Jump to content
  • 0
Dragan_Stanacev

Pitanje za prelazak

Question

Ime_Prezime (Kao na serveru):Dragan_Stanacev
Vaše pitanje: Pozdrav. Da li postoji mogucnost da na vasem srw imam ono sto sam stekao na nekom drugom srw i kako ? Pisao sam na fb/instagram ali nema mi odgovora. Hvala

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Nazalost, nema mogucnosti da transferujete imovinu/novac ili bilo sta sto ste stekli sa drugih zajednica, Randja.

• 0

Nerazumem onda zasto Tomislav (helper) Kaze da postoji mogucnost........ Dve godine nisam bio na vasem srw a helperi su ostali i dalje klasicne botine! prvo kaze moze a posle kada pitas nesto on odgovori ''raspitajte  se'' Pa dosao sam kod tebe da se raspitam glupi helperu.

• 0
2 sata pre, Dragan_Stanacev rekao:

Nerazumem onda zasto Tomislav (helper) Kaze da postoji mogucnost........ Dve godine nisam bio na vasem srw a helperi su ostali i dalje klasicne botine! prvo kaze moze a posle kada pitas nesto on odgovori ''raspitajte  se'' Pa dosao sam kod tebe da se raspitam glupi helperu.

Samo bez vređanja.Ovo je rp server,što znači da neke stvati helperi ne mogu reći već se morate raspitati preko igrača!

• 0

Postovani,

Nemate tu opciju na nasem serweru,morat ces sve ispocetka na novim acc-u.

LP!

• 0

Postvani,ne mozete vratit svoju tecenu imovinu,morate ponovno igrati isopocetka.

Vas Helper Tomislav_Zivkovicc

• 0

Ne ovde moras sve sam steci , imate /aktivnuigru i malo posla brzo dolazite do novca , a vracanje /stats i imovine sa drugog servera ne.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...