Jump to content
  • 0
Neon_Seven

Pitanje za wanted level

Question

Ime_Prezime (Kao na serveru): Neon_Seven
Vaše pitanje: Da li postoji wanted level 4 zvezdice  napad vozilom
Slika (ukoliko je imate):

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Posted (edited)

Pozdrav ! 

Kako bi znao ne samo taj Wanted Level već i ostale koji postoje, toplo ti preporučujem ovaj video to ću ti ostaviti.

Tu imaš sve od prvog do zadnjeg (najvećeg) Wanted Level-a , detaljno objasnjeno (Video) .

Ako ti šta kad zatreba ili imaš neke nedoumice pitaj ovdje ili me kontaktiraj putem foruma (privatna poruka) .

Nadam se da sam ti pomogao.

Uživaj mi u igri buraz ! :D 

Edited by Pavle_Castello

• 3

Poštovani,postoji.U koliko želite pogledati celu wanted listu možete pogledati na sledeci link

Uživajte u ostatku igre i dana.

• 1

A ima Lazar_Dancic i Dusan_Dancic dadnu ti wl kao NNPD a oni se u tebe zabiju i to namjerno rade al to niko ne gleda boli briga i lidera nek je njemu dobro

• 0

Postovani,

Postoji a WL listu mozete viditi u Deskrpiciji PD kanala ili na linku koji je moj kolega @Iznenadjeni Ostavijo.

Uživajte u igri.

• 0

Postoji WL lista i mozes je nacis u deskripciji PD kanala na TS3 i mozes je isto naci na forumu kada udjes u Policiju(Sarajevo,Zagreg,Beogras) ili u saobracajnu policiju videces.

Evo link ovde od te WL liste

Nadam se da sam pomogao :D

• 0
43 minuta pre, Elmino_Fentezii rekao:

A ima Lazar_Dancic i Dusan_Dancic dadnu ti wl kao NNPD a oni se u tebe zabiju i to namjerno rade al to niko ne gleda boli briga i lidera nek je njemu dobro

Postovani,ukoliko mislite da su igraci prekrsili neko pravilo postavite zalbu na igrace 

• 0

Vec si dobio odgovore  Ukratko : wanted sa tim ide  i broj za napad vozilom je 4 , ako nisi siguran imas listu WL na forumu u > Pravila PD/SAJ i > Tutorijale (poslednja stranica) uostalom imas i na TS u PD kanalu !

• 0

Postovani,dobili ste odgovore suvisno bi bilo da pisem isto

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...