Skoči do sadržaja
Infinity

Obavestenje o sledecoj verziji - v2.0!

Preporučene poruke

Bg hangar da se vrati i mozda neka nova organizacija :D

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
Delite na drugim sajtovima

Bolje bi bilo da ima hangar u svim gradovima a cz u pustinju da se premjesti

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Bilo bi dobro da se ubaci broj policije i da npr. ako vidimo nekog sumnjivog mi pozovemo i prijavimo i policija ga nadje...

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Najbolje bi bilo kad bi se vratio hangar u BG ne mora biti tamo de je cz samo se vratiti

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Bice sigurno dobar update

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Jedva se ceka

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
21 hours ago, Krasaa said:

Najbolje bi bilo kad bi se vratio hangar u BG ne mora biti tamo de je cz samo se vratiti

Slazem se

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Ovo ce biti jako dobro hehe...

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

ja bih tio da se vrati bg hangar zato jer nije fer sto nemorete stavit cz u sarajevo zg negdje svi oce natrag bg hangar ajmo svi #BgHangar

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
On 2/6/2019 at 9:47 AM, Infinity said:

Dragi igraci, nase druzenje na serveru polako ulazi u trecu godinu! Tri godine igre, rada, resavanja problema... No ostavimo sve to po stranu, u ovoj temi ce biti razgovora o narednoj verziji - v2.0.

Na serveru je trenutno verzija 1.9, cak devet verzija smo promenili od otvaranja servera! To dosta govori o radu, trudu i izgradnji nase REPUBLIKE. Obzirom da ovo radi jedan covek(u poslednje vreme tu je i Ryan) koji pored svojih privatnih obaveza stize da odradi azuriranje na svakih 3-6 meseci, slozicete se da je ovo izvanredno dostignuce - kako za mene tako i za nas server. Naravno, bez nasih mapera to ne bi bilo estetski lepo! Ovim putem se zahvaljujem vernim maperima koji se trude da svojim mapa ulepsaju server i omoguce vizuelan pregled mojih sistema, skripti i svega ostalog sto cini nas server (Malobabicu, Zivkovicu kao glavnim maperima i drugima koji pomazu medju kojima je i Knindzeks).

Nista ne bi bilo tako sjajno i sa minimalnim brojem gresaka da tu nisu momci iz Beta test tima, jedna velika pohvala za njih!

Zahvalio bih se nasim adminima, na celu sa Sopranom, koji se trude da odrzavaju red na serveru, ulepsaju igracima igru raznim dogadjajima i koji su tu da dopune sve ono sto server ne moze sam da uradi! Moram u ovoj temi da naglasim da je u poslednje vreme dosta citera "reseno" sa servera. To zakljucujem iz cinjenice da je broj prijava na citere sve manji, kao i da je broj pohvala na admine sve veci. 

Pomenuo bih helper i promoter tim. U poslednje vreme se njihova politika drasticno menja, aktivniji su, trude se da postignu sve i pored tog nerazumevanja igraca. Broj igraca na serveru raste, a raste i broj helpera, sto me jako raduje.

Ova tema ne bi bila potpuna bez Kaisera i Kirbeta. Uz njihovu pomoc ova prica je zapoceta i uz njihovu pomoc ova prica tece.  :)

Posle ovih zahvala, pohvala, vreme je da predjemo na stvar.

Verzija 2.0 za mene i tim na serveru ima posebno znacenje. To za nas predstavlja jedan novi list, novo poglavlje ove igre. Slozicete se da smo pazljivo birali trenutak za promenu verziju, i da smo pazljivo birali stvari koje ce biti ubacene(ne racunajuci probleme koje smo resili) na server. Nazalost, dosta smo ograniceni po pitanju funkcija, i zaista je potrebna jaka improvizacija kako bi realizovali sve zamisljene ideje. Nadao sam se da ce do ovog trenutka doci i nova verzija SAMP servera i klijenta koja ce doneti sa sobom nove funkcije i mogucnosti, ali ocito od toga nema nista. Obzirom na to, moramo nastaviti sa improvizacijom - tezim poslom.

Kako verzija 2.0 za nas predstavlja novo poglavlje igre, usresredjeni smo na sisteme koji u manjoj ili vecoj meri menjaju igru, prosiravaju opcije igraca i cine igru jos zanimljivijom.

Obzirom da je verzija 2.0 jos u fazi planiranja, ne mogu konkretno da vam otkrijem koje promene donosi nova verzija, ali neke mogu da podelim u nekoliko teza:

- promena izgleda igre(vizuelni izgled)

- nove vrste zabave na serveru

- resavanje prijavljenih gresaka u skripti

- promene vezane za organizacije, novi sistemi

- automatizacija odredjenih sistema

- nove opcije za DPoene na serveru

- potpuno novi sistem vozila(potrebna je izrada celokupnog sistema od pocetka!)

...

U planu su, naravno, nove mape (nista konkretno ne mogu da napisem zasad).

Procenjujem da ce azuriranje biti jula, avgusta, ali ne mogu nista da tvrdim jer je obim posla veliki, kao i privatne obaveze.

S vremena na vreme, pravicu nove teme u kojima cu vas obavestavati detaljnije o odredjenim koracima u izradi nove verzije. 

A do tada, budite mi pozdravljeni, zelim vam ugodnu igru!

Svaka cast Infinity 

• Thanks 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Jel ce da se svima oduzmu vozila zbog novog sistema za vozila

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
, Dragoljub_Papacek rekao:

Jel ce da se svima oduzmu vozila zbog novog sistema za vozila

Naravno da nece

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Ovako kako kazete izgleda da ce biti zanimljivo.

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Igram na krsu od kompa Optimizacija za bolji FPS bi bila odlicna ideja

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Hmm.. zvuci interesantno ovo sa vozilima i DP kao i novog izgleda igre.

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Jedva cekam Update!

Vidim svi pišete: Vratite Hangar u BG i uklonite Cz ili samo vratite hangar u BG..

@Infinity je sam rekao da nece ukloniti cz i vratiti hangar i ako mi vec 2-3 verzije to molimo njega...

I jedno pitanje za @Infinity-a,a to je: Da li "Balkan School" koristi YCMD ili Zcmd ili Pawn.cmd?,Meni se cini da koristi YCMD,ali ipak mi je to zelja pitati..

Sve u svemu Update ce  biti odlican,Za  to ce se pobrinuti nas verni skripter @Infinity!

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Napravite nalog ili se prijavite da biste komentarisali

Morate biti član da biste ostavili komentar

Napravi nalog

Prijavite se za novi nalog u našoj zajednici. Toj e lako!

Registrujte novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog? Prijavite se ovde.

Prijavite sada