Jump to content
Calliope

Uvođenje AntiDeathMatch sistema za Saobraćajnu policiju

Da li Saobraćajnu policiju treba zaštititi AntiDeathMatch sistemom?  

254 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Da li Saobraćajnu policiju treba zaštititi AntiDeathMatch sistemom (pročitajte opis sistema ispod ankete)?

• Da
      132
    • Ne
      122

Recommended Posts

Posted (edited)

U svrhe poboljšanog rada državnih organizacija kao veliku poteškoću detektujemo konstantne napade na Saobraćajnu policiju, a ono indirektno ometa i RolePlay. Za igrače koji nisu upoznati sa pomenutim sistemom, dakle, AntiDeathMatch sistemom bismo onemogućili napadanje i ubijanje pripadnika Saobraćajne policije. Takođe, uvođenje ovog sistema za sobom povlači da bi i ovaj Organ reda takođe bio onemogućen da ubija, a oružje bi ostalo kao deo opreme zbog samog RolePlay-a.

Edited by Calliope
  • Like 1

treba ali i da oni ond nemaju gun

Nikako to, ako vec uvedete, onda bez puskaka njima, jer bi nam busili vozila.

• Like 3

Samo ce saobracajac kliknuti da...  .Naravno da ne treba da budu zasticeni jer oni isto tako mogu da pomognu PD-u ako je u njihovoj neposrednoj blizni neki napad i ostalo. Treba da se brane ako ih neko napadne a ne da stoje kao ukrasi jer eto ne smeju nista.

Ili da se SP zaštiti Anti-DM sistemom ili da se uvedu tazeri. 

Oni lijepo obavljaju svoju duznost u saobracaju, a nije posteno da ih neko sa strane rokne...

Jest da je to RP i sve to, ali tako se samo kvari "popularnost"/aktivnost te organizacije.

• Like 1

Ne ubacuj,  nemoj ubacivat anti DeathMatch za SP evo likova skojima se slazem da ne ubacujes i to i ja mislim

4 minuta pre, Petar_Jakovljevic rekao:

Ne. Zabavno je ubijati ih.

3 minuta pre, S t e v a n o v i c rekao:

Nikako to, ako vec uvedete, onda bez puskaka njima, jer bi nam busili vozila.

3 minuta pre, Santa rekao:

Samo ce saobracajac kliknuti da...  .Naravno da ne treba da budu zasticeni jer oni isto tako mogu da pomognu PD-u ako je u njihovoj neposrednoj blizni neki napad i ostalo. Treba da se brane ako ih neko napadne a ne da stoje kao ukrasi jer eto ne smeju nista.

Znaci ja sam protiv ovog AntiDeathmatch-a

Posted (edited)

Odmah da kažem DA,zato što Saobraćajci ne mogu sprečiti rob i ne mogu uhapsiti osumljičene odnosno sa WL-evelom!Da ne bih dužio glasajte svi za DA!

Edited by (_Z_A_P_R_P_A_S_C_E_N_I_)

Pa nema SP dzaba Diglove,uzmi brani se...Realno Da ce samo SP stisnuti..

• Like 1

Slazem se... Iz nekih razloga bukvalno saobracajna policija ne sme da hapsi ni ti slicno tome ona vas nece dirati kao PD i zato se slazem sa Da

Ne !! Jednostavno DEFINISATI pravilo kada ih ometas u RP akcijama (DM) da se kaznjava i to je to ... 

• Like 1

Moje je misljenje da treba staviti Anti-DM samo na vatrena oružja i nož(zbog dolaska s ledja na vrat) čime bi se sprečilo ubijanje, a da se ostavi mogućnost tuče rukama, bokserom, palicom i slično. Ulicama Balkanske republike idu neke veoma nezgodne glave i što je čudno ako požele da se potuku sa nekim pripadnikom Saobraćajne Policije? Takođe, zbog istog razloga, saobraćajnoj policiji treba uvesti tazer tj. elektro-šoker i pendrek, ali im zabraniti da tazovanog tj. šokiranog čoveka tuku do besvesti, već da moraju da mu stave lisice. To je više u duhu same igrice i ovog servera. Čak bi nešto slično uveo i za civile, a povrede zadobijene tučom bile bi blaže, zahtevale kraću operaciju tj. proceduru i manje koštale u bolnici.

• Like 1

Kad vec nemaju prava da hapse ljude onda barem nek imaju neku zastitu,slazem se!

Moj predlog je da Saobracajna Policija ima tazer kako bih uhapsila osumljicenog ! Tazer resava posao odmah!

Ne jer zamisli da on meni ticket i oduzme mi se dozvola pa normalno da cu ga odma ubiti

• Haha 1

Ovaj problem moze da se resi pomeranjem hangara i uvodjenje tazera u Saobracajnu policiju ali da ima 1-2 metak cisto radi samoodbrane

Naravno da bi trebalo da se ubaci,to sam ja predlagao jos kad sam ja bio lider,ali me niko nije saslusao niti ista :/

Da objasnim cilj i razlog pokretanja ove teme.

Vec ~godinu dana 95% lidera SP nam ukazuje na ovaj problem (pocev od @Hulk-a, jednog od najboljih lidera SP). Odlucili smo da sa ovim update-om donesemo promene i u ovom segmentu igre i iz tog razloga smo pokrenuli ovu anketu. Cilj ankete jeste da vidimo misljenje odredjenog broja igraca(koji su, jelte, registrovani na forumu), i na osnovu glasova/komentara donesemo konacnu odluku.

Nigde nije naglaseno i omoguceno predlaganje drugih stvari koje se ne ticu konkretno pitanja ove ankete. Stoga, bilo kakvo predlaganje vracanja na prethodno stanje je besmisleno. Dakle, od vas se ocekuje da glasate i ostavite komentar sa obrazlozenjem zasto smatrate da treba, odnosno ne treba da se prihvati ova anketa.

Inace, da je bilo sve tako idealno u prethodnom stanju mi ne bi uvodili sve te silne sisteme zastite. Sada mozda nije idealno i mozda je narusen RolePlay, ali smo sigurni da je igracima onemoguceno krsenje 95% pravila vezanih za SP i uopsteno organe reda. 

Ukoliko se u medjuvremenu zapitate zasto je sve to uvedeno, zasto uopste pokrecemo anketu o uvodjenju dodatne zastite, a pritom smatrate da su svi igraci spremni da postuju sva ta pravila i bez toga, citiracu samo jedan komentar iz ove teme(vrlo verovatno da ima jos dosta igraca koji ovako razmisljaju), a vi se onda stavite na mesto saobracajca i razmislite da li je ovo u redu:

11 sata pre, Petar_Jakovljevic rekao:

Ne. Zabavno je ubijati ih.

• Like 2

Ja se bas toliko i ne motam u SP ali kada sam bio vise puta u istoj desava se da u toku rutinske ili radara neki pametni dodje i ubije te.Tako da se slazem sa anketom.

Pa napokon i to dodje na red. Svaka cast bilo je vreme da se to ubaci a i realno gledajuci ima smisla da se uvede jer SP je RP org i nema smisla da ubijas saobracajce tokom rp-anja. Slazem se da se treba uvesti.

Posted (edited)

Ovaj server stvarno postaje vise RPG svaki dan, neke sisteme koje nemaju smisla. Po meni ovo admin treba da kontrolise, ko bude ometao RolePlay svakom igracu treba da bude kaznjen prvi put jail-om i novcanom kaznom i kasnije banom. Sta vi u pravom zivotu ne mozete ubiti civila ili saobracajaca? Je li vama RolePlay da se od igraca odbijaju metci? Sta ako npr. mene civil hoce da opljacka, ja da se odbranim uzmem pistolj i opucam u njega i "AntiDM"... Isto i za osjecanja, igraci u ovoj igrici nemaju osjecanja jer nisu pravi. To iskreno nema smisla za ikakav RolePlay, evo primjer vama neko dođe i uperi pistolj u glavu, vi biste u pravom zivotu se bojali da vas on ne ubije i dali mu sta on hoce od vas, dok na BS nema osjecanja to znaci da vi ne mozete osjecati strah i bol. I sada znaci ne osjecate strah on vam uperi pistolj u glavu i vi samo prosetate i ignorirate ga, jel to RolePlay?

Edited by Wojt3K
  • Like 3
  • Love 2

Ja smatram da SP nije robovlasnicka drzavna organizacija zato sam glasao NE,sta zelim reci s tim robovlasnicka,pod to smatram cinjenicu da ako se uvede taj sistem SP nece moci niti pucati kao sto je navedeno niti ce se na njega moci pucati,koja je onda svrha te org da se samo RP-a u njoj? Ne kazem da je to lose naprotiv to je odlicno ali nevjerujem da ce onda itko htjeti uci u SP samo da RP-a a da mu oruzje sluzi kao ukras,treba tu biti neke akcije jer ako usporedujemo Real Life i igricu jel u stvarnom zivotu Saobracajna Policija bjezi ili dopusta da ih se ubija i slicno? Ne dopusta logicno,zato treba ostaviti ovako kako je,eventualno im dodati 3 metka tazera i da mogu arrestati i tjt jer je to onda prema RolePlay-u ili Real Life-u.

• Like 1

50/50. prvenstveno, nijedan organ reda ne bi trebao biti nedodirljiv u tom smislu. ali razmotriti opciju da dobiju neka sredstva samoodbrane, nije li dolično da se organ reda brani u situaciji kada je napadnut? pa čak i kad je neko drugi napadnut da brani. ako uspiješ savladati napadača, zašto mu ne bi stavio lisice i priveo ga? zašto bi igrač ulazio u organizaciju samo da ga rokaju, i kao što je već spomenuto, da stoji kao ukras a on ništa povodom toga ne smije da uradi? ali, isto tako je poznato da je SP jedna od rijetkih organizacija koje teže RPu (o kojem nećemo da diskutujemo jer bi pojedinci skrenuli s teme - RP na BSu je takav kakav je) i nije fer da se bilo kome uništava igra uz opravdanje "pa sve je to RolePlay". naravno da su bespomoćni kada rade radar i slične stvari, dok trepneš, nastradao si. RL se u ovakvim situacijama ne može uopšte porediti, tako da, težnja ka RL faktorima nije vrijedna spomena. SP je trenutno organizacija na kojoj se istresaju igrači, kako je kome volja, jer znaju da nisu ništa u mogućnosti uraditi, sem eventualne žalbe na forum koja bi mogla čak, nekom prilikom, biti odbijena. ukoliko AntiDeathMatch ne bude uveden, lijepo im omogućiti tazer za samoodbranu.

• Like 1
  • Thanks 1

Posted (edited)

Uvesti sistem protiv ubijanja vatrenim oružjem i nožem, već samo opciju gde bi tučom mogao da se pošalje igrač u bolnicu. Eventualno korišćenjem palice i boksera. A SP-u zbog toga dati pendrek, tazer i lisice. I ostaje zanimljivo, jer Republikom kruže mnoge lude, kriminalne glave, a RP nije potpuno ugrožen, dok se poštuje i sam doživljaj igranja igrice.

Edited by Milko_Djukanovic
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...