Jump to content
  • 0
Iznenadjeni

Pitanje za sve moderatore

Question

Koliko ja smem na dan postaviti statusa,pitam da ne bi došlo do spama.

Nadam se brzom odgovoru

• Like 1

8 answers to this question

Recommended Posts

• 2

Pazi, ne postoji konkretno ogranicenje za statuse. Ali za statuse koji su smisleni i svaki status mora imati neku sustinu. Ukoliko uzmes da spamujes na statusima, odnosno objavljujes dva puta isti status, ili dijelis nesto na nekolika statusa, sto mozes da stavis u jedan, mozes dobiti wp za spam. Iskreno, ja se zalazem za smanjenje spama na statusima, odnosno za sakrivanje statusa tipa ja oznacim tebe i napisem u tekstu "kako si". Vodi racuna da izbjegavas takve statuse, jer samo zauzimas neciji prostor. 

Dakle, potrudi se da budes kratak i konkretan u statusima i da izbacujes samo bitan sadrzaj.

• 3

U ,, forum rankovima ,, nepise nista u vezi odredjenog broja statusa na dan.Pozeljno je da izbegavas da postavljas nepotrebne statuse , tacnije 3-4 statusa dnevno.Ukoliko se primeti da neki korisnik postavlja statuse tipa svakih pola sata , bice kontaktiran Global Moderator koji ce da preuzme posao.

• 1
Upravo sada, (_Z_A_P_R_P_A_S_C_E_N_I_) rekao:

Koliko ja smem na dan postaviti statusa,pitam da ne bi došlo do spama.

Nadam se brzom odgovoru

Ja ti mogu reci pozeljno je da stavljas otprilike maksimalno 1 2 statusa na dan.

• 1
1 minut pre, Mladenovic rekao:

Ja ti mogu reci pozeljno je da stavljas otprilike maksimalno 1 2 statusa na dan.

Hvala na pomoći,sačekaću da čujem mišljenja ostalih moderatora

• Like 1

• 1
1 hour ago, (_Z_A_P_R_P_A_S_C_E_N_I_) said:

Kakv si ti to helper ako igrača vodiš na pogrešno?

Malo si ga pogrešno razumio, ne vodi nikoga na pogrešno, samo je rekao da ako nema ograničenja - to ne znači da smiješ postaviti 15 statusa odjednom.

Pravila foruma važe i za statuse, dakle dva uzastopno postavljena statusa istog sadržaja ili ne se smatraju spamom, a tebi niko ne može zabraniti da postavljaš statusa koliko želiš. Mada su jedan do dva statusa dnevno sasvim dovoljna.

• Love 1

• 1
10 sata pre, Fikret_Husnic rekao:

Pazi, ne postoji konkretno ogranicenje za statuse. Ali za statuse koji su smisleni i svaki status mora imati neku sustinu. Ukoliko uzmes da spamujes na statusima, odnosno objavljujes dva puta isti status, ili dijelis nesto na nekolika statusa, sto mozes da stavis u jedan, mozes dobiti wp za spam. Iskreno, ja se zalazem za smanjenje spama na statusima, odnosno za sakrivanje statusa tipa ja oznacim tebe i napisem u tekstu "kako si". Vodi racuna da izbjegavas takve statuse, jer samo zauzimas neciji prostor. 

Dakle, potrudi se da budes kratak i konkretan u statusima i da izbacujes samo bitan sadrzaj.

Naravno da ibjegavam takve statuse (koje vode na gluposti).

U svakom slučaju hvala.

10 sata pre, Electra rekao:

Malo si ga pogrešno razumio, ne vodi nikoga na pogrešno, samo je rekao da ako nema ograničenja - to ne znači da smiješ postaviti 15 statusa odjednom.

Pravila foruma važe i za statuse, dakle dva uzastopno postavljena statusa istog sadržaja ili ne se smatraju spamom, a tebi niko ne može zabraniti da postavljaš statusa koliko želiš. Mada su jedan do dva statusa dnevno sasvim dovoljna.

Znam,ali jel mu bilo toliko teško da opširnije napiše?U svakom slučaju hvala na pomoći 😁

• 0
5 minuta pre, Simson rekao:

Nema neko ograničenje,što ne znači da sad smeš da postaviš odjednom 15 statusa ako razumeš.

Ugodan ostatak igre želim.

Kakv si ti to helper ako igrača vodiš na pogrešno?

• Like 1

• -2

Nema neko ograničenje,što ne znači da sad smeš da postaviš odjednom 15 statusa ako razumeš.

Ugodan ostatak igre želim.

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...