Jump to content
Pavle_Castello

Zašto/Zato

Simson

Pre igranja igre, pročitajte Pravila foruma i Pravila forumskih igri.

Message added by Simson

Recommended Posts

- Ime_Prezime (na serveru) : Pavle_Castello

- Igra/Zabava : Zašto/Zato

- Pravilo igre: Svaki igrač postavi pitanje koje počinje sa riječju "Zašto" odgovor na njegovo pitanje se piše sa "Zato što ..." i objasni se što bolje odgovorom postavljeno pitanje.

Odgovorite na postavljeno a zatim postavljate sljedeće pitanje posle vašeg odgovora uz mali razmak između odgovora i pitanja, radi preglednosti same igre.

Uvešću mali formular za pitanje i odgovor.

Formular igre:

- Odgovor na prethodno pitanje:

- Pitanje novo: 

Krećemo od mene :)

- Zašto si se odlučio/la baš za ovaj server da na njemu igraš? 

Edited by Pavle_Castello

- Odgovor na prethodno pitanje:Zato što mi se sviđa sam nazim servera.Takođe sam odličio da igram zbog toga što mi se sviđaju radovi poslova.Sviđa mi se sistem polaganja za vožnju,let i dozvola za oružije.Sam pogled na mape je takođe lijepo odradjeno.Sve je raspoređeno onako kako bi svaki igrač želeo.Sam rar skriptera pokazuje da je igra na ovom serveru zabavna i odlična.

- Pitanje novo: Zašto voliš raditi posao bus vozac?

- Odgovor na prethodno pitanje: Zato što mi se jako svidja ima zanimljive rute , najviše volim medjugradsku rutu. Pored toga što se dosta dobija, obiđu se gradovi svi naše republike. Volim to nadmetanje na granici i taj red kad čekam sa burazerima , haos , kako god heheh :D

- Pitanje novo: Zašto voliš raditi dostavljača betona ? 

• Odgovor na prethodno pitanje: Zato jer se uvijek prevrnem 10 metara od markera?, šalu na stranu, dobra zarada za kratak period.

• Novo pitanje: Zašto misliš da server ne bi mogao funkcionisati bez foruma?

- Odgovor na prethodno pitanje:  Zato što je forum taj na kojem stižu obavještenja o dešavanjima po serveru, novitetima koji stižu , razne diskusije, predlozi , forumske igre za zabavljanje, bolja komunikacija medju igračima je kada je forum tu. Igrači se nagradjuju radom za našu zajednicu, naravno i u igri ali mislim da bez foruma server ne bi mogao dobro da se odvija.

- Pitanje novo: Zašto igrači žele da se Crvena zona ukine i da li misliš da je to dobra stvar ili loša ? 

- Odgovor na prethodno pitanje Zato što većinu igrača želi da se vradi stari hangar u BG zbog rokanja koji se nekad na tom mestu dešavalo.Naravno da je dobra stvar,ako već igrači žele taj stari hangar treba ga vratiti upravo zbog tih igrača

- Pitanje novo: Zašto voliš raditi dostavljac produkata?

- Odgovor na prethodno pitanje: Zato što posao po mom mišljenju je jako zanimljiv , teško da može biti monoton. Jedan od mojih omiljenih poslova , obožavam ga raditi kada imam vremena da ga uskladim sa ostalim poslovima. Vrlo zanimljiv posao :)

- Pitanje novo: Zašto si se odlučio/la da igraš ovu igru na forumu? 

Odgovor na prethodno pitanjeZato što mi se sviđa sama smisao ove igre i jako je zanimljiva,kako po nazivu tako i po igranju.

- Pitanje novo: Zašto se igrači ne rokaju u Crvenu Zonu?

- Odgovor na prethodno pitanje: Zato što možda ne vole rokanje na tom mjestu. Nisu tipovi koji vole rokanje, mislim da dobar dio ide na Crvenu zonu. Ima i onih koji ne idu tako da , dovezaću se na ove što ne idu na Crvenu zonu, ne idu jer im je dosadila ili jednostavno ne vole taj tip rokanja koji je u Crvenoj zoni zastupljen :)

- Pitanje novo: Zašto voliš Helper Tim ? 

- Odgovor na prethodno pitanje: Zato sto ne volim, ne pomazu ti,gledaju samo brze bolje admina da dobiju, a oni koji pomazu i koji se trude dobiju djoku

- Pitanje novo: Zasto igrate SAMP i zasto igrate na ovom serveru?

- Odgovor na prethodno pitanje: Zato što je dobar dodatak igrici Gta San Andreas i omogućava igranje sa drugim igračima. Na serveru igram jer mi se svidja, i ima dobrog društva uvjek za saradnju, zezanje, bilo šta :D .

- Pitanje novo: Zašto misliš da treba vratiti Bg Hangar na staro mjesto njegovo ?

• Odgovor na prethodno pitanje: Zato jer, ako to igrači već silno priželjkuju, zašto da ne? U tom slučaju bi se nezadovoljstvo smanjilo i svima bi išlo u korist :)

• Novo pitanje: Zašto voliš provoditi vrijeme na forumu?

- Odgovor na prethodno pitanje: Zato što na forumu mogu da komuniciram sa ostalim igračima, da pomažem u razvoju servera a i same zajednice. Nije mogucnost sa svima na ts-u pričati dok je ovdje to moguće kroz postove. Igrati forumske igre i voditi diskusije o bilo kojoj temi i problemu :)

- Pitanje novoZašto misliš da neko treba da postane Helper?

- Odgovor na prethodno pitanje: Malo si loše postavio pitanje, ili ga ja loše razumijem. Uglavnom, helper treba da bude neko ko je prije svega ugledan na serveru. Zatiim, neko ko voli da pomogne igračima, neko ko ne juri poziciju, iako je nažalost većina takva.

- Pitanje novo: Zašto je opet pala vrijednost novca?

- Odgovor na pethodno pitanje:Zato što dolaze novi igrači kojima se ne radi.I kad hoće da kupe kola neće punu cijenu nego hoće manje.

- Pitanje novo:Zašto ljudi ne kupuju kuće po Zagrebu?

Odgovor na prethodno pitanje: Zato što je slabo naseljen svi su po Beogradu i Sarajevu, stanovništvo je bazirano na Beogradu , glavnom gradu naše republike.

Pitanje novo: Zašto bi predložio kompaniju nekom igraču ? 

Odgovor na prethodno pitanje:Zato što se u kompaniji dosta zarađuje. Ima baš puno novca a nije skupa toliko.

Pitanje novo:Zašto još uvek ima nekih igrača koji su spremni izraditi nekoga i koji nisu pošteni?

- Odgovor na prethodno pitanje:Zato što misle da je dobro ako prevariš nekog,i da će dobiti kao neki "plus" al to nije tačno.

- Pitanje novo:Zašto voliš da ulazis u razne organizacije

- Odgovor na prethodno pitanje:Da vidim kakva je organizacija, kakvi su clanovi i najvaznije da se zabavim.

- Pitanje novo: Zašto je balkan school, najaći server na balkanu.

- Odgovor na prethodno pitanje:Zato što Balkan School jako napreduje i jedini server koji ima slogu,jako dobru skriptu i jako dobre sisteme!

- Pitanje novo:Zašto volis posao bankar?

- Odgovor na prethodno pitanje: Zato sto donosi novac u kasu

- Pitanje novo: Zasto te ne juri policija kada nozem ubijes coveka na ulici vec te admini sutomatski posalju u zatvor

- Odgovor na prethodno pitanje: Admini sve vide?

- Pitanje novo:Zasto ljudi kupuju losa vozila

- Odgovor na prethodno pitanje: Zato sto nemaju para za dobra

- Pitanje novo: Zasto ljudi prodaju dobra vozila

-Odgovor na prethodno pitanje:Zato sto im treba novac ilj zele da kupe bolje vozilo.

- Pitanje novo: Zasto vile uopste nemaju vrijednost na serveru?

- Odgovor na prethono pitanje:Zato što su skupe i zato što imaju jako malu neaktivnost.

- Pitanje novo:Zašto niko ne radi posao bankar?