

• Da
      96
    • Ne
      101

• Molimo prijavi se ili registruj da bi glasali u anketi.
  • Anketa je zatvorena na 11.11.2018. na 19:00

Preporučene poruke

Ja sam ipak glasao za DA. Taj neko ko je radio PG i sta vec mozda je bolji helper nego igrac ili kako vec. A medjuostalom server ce dobiti mozda nesto vise novca tako da, sto da ne? Kad moze sve da se plati na svetu necemo propasti ako bude moglo i ovo... Ne mozemo svi biti jednaki i nikad necemo biti.. Neko ce imati vise neko manje...

Nemoj da mislite da pricam da bi meni bilo bolje, ja licno KP nemam vec pricam u globalu.

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
Delite na drugim sajtovima

Bilo bi dobro da se kp skida onim upgrade poenima sto se dobijaju kad levelujes i onako upgrade poeni nicemu ne sluze

• Love 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Da treba te to ubaciti i bez ankete 

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
6 sata pre, Santa rekao:

Ja sam ipak glasao za DA. Taj neko ko je radio PG i sta vec mozda je bolji helper nego igrac ili kako vec. A medjuostalom server ce dobiti mozda nesto vise novca tako da, sto da ne? Kad moze sve da se plati na svetu necemo propasti ako bude moglo i ovo... Ne mozemo svi biti jednaki i nikad necemo biti.. Neko ce imati vise neko manje...

Nemoj da mislite da pricam da bi meni bilo bolje, ja licno KP nemam vec pricam u globalu.

Al realno. 

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Ne smatram kako igraci sa kaznenim poenima trebaju to odsluzit posto ovako bi se krsila pravila i samo bi dali dp i skinulo bi im se

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

treba smisliti slicno i za g mute mutead mute...

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

NE, jer bi to znacilo da neko moze da radi sta oce ako plati!!!

To je moje misljenje, svako ima pravo na svoje misljenje

Izmenjeno od strane Zijo
  • Like 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
11 sata pre, Santa rekao:

Sto se tice ovoga, slazem se za te neke sitne greskice svakome se desi a dok on to skine prodje voz, a mozda bi taj bio dobar helper ili lider

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

To bi bilo to sto se ove ankete tice, vecina je glasala za ne, tako da od ovog sistema nema nista. :) 

7 hours ago, Ludak said:

nikako to braco moja mila kaiser ce zavrsit na kubi necemo imat de da igramo

Nista od Kube :( 

• Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Sad 3

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
Gost
Ova tema je sada zatvorena za dalje odgovore.