Skoči do sadržaja
Infinity

Najava azuriranja - v1.9 (Winter edition)

Preporučene poruke

Posle duzeg vremena ponovo otvaram temu u ovom potforumu. Zbog privatnih obaveza nisam imao vremena da je otvorim pre i zato se zahvaljujem svim igracima na razumevanju :)

Praznici se polako priblizavaju, a uz praznike dolazi i praznicna atmosfera na serveru. Pored novogodisnjih dodataka i iznenadjenja, bice odradjeno i azuriranje servera. Ovaj update nece biti "jak" kao i prethodni, razlog za to sam vec naveo. Medjutim, potrudicu se sa timom da vas i na "slabiji" nacin iznenadimo.

Poslednja azuriranja su donosila kljucne promene u igri - stabilizacija ekonomije, definisanje odredjenih RolePlay pravila, AntiCheat, automatizacija. Update koji nam dolazi, takodje nastavlja tim putem, s tim sto donosi i neke nove stvari koje se vec dugo ocekuju! :)

Zbog manjka slobodnog vremena, u pomoc je uskocio i Ryan, tako da, na ovom azuriranju se ocekuju i njegovi prvi sistemi - prvenci. :D

Azuriranje servera nam dolazi uskoro, krajem decembra! (Uskoro nove informacije)

Takodje, moram da istaknem da je interesovanje SAMP tima za razvijanje klijenta i samog servera sve veca. Kalcor je ponovo aktivan na SAMP forumu, sto znaci da nam MOZDA dolazi novi update SAMP klijenta, servera i otvara nove mogucnosti za dalji razvoj :)

Ugodnu igru vam zelim, uskoro vise informacija!

• Like 21
  • Love 3
  • Thanks 1
  • Wow 2

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
Delite na drugim sajtovima

Jedva cekam!!!

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Ajmo maco to se cekalo

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

A dje sam ja tuu alooooo majkane hahaha :D ne mere to tako :D diskriminacija batke :D A Rajan da casti obavezno za prvenac :P 

• Like 1
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
pre 1 sat, Don rekao:

A dje sam ja tuu alooooo majkane hahaha :D ne mere to tako :D diskriminacija batke :D A Rajan da casti obavezno za prvenac :P 

Sto se kaze mali rodjen 2 kila i 800, aa nek je mali ziv i zdrav HHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHA

• Like 1
  • Haha 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Samo dalje :D
Balkan School Republika :D 

• Love 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Super a hoce li biti kakav popust za vrijeme novogodišnjih praznika ili kao i ove godine neki lvl-up i slicno

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Ispaltilo se cekati

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Eo proso mi ban pa doso komentirat. Ocemo Infinity puno Bozicni drva i vilenjaka i jednog djeda mraza zapravo moze i dva neka ga 

• Haha 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Kada ce nove informacije Infinityy, svakih dvadeset minuta ulazim na forum da vidim da li si nesto novo objavio, hehe.

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
Gost
Ova tema je sada zatvorena za dalje odgovore.