Jump to content

Question

Posted (edited)

Ime_Prezime (Kao na serveru): Vladimir_Mladenovic 
Vaše pitanje: Kada cete da mi odgovoriti na ovu gore prevaru hakovan mi je acc u minusu sam 10kpa mute sam dobio 10kpa kada ce se ovo resiti kako bi ste mi rekli ko je to uradio i pomogli mi i rekli da li je taj igrac uso preko koda ili moje sifre molim vas pomognite mi. @Jokic @Mimi @Calliope@Kajzer 

Slika (ukoliko je imate): Gore je link

Edited by Mladenovic

3 answers to this question

Recommended Posts

• 2

Poštovani, žalbe u PDF - u rešava admin po imenu @Gatsby i kad dodje rešiće je a do tad se strpite, ugodnu igru želim! 

• Haha 1

• 0
Posted (edited)
10 sata pre, Shaki rekao:

Poštovani, žalbe u PDF - u rešava admin po imenu @Gatsby i kad dodje rešiće je a do tad se strpite, ugodnu igru želim! 

a ukoliko se prihvati zalba jel ce mi se skinuti kaznu sto sam dobio 10kpa - 1m jail 4 dana i mute sam dobio mozda sam jos nesto dobio ali nmg da vidim u jail sam. Mozete mi reci molim vas.Bilo ko

Edited by Mladenovic

• 0
15 hours ago, Mladenovic said:

a ukoliko se prihvati zalba jel ce mi se skinuti kaznu sto sam dobio 10kpa - 1m jail 4 dana i mute sam dobio mozda sam jos nesto dobio ali nmg da vidim u jail sam. Mozete mi reci molim vas.Bilo ko

Ako nadlezni utvrde da Vam je neko provalio/hakovao nalog, imovina ce biti vracena. Ja mislim da Vasu imovinu mogu videti preko logova. Ako sam ti pomogao, drago mi je

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...