Jump to content
Calliope

Uvođenje AntiDeathMatch sistema za Saobraćajnu policiju

Da li Saobraćajnu policiju treba zaštititi AntiDeathMatch sistemom?  

254 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Da li Saobraćajnu policiju treba zaštititi AntiDeathMatch sistemom (pročitajte opis sistema ispod ankete)?

• Da
      132
    • Ne
      122

Recommended Posts

Nema smisla da se uvede AntiDM na SP,zasto onda imaju /equip u bazi....

2 minuta pre, Adis Zoletic rekao:

Nema smisla da se uvede AntiDM na SP,zasto onda imaju /equip u bazi....

Bice ti jasno kad procitas prvi post. 

Moram nekog da zaduzim ovde da pise ljudima da procitaju prvi post 😂

• Like 1

Ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne,to jest daaaaaaaa ali ako se zabrani da se PD i SAJ ponasaju bahato tako sto ubijaju CUFOFANE,uvedete da se ne ubija SP tjs zastitu,uvedite onda zastitu i nad igracima kada su tazovani da se ne skida hp i da policija primenjuje vise nacin HAPSENJA osumljicenih a ne UBIJANJA kao sto su krenuli non stop to da rade,ili da se SAJ,PD-u da ime vise da to bude KRIMINALNA ORGANIZACIJA a ne ORGAN REDA 

• Like 1

Posted (edited)

Saobraćajna policija po meni ima zahtevniji zadatak na serveru od ostalih organizacija i policija.Sa svim organizacijama moze da se RP-a i sa mafijama i bandama ali bi to bilo uzaludno jer ipak ovo nije ni HardRp server.SP ima tu mogućnost da slobodno RP-a na svakom koraku, njoj su sada oduzata sva prava da uhapsi nekog igrača bili su i to nekada problemi (Saobraćajna sprečila rob,saobraćajna juri WL...) verovatno se to i sada radi ali to rade oni ljudi koji ne znaju pravi smisao ove organizacije i koji naravno ne zasluzuju da budu njeni članovi.Ova organizacija dosta zavisi od lidera ali i od ovog sistema ...Zamislite da organizujete neku akciju pola sata i onda konačno krenete i dodje neko pobije vam članove kojima je plata previse mala da bi imali i za troškove lečenja,ili zamislite da ste od baze iz Zagreba dosli u Beograd da postavite radar i neko vas ubije a vi se posle ponovo morate vraćati (bukvalno vam neko krade više od 10 minuta igranja i uzivanja na serveru).Saobraćajnoj je zabranjeno da ubija i juri WL iako to sada uradi ona krši pravilo servera za to može biti kažnjena a drugim organizacijama je sve dozvoljeno da urade nad njima.Zato smatram da je neophodno uvesti ovaj sistem kako bi se organizaciji dala jednakost prema drugim [email protected]Infinity  zna koliko dugo saobracajna policija ima ovaj probem vise od godinu dana je prošlo od kada sam se ja prvi požalio na ovo.Inače i pre oduzimanje tazera saobraćajnoj i pre uvodjena automatskih sistema na serveru ovaj isti problem imala je saobraćajna samo smo to uvek rešavali dogovorom izmedju lidera pa se je smirivalo. Omogućite ovaj sistem i dajte mi priliku da vodim ovu organizaciju videćete šta znaci SAOBRAĆAJNA POLICIJA.

Edited by Hulk
  • Like 4

4 minuta pre, Hulk rekao:

Saobraćajna policija po meni ima zahtevniji zadatak na serveru od ostalih organizacija i policija.Sa svim organizacijama moze da se RP-a i sa mafijama i bandama ali bi to bilo uzaludno jer ipak ovo nije ni HardRp server.SP ima tu mogućnost da slobodno RP-a na svakom koraku, njoj su sada oduzata sva prava da uhapsi nekog igrača bili su i to nekada problemi (Saobraćajna sprečila rob,saobraćajna juri WL...) verovatno se to i sada radi ali to rade oni ljudi koji ne znaju pravi smisao ove organizacije i koji naravno ne zasluzuju da budu njeni članovi.Ova organizacija dosta zavisi od lidera ali i od ovog sistema ...Zamislite da organizujete neku akciju pola sata i onda konačno krenete i dodje neko pobije vam članove kojima je plata previse mala da bi imali i za troškove lečenja,ili zamislite da ste od baze iz Zagreba dosli u Beograd da postavite radar i neko vas ubije a vi se posle ponovo morate vraćati (bukvalno vam neko krade više od 10 minuta igranja i uzivanja na serveru).Saobraćajnoj je zabranjeno da ubija i juri WL iako to sada uradi ona krši pravilo servera za to može biti kažnjena a drugim organizacijama je sve dozvoljeno da urade nad njima.Zato smatram da je neophodno uvesti ovaj sistem kako bi se organizaciji dala jednakost prema drugim organizacijama.Omogućite ovaj sistem i dajte mi priliku da vodim ovu organizaciju videćete šta znaci SAOBRAĆAJNA POLICIJA.

Nikola Pet je upravu

• Like 1

Smatram da je preko potrebno da se uvede ovaj sistem. Kao član u saobracajnoj policiji, u više navrata, imam oko 6meseci rada u saobracajnoj policiji. Razlog zbog koga sam napustio pre par meseci bio je taj sto je DM koji su nad nama vršili clanovi mafija bio konstantan, i nismo mogli normalno obavljati nasu duznost a to je kontrola saobracaja. Mafije ubijaju cim vide, desavalo se da zaustavim coveka radi rutinske kontrole i da mafija koja prolazi izadje iz kola i ubije me snajperom. Postoji bezbroj razloga da se  ovaj sistem omogicu a prvenstveno da bi saobracajna policija radila posao za koji je nadlezna da radi, NEOMETANO!

Moram dodati da se potpuno slazem sa @Hulkkonstatacijom, uz duzno postovanje predhodnih lidera SPa, Hulk kao jedan od najboljih lidera SPa, po nasim igracima, najbolje zna sta je potrebno za istu organizaciju!

• Like 3
  • Love 1

, Ramo Hott rekao:

Od kakve org napraviste civile.UZAS!

Slazem se s tobom, gluposti rade bolje da im tazer uvedu i onda bi to bilo to a ovak nebi bilo rp da nemozes saobracajca ubit niti da oni mogu ikako reagirat...

@Hulk je sve tacno rekao, kao bivsi lider sp-a i velikom vecinom igre clan samog sp-a, mislim da je preko potrebno da se uvede anti-dm, pogotovo zbog hangara koji je preko puta i samih snajperista mafijasa koji rokaju na samom izlasku iz sp baze, a da ne pricam o tome kada se postavi radar pa poznu da vas pucaju, ima mnogo razloga zbog koga je anti-dm nad sp-om preko potreban. A vecinu je rekao @Hulk

Posted (edited)

Po meni, članovi saobraćajne policije treba da imaju mogućnost da uzvrate vatru ka napadaču ili da ga tazuju, jer realno, u stvatnom životu, svaki policajac, bilo "obicni" ili saobraćajac u sličaju kada je vatrenim oruzjem napadnut ima pravo da se brani, koristeći upravo vatreno oružje. Ako je server Roleplay, to znači da bi trebala da se izvede maksimalna moguća simulacija pravog života (onoliko koliko je to pomoću skripti moguće izvesti).

Ako je to već po Vama neispravno i narušava Roleplay servera, onda definitivno bi bilo u redu da i saobraćajci budu zaštićeni od strane servera, pošto se već ne mogu sami braniti.

Edited by Stefan_Roosevelt

Posted (edited)
, Infinity rekao:

Odgovor lezi na pocetku, zamolio bih sve vas da procitate sta se sve tacno uvodi ovim sistemom pre samog komentarisanja. 

Sta ti ocekujes?

Da im damo vojnu/saj opremu, hidre, tenkove, borbene helikoptere, da ih posaljemo na rob?

Da li je njihov posao da kontrolisu saobracaj ili da idu u rat? :D 

Moje iskreno misljenje je da ne treba da se uvodi jer ovo je rp server nece se u rl ako si ti naprimer nzm poludeo los dan i dodje policija te jos zaustavi tebi pukne film i ti pištolj izvadis opalis metak on se odbije ili pripadnik policije samo nastavi da hoda svestan toga da mu niko ništa ne može. Isto tako i za civile i sve ostalo pogotovo na Balkanu gde da neko dodje iz čista mira nekoga ubije nije ništa novo. Isto tako gubi se sa samim antidm sistemom mnogo jer kidnapovanje gubi svrhu sem mafijas bandita i obrnuto civil civila nista ne znaci ne moze da ga preplasi da bi mu dao pare i ostalo. Naravno antidm celokuono ima i dobrih stvari ali i dosta toga sto narusava rp na samom serveru. Bar ja tako mislim bolji je bio sistem po meni civil terorista nego ovo sad. Znam da ovo poslednje nema veze sa anketom ali da se nadovezem.

Edited by Stamat
Pravopisna greška

Anketa se uskoro zavrsava, zamolio bih igrace da, ukoliko vec nisu, napisu argumentovane, promisljene i adekvatne odgovore na temu ove ankete.

Hvala

Ne. to bi bilo nonrp, sta kao u RL saobracajni policajac stoji za ukras i uzima licne karte?

To sto deca koja se ne znaju braniti od napada i ne znaju pucati pojavljuju u sp to je stvar servera a ne RP-a.

Alternativno resenje bi bilo da se SP-u da tazer i lisice, sto bi se svidelo svima, a i nonrp nije ugrozen.

Zasto da nemaju oruzje dali je vama to rp?Dajte im bar sa 1 metkom u mp5 i to je to sta ce im deagle

dajte im taser sa dva metka i lisice u pusku neku

Posted (edited)

Po meni da se uvede ali uz to da nemaju digl, a ako se ne uvede da dobiju tazer sa 3 metka, neki postolj/pusku i lisice.

Edited by Josip_Celicc

On 6/15/2019 at 6:04 PM, Grubich said:

Ne. to bi bilo nonrp, sta kao u RL saobracajni policajac stoji za ukras i uzima licne karte?

To sto deca koja se ne znaju braniti od napada i ne znaju pucati pojavljuju u sp to je stvar servera a ne RP-a.

Alternativno resenje bi bilo da se SP-u da tazer i lisice, sto bi se svidelo svima, a i nonrp nije ugrozen.

Djeca, kažeš? Ma daj, molim te. Ta navodna "djeca" bi se branila da imaju čime. Budimo realni, jedina RP organizacija (uz pravog lidera) - ali niko ne bi trebao biti u tom vidu nedodirljiv, pa ni oni. Lijepo im uvesti oružje i lisice, pa nek se brane "djeca".

• Like 1

18 sata pre, Electra rekao:

Djeca, kažeš? Ma daj, molim te. Ta navodna "djeca" bi se branila da imaju čime. Budimo realni, jedina RP organizacija (uz pravog lidera) - ali niko ne bi trebao biti u tom vidu nedodirljiv, pa ni oni. Lijepo im uvesti oružje i lisice, pa nek se brane "djeca".

"Uvesti im oruzije i lisice" - a sta je digl, sta je mp5?

Lisice i tazer sam takodje predlagao...

Problem oko uvodjenja antidethalmatch sistema? Evo jedno vrlo poucno i panetno resenje TAZER U RUKE I CUFF PROBLEM RESEN..

, Infinity rekao:

, Mihajlo Rajic rekao:

Problem oko uvodjenja antidethalmatch sistema? Evo jedno vrlo poucno i panetno resenje TAZER U RUKE I CUFF PROBLEM RESEN..

Slažem se da treba uvesti tazer i cuff i jednostavno ih kažnjavati adminskom ako dodju na rob, @Infinityshvati da ce bit totalno nonrp ako uvedes antiDM a i samo da znas da ima dosta ljudi koji bi glasali a nemogu jer nemaju rank na forumu, uvedi im tazer i nek mogu cuff i to ce bit to 🙂

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...