Jump to content
Calliope

Izmena cene troškova lečenja u bolnici

Izmena cene troškova lečenja u bolnici  

357 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Da li povećati cenu troškova lečenja u bolnici?

• Da
      162
    • Ne
      191

Recommended Posts

Posted (edited)

Bolničari, nekada veoma aktivna državna organizacija nadolaskom novih verzija biva zapostavljena. No, kako ima dugu tradiciju, pitamo se kako možemo osvežiti ovu organizaciju, dodati joj nove zadatke i više posla. Jedno od razmatranja do kojeg smo došli jeste, da li povećati cenu troškova izlečenja u bolnici čija je trenutna cena 3000 $ pri kucanju komande /bolnica? Povećanje cene troškova izlečenja u bolnici može dovesti do toga da igrači češće zovu bolničare na /call 222 i tako uslugu prevoza do bolnice plate 1500 $, a troškove izlečenja 500 $, dakle, sveukupno 2000 $.

Ukoliko pozovete bolničare /call 222, a pritom nema nijednog na dužnosti, posle nekoliko sekundi bićete deportovani u bolnicu i plaćati samo troškove lečenja 500 $.

Edited by Calliope
  • Like 4
  • Love 2
  • Thanks 2

Ja mislim da treba povećati cenu lečenja ako igrač ode /bolnica jer većina njih ide /bolnica a bolničari imaju sve manje poslova pa mislim ako bi se povećala cena lečenja kad se ode /bolnica da bi bolničari imali više posla. 

• Like 1
  • Haha 1

, Calliope rekao:

Bolničari, nekada veoma aktivna državna organizacija nadolaskom novih verzija biva zapostavljena. No, kako ima dugu tradiciju, pitamo se kako možemo osvežiti ovu organizaciju, dodati joj nove zadatke i više posla. Jedno od razmatranja do kojeg smo došli jeste, da li povećati cenu troškova izlečenja u bolnici čija je trenutna cena 3000 $ pri kucanju komande /bolnica? Povećanje cene troškova izlečenja u bolnici može dovesti do toga da igrači češće zovu bolničare na /call 222 i tako uslugu prevoza do bolnice plate 1500 $, a troškove izlečenja 500 $, dakle, sveukupno 2000 $.

Mozda bi trebalo povecati cene bolnice ali ja sam glasao za ne iz prostog razloga sto nema uvek bolnicara na duty i oni nece da dodju po tebe kada si u zagrebu tako da je odgovor jasan

• Like 1

1 sat pre, Glisovic rekao:

Mozda bi trebalo povecati cene bolnice ali ja sam glasao za ne iz prostog razloga sto nema uvek bolnicara na duty i oni nece da dodju po tebe kada si u zagrebu tako da je odgovor jasan

Jedna mala napomena: Ukoliko pozoves bolnicare (/call 222) a pritom nema nijednog na duznosti, posle nekoliko sekundi budes deportovan u bolnicu i placas samo troskove lecenja ($500).

• Like 11

Mislim da treba povećati , da bude korektno za bolnicare i za same igrace. Neki balans izmedju cijena da se nadje.

Povećati ali ne puno , mada sad bolnicara to je stvar lidera i njegove organizacije. 

Koliko lider dobro angazuje radnike toliko su i sami bolničari aktivniji i dolaze na pozive, mada opet mislim da bi trebalo povecati cijenu , ipak :D . 

• Like 1

pre 1 sat, Infinity rekao:

Jedna mala napomena: Ukoliko pozoves bolnicare (/call 222) a pritom nema nijednog na duznosti, posle nekoliko sekundi budes deportovan u bolnicu i placas samo troskove lecenja ($500).

Pretpostavio sam da cete smisliti nesto i po tom pitanju #bsprofessional kao sto vi kazete ;)

5 sata pre, Glisovic rekao:

Kao što je @Infinity rekao, kada nijedan bolničar nije na dužnosti ti budeš automatski prebačen u bolnicu; što se tiče ovoga što si rekao da niko neće da dođe to je pomalo tačno al koliko sam ja kao lider primetio bolničari se na skoro svaki poziv odazvivaju samo što je vama teško da se strpite dok bolničar dođe do vas, mnogo mojih bivših i sadašnjih radnika mi se svaki dan žalio kako vi odete /bolnica kad oni dođu do vas. Poslednjih meseci bolničari imaju jako malo posla(ponekad čekamo i po pola sata, sat za jedan poziv) pa je zbog toga i organizacija slabo aktivna zato što niko neće da radi pošto nema posla. Naj jednostavnije rešenje bi bilo da se poveća cena troškova kada odeš /bolnica bar da duplo više košta  zato što je za današnje igrače 3k mala suma novca pa im se ne isplati da čekaju bolničare, povećanje cena bi dovelo do povećanja broja poziva, a to bi onda podstaklo radnike da rade i organizacija bi bila mnogo aktivnija. Do smanjenja posla je dovela i mala izmena sistema kada je ubačena 1.7 verzija (kada pogineš u eksploziji budeš automatski prebačen u bolnicu) al to neću dalje komentarisati.

• Like 5

Resenje da bi se bolnicari aktivirali je povecanje cene pri komandi /bolnica i to je to. Bolnicari bi imali posla i svi srecni zadovoljni sem onih sto se rokaju nonstop pa ce im cena biti malkice previse :D

• Like 1

Ja mislim da bi trebalo ukinuti /bolnica :D 

• Like 2
  • Haha 4
  • Confused 1

Ja se slazem sa povecanjem cjene /Bolnica jer vako bolnicari nemaju skoro pa nista posla

Posted (edited)

Glasao sam za ne iz prostog razloga.Posto sam clan banke NFM ja logicko rokam samo po zg i sa i tamo i umirem.E ako zovem /call 222 dok bolnicar dodje odveze me do bolnice i sve, ja hladno mogu otici sebi kafu napravit,sto znaci previse dugo.Msm da ne treba dirati nista jer nekada ima bolnicara koji cak i nece da dodju u zg i sa tako da moramo cekati i bla bla.Tkd msm da ne treba dirati,nego ako vam je cilj da bolnicari imaju zaradu napravit im sef i nek dobijaju platu nesto na taj fazon...

Edited by Bonaparta

Ne,ionako je previse

4 minuta pre, Bonaparta rekao:

Glasao sam za ne iz prostog razloga.Posto sam clan banke NFM ja logicko rokam samo po zg i sa i tamo i umirem.E ako zovem /call 222 dok bolnicar dodje odveze me do bolnice i sve, ja hladno mogu otici sebi kafu napravit,sto znaci previse dugo.Msm da ne treba dirati nista jer nekada ima bolnicara koji cak i nece da dodju u zg i sa tako da moramo cekati i bla bla.Tkd msm da ne treba dirati,nego ako vam je cilj da bolnicari imaju zaradu napravit im sef i nek dobijaju platu nesto na taj fazon...

A jel se u rl možeš tek tako teleportovati u bolnicu?? Naravno da ne možeš, /bolnica ti je nonrp i logično bi bilo da treba da bude skuplja.

Ko god da je dosao na ovu ideju ima jedan veliki + i Respect,bolicari vec godinu ipo dana od kako je ubacen sistem placke u drugim gradovima,nemaju nikakvu poentu,sem da idu od coveka do coveka i pitaju "Os heal" 

Smatram da bi to poboljsalo dosta igru,ali ima jedna zackoljica,a to je:Ko bi normalan cekao da Bolnicar iz BG-a dodje po lika u ZG negde kod banke/zlatare nedaj boze PO3 za 2/3 k  gde ce naravno ti imati i velikog uticaja na rokanje,a rokanje sad nije vise kao pre,tako da ukoliko igraci budu saglasni sa anketom,neka se dosta poradi na ovom pitanju,a da se niko ne osteti,sem naravno novcanik :) 

• Like 2
  • Love 1

Mozda bi bilo dobro kad bi bolnicari mogli predati nas u bolnicu u svim gradovima, a ne samo u BG

Just now, Joka said:

Mozda bi bilo dobro kad bi bolnicari mogli predati nas u bolnicu u svim gradovima, a ne samo u BG

To se slazem. Bilo bi dobro da mogu bolnicari da nas predaju u bolnicu i u SA i u ZG 

Bilo bi jednostavnije da ima nekako zg bolnicari i sa bolnicari i sve bi onda brze islo.. Jer ti iz bg u zg tamo ti treba min 3min.. a ovako bi bilo full da ako umres u zg da dodju zg bolnicari po tebe i to bi mnogo brze itd.. Mislim da ste me razumeli sta hocu reci. ZG Bolnicari BG Bolnicari & Sa bolnicari ali 1 lider .. Mozda je to ne moguce uraditi ali bila bi dobra ideja. :)

1 minute ago, Nemanja Stevanovic said:

Bilo bi jednostavnije da ima nekako zg bolnicari i sa bolnicari i sve bi onda brze islo.. Jer ti iz bg u zg tamo ti treba min 3min.. a ovako bi bilo full da ako umres u zg da dodju zg bolnicari po tebe i to bi mnogo brze itd.. Mislim da ste me razumeli sta hocu reci. ZG Bolnicari BG Bolnicari & Sa bolnicari ali 1 lider .. Mozda je to ne moguce uraditi ali bila bi dobra ideja. :)

To je to 🙂

Aj mislite mozgom i glasajte Da a ne da mislite DM-om i ostalim NonRP stvarima.. i onda se kasnije zalite kako nista nevalja

• Like 3

Ja bih samo zamolio sve igrače da pre glasanja pročitaju uvodni post. :) 

• Like 1
  • Thanks 1

1 minut pre, Kajzer rekao:

Ja bih samo zamolio sve igrače da pre glasanja pročitaju uvodni post. :) 

Iduci put bez glasanja samo uvesti to bez da se ikog pita,a ne da samo dodju kliknu Ne bez da procitaju..

• Like 1
  • Haha 1

uvedite bolnicarima sef i svaki put kad neko ode /bolnica nek dobiju odredjenu svotu u sef i kad nekog odvedu umjesto njima u dzep nek ide u sef i onda napravite neki sistem bonusa npr. ak nakupe recimo 500k do kraja mjeseca dobiju 150k bonus i take stvari

Jedan od problema organizacije bolnicar je to sto (dajem primer):Vozim do zg po jednog lika i on na kraju samo kuca bolnica i ja dog se vratim prodje mi 10 minuta a pritom nista nisam zaradio smatram da treba da se povecaju cena lecenja

1 minute ago, _MILAN_ said:

Treba jos par stvari

Samo za /bolnica

Troskovi neka budu $5000 + $500 zbog tretmana

Vreme cekanja operacije 2.5 minuta.

/call 222

Bolnicari da dobijaju random od 1000 do 2000

Vreme cekanja operacije 30 sekundi.

Da se predavanje povredjenih moze predavati u SA i ZG bolnicama.

Mislim da bi se tako bolnicari vratili na noge, jel je sad besmisleno biti u bolnicarima i jos vece biti lider ovakve organizacije koja nema posla.

Da to si dobro reko , tipa vozis do zg-a po lika da nemoras se vracat u bg nego samo u zg bolnica ga ostavis

1 minut pre, _MILAN_ rekao:

Treba jos par stvari

Samo za /bolnica

Troskovi neka budu $5000 + $500 zbog tretmana

Vreme cekanja operacije 2.5 minuta.

/call 222

Bolnicari da dobijaju random od 1000 do 2000

Vreme cekanja operacije 30 sekundi.

Da se predavanje povredjenih moze predavati u SA i ZG bolnicama.

Mislim da bi se tako bolnicari vratili na noge, jel je sad besmisleno biti u bolnicarima i jos vece biti lider ovakve organizacije koja nema posla.

Slažem se djelimično sa tobom,neka bude cena /bolnica 5500 ali 2.5 minuta je mnogo čekanja bro sve ja razumem portujete u bolnicu na lečenje al ipak mnogo je.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...