Jump to content
Kajzer

Update 2.0

Update 2.0  

481 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Šta biste voleli da vidite na update 2.0

• Novi poslovi
      94
    • Novi eventi
      4
    • Nova državna organizacija
      130
    • Nova kriminalna organizacija
      48
    • Nove mape
      20
    • Novi donatorski paketi
      28
    • Nove Firme/Biznisi/Kompanije
      42
    • Optimizacija (bolji FPS)
      76
    • Unaprediti anti-cheat
      14
    • Bugfix
      9
    • Nešto drugo (napišite u komentaru)
      16

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 03/10/2019 at 11:00 AM

Recommended Posts

On 3/3/2019 at 9:31 PM, Todor said:

Kao prvo: nesto sto bi najvise od svega ovoga zeleo jeste da popravite bug kod Smecara sa botom ili da botove uklonite ali da dodate vise vozila,

2. Da izbacite crvenu zonu i premestite je npr negde drugde u ZG jer sami clanovi SP-a znaju kako su nemocni da uzvrate udarac te ginu.

3. Da SP vratite tazer i lisice,ali i ne mogucnost da hapsi.

Upravu si

18 minuta pre, Ricardo Diaz rekao:

Bilo bi RP ali svi bi pravili accove i prebacivali pare na svoje. 

Ja sam napravio predlog u kojem sam objasnio da ne moze da dodje do FA ali dobro.

Posted (edited)
8 minutes ago, Prikss said:

Ja sam napravio predlog u kojem sam objasnio da ne moze da dodje do FA ali dobro.

Ako mozes posalji mi predlog da vidim 

Edited by Ricardo Diaz

, Dedo rekao:

Slazem se sa tvojim misljenjem iz mog prethodno napisanog teksta (gore) jer se donekle podudaraju.

Naime kao sto sam i sam rekao smatram da se CZ treba ukloniti iz direktnog razloga sto je NonRP da na RP serveru postoji "ogradjeni" dio gdje se ljudi kolju,ubijaju i slicno,svaka cast za trud i rad oko toga,to je zanimljiv sistem i sve ali smatram da tome nije bas mjesto na RP Serveru jer se ne podudara tako reci sa ovim "RP" , uostalom sto se tice pucanja/rokanja kako god da to mozemo nazvati za to sluze mafije/bande neka se fino organiziraju Warovi (ratovi mafije i bandi) i nek se rokaju po sumi nekoj ili nesto slicno jer je to vise RP nego da usred servera stoji neka Crvena Zona gdje se ljudi ubijaju,ponavljam svaka cast na radu i trudu za to al to nije bas pozeljno za RP Server!

Sto se tice Donatorskih Poena i Paketica smatram da bi trebalo ukinut kupnju SPI i cega vec u igrici pomocu DPoena zato jer time opada ekonomija DPoena na serveru i kao sto se vec moze zakljuciti cijena im je sa 700-800k od prije pala na jedva 350k sto je apsurdno.

Paketice kao sto sam rekao treba ukloniti do Nove Godine ili barem pocetka Zimskih Praznika iz razloga sto stalno isti ljudi ih nalaze,prodaju lokacije po oglasima a i uostalom nije ni to bas RP ali zbog svoje zanimljivosti tog sadrzaja Paketica to je cak i okej i primamljivo ljudima dok su bili Zimski Praznici i slicno al sad je vec skoro pa 3. mjesec i smatram da Djed Mraz ne dolazi u 3 mjesec djeliti nikakve Paketice niti ista slicno,i to pogotovo da ih isti ljudi nalaze i uzimaju te time dizu sebi Level,DPoene,Novac i Respekte samo zato jer se ne skidaju sa servera i jer kampiraju po lokacijama Paketica i kupe ih svako sat vremena i time ne daju mogucnost ostalim igracima da ih nadju ili uzivaju u njima trazeci ih,vec se Paketici nadju odmah nakon plate (doslovno max. trajanje spawnanja novih Paketica nakon plate je 2-5min ako i toliko jer ih odma ljudi koji znaju sve lokacije napamet kao sto sam i prethodno rekao gore u tekstu,pokupe i time onemoguce drugima da ih uzmu)!

Nadam se da ce Vrhovna Komanda te ostatak Administracije uvidjeti na ova najveca "problema" (ako bi ih mogli tako nazvati) po mom misljenju trenutno na serveru i pokusati ih u suradnji sa igracima koji postuju RP igru rjesiti ili po mogucnosti a mislim da je i trenutno najbolja opcija - ukloniti!

Zadnji put video sam paketic u Decembru 2017 i tada sam radio smecara sa kolegom i prepustio mu da on uzme.Nije mi jasno kako su ljudi mogli da provale lokacije paketica ako se random spawnaju po mapi.ja sam ih jedno vreme trazio i onda sam odustao kad sam video da nemam mozak za pronalazenje istog

Pozdrav svima i citajuci diskusiju zelim samo da se slozim sa skripterom da su igraci sami krivi za pojedine cene.Ko odredjuje cene auta firmi i biznisa?Server je postavio cenu na buy a igraci gruvaju cene .Tako na primer sam ja kao pocetnik u igri kupio Stratum koji je na buy 1 milion  bas za milion i onda sam cuo da ga necu moci prodati  za vise nego da budem srecan ako dobijem 800k.Onda mi je sve bilo jasno da deca cene odredjuju.Sto se tice firmi i biznisa vecina firmi i biznisa posluje u gubitku ako afkas jer ti za 24 sata samo na porez prema drzavi ode 24k sto vecina ne racuna.Jedine dve pumpe koje rade su ove dve u BG a ostale zali boze ko drzi a i ja sam jedan od vlasnika ali trenutno ne afkam pa me ne dotice.Imanja se trenutno isplate ako ne odlucite da smanjite cenu krusaka na primer a povecate cenu sljiva.Onda jos uvedete da se placa da promenite sadnice i  eto  kako mogu novci da se izvuku .Ranije sam predlozio da se razradi restoran  na taj nacin sto bi health padao vremenski pa bi ljudi bili prisiljeni da kupuju hranu npr u restoranu.U teretani bi bilo lepo da se moze unapredjivati izdrzljivost ako je moguce ikako tj da se povecava stamina igraca.Predlog jos jedan bitan je da na pumpama koje su na buy ne moze niko da sipa gorivo sem drzavnih organizacija iz razloga da se ne stekaju pojedinci .Mnogi radije idu na pumpu koja im je dalje samo da bi sipali gorivo po 30 dolara jer znaju da je na buy a.To je za veceras dosta od mene .Pozdrav za ceo BS.

• Like 4
  • Haha 1
  • Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.