Jump to content
Calliope

Prijavljivanje dva naloga od strane jednog korisnika

Recommended Posts

Posted (edited)

Dragi samperi,

Po uvođenju novog, 2.5 Pravilo o korišćenju dva naloga na forumu, zloubotreba pomenutih biće kažnjena. Naravno, imamo razumevanja prema korisnicima foruma koji su zaboravili svoju e-mail adresu ili šifru te su u te svrhe napravili novi nalog. Pružamo priliku svima da prijave naloge koje ne koriste kako bi se ovo rešilo na najbolji mogući način te vas sve pozivam da se javite putem komentara kako bismo to regulisali. Postoji mogućnost spajanja dva naloga ili brisanje, u zavisnosti od toga šta želite učiniti sa drugim nalogom.

2.5 Pravilo o korišćenju dva naloga na forumu

Zabranjeno je korišćenje dva naloga na forumu. Ukoliko je drugi nalog otvoren zbog zabravljene lozinke ili e-mail adrese, moguće je spojiti dva naloga u jedan. No, ukoliko se zloupotrebljava drugi nalog, korisnik će biti kažnjen - manje aktivan nalog se briše, dok se na drugom nalogu dobija kazna za kršenje pravila. (Kazna: 50 warn poena u trajanju od 240 dana)

Formular (obavezan):

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite:

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite:

Razlog zbog kojeg imate dva naloga:

Spajanje ili brisanje dva naloga:

Edited by Calliope

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite: lovely

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite: /

Razlog zbog kojeg imate dva naloga:

koristila sam nalog pod imenom lovely  i  nekako mi je izaslo sa tog naloga, dok sam pokušavala da se ulogujem ponovo, pisalo mi je da sifru koju sam unela nije tacna, pokusala sam preko mejla da se ulogujem i ono me je prebacilo na ovaj nalog koji uopšte nisam koristila, ne znam kako se to desilo, verovatno na nalogu lovely nisam unela tacan mejl.

Spajanje ili brisanje dva naloga: 

pokusala sam na sve nacine uci na nalog lovely, medjutim se nece ulogovati, tako da ako moze nekako da mi se spoji sa tim nalogom ili kako vec.

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite: Nemanja_Escobarr

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite: Ne zelim da uklonim taj nalog vec da ga spojim sa ovim ako bi moglo

Razlog zbog kojeg imate dva naloga: Zbog spama i war poena a nisam spamao nista niti pisao teme 

Spajanje ili brisanje dva naloga: Spajanje naloga Nemanja_Escobarr sa Nemanja_Arizanov

Posted (edited)

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite:Iznenadjeni

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite:Upropasceni

Razlog zbog kojeg imate dva naloga:Jer sam na @Iznenadjeni zaboravio šifru i nisam znao sifru i email adresu i zbg toga sam otvorio ovaj nalog.Medjutim nakon 10-tak dana pronasao sam pw na svom kompu.

Spajanje ili brisanje dva naloga:Želim da se ovaj nalog spoji sa @Iznenadjeni

Hvala unapred 😉

Edited by (_Z_A_P_R_P_A_S_C_E_N_I_)

38 minuta pre, Upropasceni rekao:

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite:Iznenadjeni

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite:Upropasceni

Razlog zbog kojeg imate dva naloga:Jer sam na @Iznenadjeni zaboravio šifru i nisam znao sifru i email adresu i zbg toga sam otvorio ovaj nalog.Medjutim nakon 10-tak dana pronasao sam pw na svom kompu.

Spajanje ili brisanje dva naloga:Želim da se ovaj nalog spoji sa @Iznenadjeni

Hvala unapred 😉

Ne želim da uklonim već da spojim,moja greška

Posted (edited)

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite: Lexter

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite: /

Razlog zbog kojeg imate dva naloga: Prije sam igrao na server i zelim da onih 130 fp stavim na ovaj 

Spajanje ili brisanje dva naloga: Prebacite sve forum poene sa drugog acca na ovaj i onaj mozete izbrisati slobodno :D Ime tog starog akaunta Direktor Handy 

Edited by Lexter
Zaboravio sam da stavim ime drugog acc-a

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite: David_Knezevic

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite: Daviid_Knezevic

Razlog zbog kojeg imate dva naloga: Zaboravio sam lozinku ovog Daviid_Knezevic

Spajanje ili brisanje dva naloga: Brisanje

Posted (edited)

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite: @Juraa

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite: @Vuzmekk

Razlog zbog kojeg imate dva naloga:Prvi mi je bio suspendovan i nisam bio u org pa mi bilo dosadno a nisam se ni mogao prijaviti nikako pa sam napravio ovaj @Juraa pa jer imam mnogoo warm poena na @Vuzmekk hteo bi da ta dva naloga spojim tako da mi prebacite tocno 2459 fp ako sam tocan na ovaj acc i postove ak bi to bilo moguce

Spajanje ili brisanje dva naloga: spajanje 

Edited by Juraa
Dodo sam ovo ak bi to bilo moguce

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite:Domi_Toretto

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite:imao Sam nalog koji se zvao Nemanja Slavkovic I zaboravio Sam sifru imam na njega dosta posta I forum poena Ali neznam koja je sifra jel moguce nekako da mi se iz onaj nalog spoje postovi I forum poeni 

Razlog zbog kojeg imate dva naloga:zaboravljena sifra

Spajanje ili brisanje dva naloga:Spajanje

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite: Miroslav_Filipoviccc

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite: Miroslav_Filipovic

Razlog zbog kojeg imate dva naloga: Zaboravio sam lozinku od starog acc Miroslav_Filipovic i email sifru

Spajanje ili brisanje dva naloga: brisanje naloga Miroslav_Filipovic

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite:Danijel Sukurma

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite:Danijel Sukurma

Razlog zbog kojeg imate dva naloga:pa slucajno napravio dva nisam gledao,na onaj nisam uso od oktobra

Spajanje ili brisanje dva naloga:brisanje

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite:Fikret_Husnic

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite: @Antanasijevic_Nikola, i ako je moguće @Fikret, @Spasoje, @Ivan_Sveticc.

Razlog zbog kojeg imate dva naloga: Priča je prilično složena. Naime, prvo, ja sam taj nalog napravio u drugovo ime, Nikole Antanasijevica, jer on nije umio da napravi nalog, a trebao mu je zahtjev za unban. Ja sam to završio za njega, postavio taj zahtjev, ne znam da li Super moderator ima pristup toj temi, ako ima mogu je prikačiti kao dokaz. Nakon nekog vremena dobio sam višemjesečnu zabranu pisanja na ovom nalogu, te sam aktivno počeo koristiti drugi nalog. Ako udjete na njega, vidjećete da su tu pretežno prijave za organizacije, prijave bugova i slične teme. Nedavno, odnosno prije neki dan sam konkurisao za moderatora na nalogu @Antanasijevic_Nikola i dobio sam moderatora podforuma Offtopic, pa ne znam kakva je procedura povodom toga. Takođe, posjedujem još 3 neaktivna accounta, koje sam davno napravio u cilju spamovanja reputacija na mom glavnom profilu, međutim, kažnjen sam za to a mislim da su te reputacije uklonjene. Ove accounte ne koristim sigurno duže vrijeme, tako da se nijesam ni sjetio odmah da su u mojem vlasništvu.

Spajanje ili brisanje dva naloga: Dakle, ja bih želio spajanje dva naloga, s tim što na ovom imam 60 warn poena, a na drugom, koji želim da obrišem imam moderatora, pa ne znam da li je to spojivo, ako jeste dobro bi bilo, a ako nije nadam se da neću dobiti kaznu zbog neispunjavanja modertorskog ugovora. Ako nije moguće spojiti više od dva naloga,želim spajanje @Fikret_Husnic sa @Antanasijevic_Nikola, a ostali accounti mogu biti obrisani.

PS. @Calliope, obriši moj prethodni post :)

Formular (obavezan):

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite:Eskobarr

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite:Eskobar

Razlog zbog kojeg imate dva naloga:od jednog sma zaboravio sifru pa mi je vlasnik vratio nalog tacnije promjenio sifru 

Spajanje ili brisanje dva naloga:spajanje

Formular (obavezan😞

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite: Mladenovic

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite: @VladimirMladenovic BalkanSchool

Razlog zbog kojeg imate dva naloga: Imam dva acc jer sam bio banovan na acc Mladenovic pa sam napravio drugi forum acc kako bi mogao da se prijavim za organizaciju 

Spajanje ili brisanje dva naloga: Spajanje

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite: Glisovic

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite: Ivan_Glisovic brisanje

Razlog zbog kojeg imate dva naloga: Simson mi je lupio 20kp za hejt i ne zelim vise da imam onai nalog a kada stavim zalbe na moderatore izbrisete mi zalbu zato sto ne smete da je ostavite ali necu sad o tom bezobrazluku jel cu krenuti da psujem

Spajanje ili brisanje dva naloga: Brisanje naloga Ivan_Glisovic

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite: @Axollo

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite: @Energy

Razlog zbog kojeg imate dva naloga: Zavrsio sam na BL i kada sam se vratio nisam imao pristup svom forum acc @Energy to jeste bio sam suspendovan sa foruma.To je razlog zbog cega imam dva naloga.

Posted (edited)

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite: Srdjan_Sipka

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite: Srki_Sipka

Razlog zbog kojeg imate dva naloga: Na prvom nalogu (Srki_Sipka) zaboravio sam lozinku

Spajanje ili brisanje dva naloga: Spojio bih 2 naloga Srki_Sipka i Srdjan_Sipka

Edited by Srdjan_Sipka

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite: Zoki (ovaj nalog)

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite: Zelim spojiti @Zoki_Mark

Razlog zbog kojeg imate dva naloga: pa na prvom nalogu sam dobio neke warn poene i neku kaznu te nisam mogao uc na nalog pa sam napravio novi.

Spajanje ili brisanje dva naloga: Spajanje ukoliko je moguce, ako nije moguce onda brisanje accounta @Zoki_Mark

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite: Kazanova_Scalleta

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite: @J O H N S O N

Razlog zbog kojeg imate dva naloga: @J O H N S O N je moj brat ali on vise ne igra a igramo na istom kompjuteru pa sam hteo da izbrisete taj njegov acc naravno on to zeli mozete proveriti i IP adresu naloga.

Spajanje ili brisanje dva naloga: Ako moze spajanje zato sto mi je brat rekao da na njegovom nalogu ima neke poene koje mogu dobiti na ovaj spajanjem.

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite:WardoN

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite: Nemanja_Rili

Razlog zbog kojeg imate dva naloga:Na stari sam zaboravio sifru pa eto, ako bih mogao da spojim

Urađeno za: @lovely, @Nemanja_Escobarr, @(_Z_A_P_R_P_A_S_C_E_N_I_), @Lexter, @(B_u_R_e_K), @Domi_Toretto, @Miroslav_Filipoviccc, @Fikret_Husnic, @Eskobarr, @Mladenovic, @Glisovic, @Axollo, @Srdjan_Sipka, @Zoki, @Kazanova Scalleta, @WardoN.

Nismo pronašli navedene profile pa proverite napisane nickove, @David_Knezevic i @Danijel_Sukurma.

Napomena za spajanje - ono podrazumeva spajanje komentara, postova, warn poena, reakcija, ali ne i spajanje forum poena. Ukoliko ste primetili manji broj reakcija, razlog zbog kojeg se broj reakcija u nekim slučajevima smanjio jeste taj što ste sa starih profila komentarisali objave sa profila koje trenutno aktivno koristite.

• Like 1
  • Love 1

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite:DaKi

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite:Damjan Mtv

Razlog zbog kojeg imate dva naloga:Zaboravio sam sifru od starog naloga

Spajanje ili brisanje dva naloga:Spajanje

Posted (edited)

Nista od ovog, pogresni acc.

Edited by Josip_Ilic
Pogresan acc nemam 2

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite: @Colkaa

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite: @Colka

Razlog zbog kojeg imate dva naloga: Na drugom accountu imam zabrane pa sam odlucio da napravim novi

Spajanje ili brisanje dva naloga: Spajanje naloga

Ime_Prezime naloga koji aktivno koristite: @Mladenovic

Ime_Prezime naloga koji želite da uklonite/spojite: Ovaj @Vladimir_Mladenovic

Razlog zbog kojeg imate dva naloga: Zaboravio sam lozinku i nisam znao da imam ovaj profil.,ali stvarno nisam znao da sam imao ovaj nalog jako se izvinjavam sto mi opet  spajate nalog