Jump to content

Recommended Posts

Kad  sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta brze od normalnog bicikla koje je bilo narandzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i

Kad  sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta brze od normalnog bicikla koje je bilo narandzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio 

Kad  sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta brze od normalnog bicikla koje je bilo narandzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je

Kad   sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta  brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i 

• Like 1

Kad   sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta  brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav

Kad   sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta  brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao

Kad   sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta  brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjem.

Kad   sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta  brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam

@Iznenadjeni i ostali u buduće dopišite samo jednu reč

Kad   sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta  brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio

• Wow 1

Kad   sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta  brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio kamen

Kad   sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta  brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio kamen koji

3 sata pre, Iznenadjeni rekao:

Kad   sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta  brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio kamen koji je bio veoma

U pravilima igre piše da se mora dopisati samo jedna reč

Posted (edited)

Kad   sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta  brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio kamen koji nije

Edited by Iznenadjeni

Kad   sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta  brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio kamen koji nije pao

Kad   sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta  brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio kamen koji nije pao na

Kad   sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta  brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio kamen koji nije pao na odredjenu

Kad   sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta  brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio kamen koji nije pao na odredjenu lokaciju.

Kad sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio kamen koji nije pao na odredjenu lokaciju.Vise

Kad sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio kamen koji nije pao na odredjenu lokaciju.Vise nisam

Kad sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio kamen koji nije pao na odredjenu lokaciju.Vise nisam tako 

Edited by Frano_Vucur

Kad sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio kamen koji nije pao na odredjenu lokaciju.Vise nisam tako mogao

Kad sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio kamen koji nije pao na odredjenu lokaciju.Vise nisam tako mogao da

Kad sam bio go i spreman da ubijem nekoga peskirom zato sto je bio zao. To bi bilo najpravednije. Onda je napolju izasao veliki i strasan urlik koji je zastrasio i poceo da trci za autom marke polo koji je isao dvesta puta brze od normalnog bicikla koje je bilo naran dzasto.Tada sam uvideo maloletnicu i podigao kamen i pogodio je ali sam šeprtljast i vrljav i nisam mogao da se snadjemsnadjem.Kasnije sam bacio kamen koji nije pao na odredjenu lokaciju.Vise nisam tako mogao da gledam