Skoči do sadržaja
Kajzer

Update 2.0

Update 2.0  

481 korisnika su glasala

Ova anketa je zatvorena za nove glasove
  1. 1. Šta biste voleli da vidite na update 2.0

• Novi poslovi
      94
    • Novi eventi
      4
    • Nova državna organizacija
      130
    • Nova kriminalna organizacija
      48
    • Nove mape
      20
    • Novi donatorski paketi
      28
    • Nove Firme/Biznisi/Kompanije
      42
    • Optimizacija (bolji FPS)
      76
    • Unaprediti anti-cheat
      14
    • Bugfix
      9
    • Nešto drugo (napišite u komentaru)
      16

• Molimo prijavi se ili registruj da bi glasali u anketi.
  • Anketa je zatvorena na 10.03.2019. na 11:00

Preporučene poruke

Evo jedna anketa nakon dužeg vremena. Ovoga puta nas interesuje vaše mišljenje u vezi update-a 2.0 :) 

Siguran sam da će update 2.0 doneti velike novitete i nadam se da ćete svi biti zadovoljni.

Po rečima našeg skriptera @Infinity-ja update možete očekivati za oko 5 meseci (status).

Glasajte i komentarišite anketu u ovoj temi. :) 

Anketa se završava 10.03.2019

• Like 2

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
Delite na drugim sajtovima

Super bi bilo  kada bi dodali nove firme i biznse samo jako💪 

• Like 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Neka nova drzavna organizacija,nove mape,novi donatorski paketi

• Like 3

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Super bi bilo kada bi se vratio hangar u bg ne mora biti de je cz bilo gde samo kad bi bio u i u bg i u zg kao pre

• Like 3
  • Love 2

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Ajmo biznisi i firme!!!

• Like 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Da mogu glasao bih za sve,al glasao sam za novu drzavnu organizaciju realno red bi bio. :D 

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Nešto drugo (napišite u komentaru) 

- Pod ovim smatram ukidanje Paketica iz direktnog razloga sto je NonRP i sto isti ljudi ih nalaze te time omogucuju drugima "pravedan" nacin igre

- Malo bolje optimizirati na ekonomicnij nacin pojedine Firme/Biznise

- Ukloniti CZ iz razloga sto je ovo "RP" Server a kolko ja znam u nijednom gradu u RL ne postoji podrucje gdje dodju svi gradjani i pucaju se,kolju,ubijaju i slicno

- Malo bolje optimizirati/unaprijediti AntiCheat pod to smatram da se npr. uvede kada osoba koja ima WL i pokusa iskociti iz vozila da ga zaustavi PG isto kao sto zaustavlja i Policiju/SAJ

Te jos mnogo toga al smatram da se vise treba bazirati na optimizaciju AntiCheata/Ekonomije servera (firme i pojedini biznisi)/"Paketica" i slicnih stvari.

• Like 10
  • Love 1
  • Thanks 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
pre 1 sat, Dedo rekao:

- Pod ovim smatram ukidanje Paketica iz direktnog razloga sto je NonRP i sto isti ljudi ih nalaze te time omogucuju drugima "pravedan" nacin igre

- Ukloniti CZ iz razloga sto je ovo "RP" Server a kolko ja znam u nijednom gradu u RL ne postoji podrucje gdje dodju svi gradjani i pucaju se,kolju,ubijaju i slicno

- Malo bolje optimizirati/unaprijediti AntiCheat pod to smatram da se npr. uvede kada osoba koja ima WL i pokusa iskociti iz vozila da ga zaustavi PG isto kao sto zaustavlja i Policiju/SAJ

Te jos mnogo toga al smatram da se vise treba bazirati na optimizaciju AntiCheata/Ekonomije servera (firme i pojedini biznisi)/"Paketica" i slicnih stvari.

Znao sam ja da ti imaš mozak

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

GLEDAJTE OVAKO,SUPER BI BILO DA DODATE NEKI NOVI POSAO,DRZEVNU ORGANIZACCIJU I SLICNO,VISE PARKINGA PO SERVERU I PO MENI STO BI BILO BOLJE DA DOTANE NEKI CHAT ZA KOMPANIJE JER KAO I SAMI ZNATE DA KAD PREVOZITE NAFTU NEMOZETE /SMS I SLICNO SLATI,PA AKO MOZETE DA DODATE NEKI CHAT ZA KOMPANUJU BILO BI POZELJNO !!!!!

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

E ovako da se doda nesto novo sa DP na primer : posto je dosta skama preko DP da se doda /zamenidp da se makne PO Organizacije sa DP bolje da je preko RL uplatnice Bajkeri da se vrate ukloniti bugove/biznise/firme koje nisu uopste potrebne na serveru da se vrati Health crveni kako je i bilo pre kod Bus Vozaca da se poveca plata na 15.000$ + da se doda neke nove Organizacije mafije itd... promeniti crvenu zonu i da vrate stari hangar /aktivnaigra da se poveca $ u paketicima da se ukloni "10 levela", 15 DP da se mogu ljudi DM po serveru i da se smanji malo kazne za recnik jer su previse skupe 10.000.000$ za G MUTE barem na 5.000.000$ da stave. :D 

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Ts da vratite na staru verziju prvo i optimizirate fps ,da saju dodate admirala i nove kamere gde se sve vidi na cam ,cuff sistem da moze da cuffa kad je do samog igraca, i da se smanji range na tazer i da sniper manje skida.

• Like 6

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

- Premestite CZ negde drugde i vratite stari hangar u BG.

• Like 8

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

-Pre svega optimizirati FPS,jer ima mnogo ljudi cak sta mislim da 70-80% igraca igraju ispod 60 fps-a kada dodju do neke vece mape sa puno objekata itd,ili mozda naci neko resenje kako smanjiti broj vozila,pod tim mislim negde da se sakriju,sklone !

-Iako je sam Infinity rekao da nece ukloniti CZ,ali opet u toj stavki mnogo igraca glasa protiv CZ-a gde se u poslednje vreme prakticno niko ni ne puca,bude ali u malom broju,smatram da po tom pitanju treba da se poslusaju igraci,a ne Vrhovna Komanda,jer koliko svi mozemo da primetimo ljudima kojima je stalo do CZ-a od Vrhovne Komande ne ide i "ne roka se" na istoj,vec igraci servera,ja licno ne trazim da se ukloni,neka je,meni licno ne smeta,ali mi smeta jedna stvar i to se nikad necu pomiriti dokle god ovaj server traje,to je sto ste nam uzeli stari BG Hangar,smatram da,mnogi igraci su dosli posle 1.7 i ne znaju kako je lepo bilo pre,a prakticno sad ti se vise isplati otici raditi neki posao nego otici u Zagreb po oruzje,pritom taj "Hangar" u Zagrebu direktno gleda ka SP i ZG PD bazi,gde samo SP zna kako zavrsavaju izresetani,kada se odredjeni broj ljudi skupi tamo.Smatram da su mnogi problemi reseni i dodate mnoge stvari koje su poboljsale server i ekonomiju na njemu,ali zar nije bolje nekad poslusati misljenje ne 5-10-15 igraca vec mnogo,mnogo vise ljudi,smatram da ce pre sve usreciti vratiti Hangar  bar na neko novo mesto u Beogradu,nego dodavati Donatorske Pakete i juriti paketice u trecem mesecu(Martu) ? 

Mozda mi igraci gresimo ne znam ni sam iskreno,mozda je i Infinity hteo da nam izadje u susret da napravi nesto vezano za "rokanje" tj tu Crvenu Zonu,ali su igraci lose to podrzali zbog Hangara,gde se time oseca moze se slobodno reci "uvredjenim",jer njegov rad i trud za tu CZ nije podrzan,a licno znam kako je gubiti mnogo vremena kako bi udovoljio nekome,a na kraju to bude lose podrzano.Ali smatram isto da je napravio gresku sto se nije Konsultovao sa igracima,vec sa 3/4 ljudi gore,a ne tada cak 600/700 + ljudi preko foruma.Da se bar napravi neka akneta vezano za to sta nam smeta na serveru,pre bito bilo podrzano i digao bi se citav Forum i Community,nego bez ikakve uvred/hate/kritike o tome da li nam se svidela Manifestacija,ili Najbolja pozadina na Forumu!

Za ostale stvari sta bih voleo da vidim na serveru napisao sam u Infinity-evoj temi,pa koga zanima neka baci pogled :)

Nikakav Hate,kritika i ostale gluposti,voleo bih samo da Vrhovna Komanda pruzi paznju igracima,jer ima dosta igraca,a prvo se cuje za one koji naprave neku glupost tj "Sranje" na serveru,a za "normalne" i pristojne igrace,do njih je tesko doci zbog prethodno navedenih.

Od mene velika podrska za V 2.0 i voleo bih da drugi igraci prokomentarisu,da daju svoje licno misljenje o ovom komentaru,jer mi igramo na serveru i ulazemo dragoceno vreme i dajemo paznju serveru,jer kao sto i sam slogan servera kaze "Mi smo jedna familija" ! 

• Like 12
  • Love 3
  • Thanks 2

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
28 minuta pre, Goxy rekao:

-Pre svega optimizirati FPS,jer ima mnogo ljudi cak sta mislim da 70-80% igraca igraju ispod 60 fps-a kada dodju do neke vece mape sa puno objekata itd,ili mozda naci neko resenje kako smanjiti broj vozila,pod tim mislim negde da se sakriju,sklone !

-Iako je sam Infinity rekao da nece ukloniti CZ,ali opet u toj stavki mnogo igraca glasa protiv CZ-a gde se u poslednje vreme prakticno niko ni ne puca,bude ali u malom broju,smatram da po tom pitanju treba da se poslusaju igraci,a ne Vrhovna Komanda,jer koliko svi mozemo da primetimo ljudima kojima je stalo do CZ-a od Vrhovne Komande ne ide i "ne roka se" na istoj,vec igraci servera,ja licno ne trazim da se ukloni,neka je,meni licno ne smeta,ali mi smeta jedna stvar i to se nikad necu pomiriti dokle god ovaj server traje,to je sto ste nam uzeli stari BG Hangar,smatram da,mnogi igraci su dosli posle 1.7 i ne znaju kako je lepo bilo pre,a prakticno sad ti se vise isplati otici raditi neki posao nego otici u Zagreb po oruzje,pritom taj "Hangar" u Zagrebu direktno gleda ka SP i ZG PD bazi,gde samo SP zna kako zavrsavaju izresetani,kada se odredjeni broj ljudi skupi tamo.Smatram da su mnogi problemi reseni i dodate mnoge stvari koje su poboljsale server i ekonomiju na njemu,ali zar nije bolje nekad poslusati misljenje ne 5-10-15 igraca vec mnogo,mnogo vise ljudi,smatram da ce pre sve usreciti vratiti Hangar  bar na neko novo mesto u Beogradu,nego dodavati Donatorske Pakete i juriti paketice u trecem mesecu(Martu) ? 

Mozda mi igraci gresimo ne znam ni sam iskreno,mozda je i Infinity hteo da nam izadje u susret da napravi nesto vezano za "rokanje" tj tu Crvenu Zonu,ali su igraci lose to podrzali zbog Hangara,gde se time oseca moze se slobodno reci "uvredjenim",jer njegov rad i trud za tu CZ nije podrzan,a licno znam kako je gubiti mnogo vremena kako bi udovoljio nekome,a na kraju to bude lose podrzano.Ali smatram isto da je napravio gresku sto se nije Konsultovao sa igracima,vec sa 3/4 ljudi gore,a ne tada cak 600/700 + ljudi preko foruma.Da se bar napravi neka akneta vezano za to sta nam smeta na serveru,pre bito bilo podrzano i digao bi se citav Forum i Community,nego bez ikakve uvred/hate/kritike o tome da li nam se svidela Manifestacija,ili Najbolja pozadina na Forumu!

Za ostale stvari sta bih voleo da vidim na serveru napisao sam u Infinity-evoj temi,pa koga zanima neka baci pogled :)

Nikakav Hate,kritika i ostale gluposti,voleo bih samo da Vrhovna Komanda pruzi paznju igracima,jer ima dosta igraca,a prvo se cuje za one koji naprave neku glupost tj "Sranje" na serveru,a za "normalne" i pristojne igrace,do njih je tesko doci zbog prethodno navedenih.

Od mene velika podrska za V 2.0 i voleo bih da drugi igraci prokomentarisu,da daju svoje licno misljenje o ovom komentaru,jer mi igramo na serveru i ulazemo dragoceno vreme i dajemo paznju serveru,jer kao sto i sam slogan servera kaze "Mi smo jedna familija" ! 

Slazem se sa tvojim misljenjem iz mog prethodno napisanog teksta (gore) jer se donekle podudaraju.

Naime kao sto sam i sam rekao smatram da se CZ treba ukloniti iz direktnog razloga sto je NonRP da na RP serveru postoji "ogradjeni" dio gdje se ljudi kolju,ubijaju i slicno,svaka cast za trud i rad oko toga,to je zanimljiv sistem i sve ali smatram da tome nije bas mjesto na RP Serveru jer se ne podudara tako reci sa ovim "RP" , uostalom sto se tice pucanja/rokanja kako god da to mozemo nazvati za to sluze mafije/bande neka se fino organiziraju Warovi (ratovi mafije i bandi) i nek se rokaju po sumi nekoj ili nesto slicno jer je to vise RP nego da usred servera stoji neka Crvena Zona gdje se ljudi ubijaju,ponavljam svaka cast na radu i trudu za to al to nije bas pozeljno za RP Server!

Sto se tice Donatorskih Poena i Paketica smatram da bi trebalo ukinut kupnju SPI i cega vec u igrici pomocu DPoena zato jer time opada ekonomija DPoena na serveru i kao sto se vec moze zakljuciti cijena im je sa 700-800k od prije pala na jedva 350k sto je apsurdno.

Paketice kao sto sam rekao treba ukloniti do Nove Godine ili barem pocetka Zimskih Praznika iz razloga sto stalno isti ljudi ih nalaze,prodaju lokacije po oglasima a i uostalom nije ni to bas RP ali zbog svoje zanimljivosti tog sadrzaja Paketica to je cak i okej i primamljivo ljudima dok su bili Zimski Praznici i slicno al sad je vec skoro pa 3. mjesec i smatram da Djed Mraz ne dolazi u 3 mjesec djeliti nikakve Paketice niti ista slicno,i to pogotovo da ih isti ljudi nalaze i uzimaju te time dizu sebi Level,DPoene,Novac i Respekte samo zato jer se ne skidaju sa servera i jer kampiraju po lokacijama Paketica i kupe ih svako sat vremena i time ne daju mogucnost ostalim igracima da ih nadju ili uzivaju u njima trazeci ih,vec se Paketici nadju odmah nakon plate (doslovno max. trajanje spawnanja novih Paketica nakon plate je 2-5min ako i toliko jer ih odma ljudi koji znaju sve lokacije napamet kao sto sam i prethodno rekao gore u tekstu,pokupe i time onemoguce drugima da ih uzmu)!

Nadam se da ce Vrhovna Komanda te ostatak Administracije uvidjeti na ova najveca "problema" (ako bi ih mogli tako nazvati) po mom misljenju trenutno na serveru i pokusati ih u suradnji sa igracima koji postuju RP igru rjesiti ili po mogucnosti a mislim da je i trenutno najbolja opcija - ukloniti!

• Like 5
  • Love 1
  • Thanks 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

@Dedo Slazem se buraz u potpunosti,ovo nije mala zajednica da bi se mogo zezati brate,BS ima jedan od najajcih,pa cak ako ne i najjaci Community na Balkanu,ali problem je sto za ovaj server ne trebau da razmisljaju samo 3/4 glave gore,vec svi mi,jer mi igraci gledamo sta fali serveru,sta je dobro sto nije,sta stvara problem itd,ali imam neki osecaj da to ne funkcionise tako,da tesko mozes doci do izrazaja,cenim svaki sistem svaku ideju,koja je doprinela serveru,cenim i postujem rad CZ-a,ali praktcno mnogi ljudi koji su igrali,mogu slobdno da kazem iako je ovo igrica CZ je napravio u pocetku veliki Hype,jer su ljudi mislili da je to nova mapa hangara gde ce biti Zona,na kojoj se svi mogu ubijati,jer su bie situacije da Civili odu na Hangar i gledaju kako se mi rokamo,a oni ne mogu,pa onda ometaj,ali na kraju dosli du do razocarenja jer im je jedna od najlepsih stvari "uzeta" :D Al kako god pogledas stvari,ne mogu ni ti sistemi,niti sve sto se novo doda,olaksati posao ni serveru ni zajednici,jer neke stvari mora licno covek da uradi.Smatram da svi trebamo da se aktiviramo,i da se vise prave oni"sastanci sa igracima" i da tu ucestvuju svi.Ali  kako god okrenes tesko da ce ta ideja biti ralizirana,a server ulazi polako u trecu godinu,sto je neverovanto.

• Thanks 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Pozdrav braćo i sestre ! 

Pošto se vodi diskusija na ovu temu iznijecu svoje mišljenje.

Kao prvo volio bih da vidim novu drzavnu organizaciju , razlog tome je što na serveru je veći deo kriminala. Samim tim pored Taksista , Novinara i članova Auto Moto Saveza, Bolnicara , red bi bio ubaciti neku drzavnu još.

E sada tu sledi pitanje koju?

Na to ne bih iznosio predloge jer prepuštam to skripteru našem koji me uvijek iznenadi pozitivno , što bi se reklo "pogodi pravo u centar" .

Pored toga bi bilo poželjno malo gradove proširiti ubaciti neki posao ili nešto u Sa i Zg sto bi igrace navuklo da idu malo vise u te gradove. 

Hangar bi se trebao premjestiti iz nekoliko razloga.

Prvi razlog je taj što smeta članovima Saobracajne jako te su nemocni dosta. Naleti kriminalaca su cesti tu jako, samim tim premjestajem negde drugde bi bilo bolje kako po njih a tako i po kriminalce , negde izmapati hangar gde bi mogli da se rokaju kriminalne organizacije.

Hangar trenutni (misleci na brod) moglo iskoristiti za neki posao. Npr. Brodomasinac ili nesto drugo. 

Takodje u vezi drvosjece uvesti u sklopu njega posao.

Pod ovim mislim da poslove treba povezati u sisteme pojedine.

Kao i da neke drzavne malo optimizujemo.

Uzecu primer AMS-a koji moze imati dva vozila koja mogu dobro doći.

Pod ovim smatram da se ubace dva šlepera za vozila. 

E sad pitanje čemu služe oni u AMS ?

Kao sto znate u AMS-u kada se vozila dovezu u bazi i ima ih previse moraju se "getati" u Sarajevo.

To isključivo admin radi, e sada da bi pomogli njima i ucinjeli ovu org malo vise RP , ubacimo dva kamiona  (oni što mogu voziti kola, nmg naziv potrefiti) .

Jeste da je daleko verzija 2.0v ali smatram da bi ova org bila zanimljivija.

Pored "nošenja" vozila mogu sami da prevoze vozila za Sarajevo.

Ubaciti komandu /pucar (slot na kamionu) stim sto na kamion da se stavi limit po 4 vozila ili 5.

Dostavljeno auto za Sarajevo da iznosi oko 1000$ , sto vise rada visa zarada.

Da ne bih dosadjivao mozda nesto od ovoga posluzi, nadovezacu se vremenom na ovaj status.

Svima Vama želim dobro druženje i ugodnu igru ! :D

• Love 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
15 sata pre, Dedo rekao:

slazem se sa tobom i goxyem

• Love 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Da dodate nesto jos za DM -org da nije samo Rob i rekete firme ... da ima neke zone ili nesto gdje se boru organizacije koja je bolja!!

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

- Možda ipak ne ukloniti CZ (znam da je rečeno da svakako neće biti uklonjena), ali izmijeniti njenu lokaciju. Ako je već igračima godio Hangar na tom mjestu, zašto ga ne vratiti na isto i svi bi bili zadovoljni? Istina, CZ se ne koristi baš toliko, i kosi se sa RPom, ali opet, ovo je simulacija pravog života. Ne kažem da u RL ima kutak u kojem se ljudi konstantno ubijaju, ali ima još mali milion stvari na serveru, općenito na sampu koje su prosto nemoguće. Mora se malo misliti i na civile. Tako da, promjena njene lokacije bi vjerovatno bila savršena za veliku većinu igrača pošto vidim da svi priželjkuju Hangar na tom mjestu.

- Ukloniti paketiće. Kao što je već par igrača iznad spomenulo, već su izgubili svoju svrhu, jer ih konstantno par istih igrača pronalazi, lokacije se proslijeđuju i više nije zabavno kao u samom početku. Nagrade u pojedinim paketićima su enormne, npr. broj levela i slično, stoga smatram da bi trebali biti ukinuti jer kao što vidite, gube svoju svrhu.

- Uvažavanje i razmatranje nekih od prijedloga. U PDFu Predlozi ima poprilično dobrih prijedloga koji bi uz malo dorade bili perfektni. Za početak, napokon bi se mogla premjestiti baza Saobraćajne Policije, pošto oni trenutno spadaju u najugroženije članove državnih organizacija. Kako zbog toga jer nemaju mogućnost "da se odbrane", tako i zbog toga jer im je baza na vrlo nezgodnom mjestu i uvijek nastradaju. Bilo bi fer da im se vrate tazer i lisice.

- Što se optimizacije tiče, nije uopšte potrebno razmišljati dvaput.

- Ima nekih sitnica koje nisu značajne za rad servera, ali doprinose slovima RP u nazivu servera... Npr. da možemo izabrati koliko litara goriva želimo, a ne da nam automatski napuni 100l - ako se već teži RPu, to je sasvim RP i mislim da bi to bilo odlično za uvesti. Ukloniti onu kameru na smećaru jer smeta, a i nije RP da sjedimo kao suvozač, međutim, vidokrug nam je iza - ovako je sasvim nepotrebno.

- Aktivirati Zagreb i Sarajevo. Kada kažem aktivirati, mislim ubaciti možda neke nove poslove ili organizaciju, neku atrakciju koja bi privukla igrače da više posjećuju te gradove, kupuju kuće ili stanove, borave više u njima. Čisto iz razloga jer je uvijek Beograd centar dešavanja. Ovako Zagreb i Sarajevo služi samo za robanje, dok Beograd pršti od "građana".

- Bilo bi lijepo vidjeti novu državnu organizaciju, ali smatram da bi se prvo trebao pronaći način aktivacije Bolničara. Jedna od najviše RP organizacija na serveru polako propada. Eh sad, da li je to zbog limita od dvije minute tokom kojih bolničar mora doći do ozlijeđenog, ili zbog toga što igrači imaju previše novca pa zašto bi čekali kad mogu iskoristiti /bolnica - ostaje na Vama da vidite. PD je u odličnom stanju, uvijek imaju posla, a samim time i zarade dok to sa Bolničarima nije slučaj. Pretpostavljam da bi se uvela organizacija tipa državnog reda, zato mislim da bi se Bolničari trebali dovesti u red prvo. Nije okej da takva organizacije propadne samo tako zbog lapsusa.

- Nove Firme, Biznisi i Kompanije definitivno! Ali također i izbalansirati koncept rada istih.

• Like 2
  • Thanks 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
16 sata pre, Dedo rekao:

Slazem se sa kolegom Splicaninom

• Love 1

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

-Bilo bi dobro kada bi ubacili novu drzavnu organizaciju, a po meni bi ta organizacija bila Vatrogasci;

-Poboljsati Anti-Cheat jer kikuje i sto je najgore, banuje bez razloga;

-Premestiti Crvenu Zonu u Sarajevo, a vratiti BG Hangar;

-Optizicaji nekih delova je definitivno potrebna, jer ima dosta igraca sa slabim kompjuterima.

Deli ovaj post

Link za objavljivanje

Zamena mesta Crvene zone i Hangara zbog aktiviranja ZG , i generalno vracanja starog rokanja na BG hangaru..

Deli ovaj post

Link za objavljivanje
Gost
Ova tema je sada zatvorena za dalje odgovore.