Jump to content
Infinity

BS | SERVER UPDATE V2.0

Recommended Posts

najbolji update

• Love 1

Posted (edited)

Ima dosta dobrih stvari, ali i stvari koji mi se stvarno ne sviđaju, ali sve u svemu ima preko 300 stavki, za ovo se stvarno trebalo potruditi, moja ocjena: 7/10.

Edited by Petar_Jakovljevic
  • Like 1

@Radovan_Dimitrov zato sto je zakljucan server

Kajzer mozes li mi dati da mogu korsitii chat na forum

Posted (edited)
2 minutes ago, Radovan_Dimitrov said:

zasto ne moze da se udje na serwer pise wrong pasvord

nije jos otvoren pise ti wrong password zato sto je server zakljucan i ima lozinku

Edited by Z E M U N A C

@Infinity sve je to super, ali promoterima nista nije promjenjeno

oh my god..

• Love 1

Dugujete mi 35 minuta zivota za ovo. 🤣

Salim se, sve pohvale mogli smo i ocekivati ovako nesto

• Like 1
  • Love 2

Odlican update, malo je pretjerano sa bolnicom..

• Like 1

imam jedan problem sa updateom cim izadjem iz kuce odmah mi padne skripta tako je isto i kod moga rodjaka mi smo cekali da se otvori server tek sto smo usli na server i izasao sam iz kuce samo odjednom je pala skripta i stalno sam isao relog i mislio sam da nije neki problem koji mi se cesto desava medjutim pogasim sve programe i samo pokrenem samp i opet je isto pa ako mozete kako da to popravite bio bih vam veoma zahvala a u ustalo update je stvarno ekstra !!!

• Cool 1

Posted (edited)

Update koliko vidim mi se dosta svidja u odnosu na druge. Ne samo zato sto je dosta obiman vec zato sto su se gledale stvari kako bi odgovarale svim igracima, ne samo jednom dijelu.

Svidja mi se login sistem, texdrawovi sto mozemo stavljati koje zelimo, zahvalnost imam prema @Infinity-ju kao i mom burazeru @Afro-u .

Neke sitnice (donekle) al opet zanimljivije je igrati tj. uzivati u igri.

Nisam u prilici da isprobam u igri sve to, radim ali nece pobjeci kada mognem uci :D . Ali omiljeni su mi Kinezi hahaha .

Sto se mapa tice odlicne su na tome veliko hvala @D O N-u na mapama i izdvojenom vremenu, takodje i njegovom kolegi @Zivkovic-u ( mogao bi koji klip izbacit sta mislis o tome nisi odavno ljensino hahaha) .

Takodje zahvalnost ostaloj ekipi koja je pomogla u realizaciji ovoj, hvala Sari i Musi na slikama i obimnom tekstu koji se ne moze odma pročitati ali nema veze, bolje je sto je obiman da se zna sta je sve doslo za nas koji nismo u mogućnosti od obaveza privanih doci i isprobati. Hvala djevojke ❤ .@Sarah_Green @Calliope 

Ima tu dosta zanimljivosti koje su dodate i dopustaju igracima da uzivaju, od telefona i njihovih zvukova, pa do evenata od kojih mi se posebno svidjeli oni šareni (ne mogu imena zapamtiti) :D .

Najvecu zahvalnost u ime svih igraca dugujemo @Kajzer-u , @Chepy-ju i @Infinity-ju bez kojih ne bi bilo ni druzenja naseg i igranja na serveru.

Hvala Vam sto se trudite da omogucite dobru i zanimljivu igru ❤. 

Pozdrav svim igracima, prijateljima i drugovima koji se druze dugo vremena sa mnom na ovoj zajednici.

Druženje se ponovo nastavlja u Avgustu kada se vratim sa posla.

Medju trenutnim adminima posebno bih se zahvalio @Mimi-ju , @B a g z i-ju , @William-u ( Zokiju) kao i @Sarah_Green na odličnom odnosu prema meni, druzenju, budite takvi uvjek.

Kada je trebalo nešto bila sitnica izlazili ste u susret, zezanje , druženje.

Jeste da ste ponekad bili ostri ali ne moze svako da bude idealan. 

Dobre se stvari pamte, lose zaboravljaju.

Od starih (bivših) admina hvala momcima na svemu, medju kojima bih istakao posebno @Elvis_Koker-a, Jerkovice @Kopra-u i @Kide-a na svemu sto su ucinjeli meni, od kritika, savjeta, svega ostalog. Hvala momci, nadam se da ćemo se nekada sresti uživo po Bg-u na koje pice da svratimo.

Takodje i Misko aka @Soprano , hvala brate na prilici u Helperima, odlicnom timu, na zezanciji u kanalu. Sa tobom sam imao jedan neprijatan susret koji nisam uzeo za zlo i pamtim te ko dobrog lika. Price o zenama i rl, zezanciji.

Srećno u Švajcarskoj, svrati nekada na server i naravno ts legendo, hvala buraz❤ !

Server iskren da budem gledam kao mjesto za druzenje, siguran sam da dosta mladjih igraca to ne gleda, vec u smislu koristi nekog novca koji nije bitan u životu. Primijetio sam da dosta mladjih neke stvari ne shvataju za druzenje vec za novac pare i vozila, nema tog osjecaja druženja.

Svaki igrac ima svoj neki da kažem cilj, na serveru bilo da je to imovina, da bude Helper,Promoter,Lider,Admin...

Iskreno nije to mnogo bitno, bitno je spojiti se sa igracima, druziti se.

Ko me dobro poznaje od igraca zna da sam upravu s ovim.

Ne jurim nikakvog admina, helpera lidera itd. Sve sto sam dobio i  sto bih dobio zelim zaslugom nikog ne molim za nesto.

Kazem iskreno, niko ne mora da vjeruje.

Hvala momcima koji se sa mnom druze kako ig tako i ts kao i djevojkama, cujemo se u Avgustu ❤ ! 

Ovaj komentar je posvećen update-u kao i ekipi koja se nalazi u komentaru u znak zahvalnosti za trud i sve sto rade kako bi nama udovoljili.

VELIKO VAM HVALA ! ❤

P.S. Komentar nema veze sa ulizivanjem osobama pomenutim, vec iskrena zahvalnost. Ukoliko Vam se ne svidja ili Vam je nebitno, preskocite ga :) .

Pozdrav ! 

Edited by Pavle_Castello
  • Like 2
  • Love 7

Tolstoj i Ana Karenjina bi pozavidili na dužini ovog teksta. No, kvalitet a ne kvantitet. Međutim, nakon detaljno pročitanog teksta, kvalitet je i više nego vidljiv pa je svaka riječ za ovaj update suvišna. Obiman update, vjerujem da je obuhvatio mnoge želje igrača, ali bih u par rečenica ipak izdvojila neke od stavki koje su mi se baš dopale:

• Napokon su Bolničari uzeti u obzir, i svaka čast za takav potez jer je šteta da takva organizacija propada zbog nedostatka komandi - koje su, napokon, stigle. Mogućnost predaje povrijeđenog na lokacijama famoznog Sarajeva i Zagreba se odavno čekala. Hvala Vam što ste oživjeli Bolničare i probudili interes igrača za tu organizaciju.

• Jedne od najznačajnih komandi bi vjerovatno bila ova za poništavanje ponude na aukciji, znamo svi koliko je problema i (nesretnih) slučajeva sa slučajnim ponudama...
• Sve pohvale za posao u koji su uključeni i zatvorenici, pogotovo zato jer je i trebao neki novi posao, dakle - ugodno sa korisnim.

• Što se tiče sistema teritorija, napokon da se uvelo nešto što će promijeniti svakodnevnu rutinu neprestanog robanja. U potpunosti je RP, a kako će se igrači uklopiti u sve to, vidjećemo vremenom...

• Četvrti slot za vozilo - odavno neophodan, skidam kapu!
• Profesionalni sistem saveza - koliko god da je olakšica 99% Lidera kriminalnih organizacija, isto toliko Vođama zbog konstantnog i mukotrpnog procesa,

• Sistem promjene textdrawova - iako smo se nekako navikli na, sada već stare, biće jako lijepo i ugodno s obzirom na podešavanje željene boje (ako su već moguće sve postojeće nijanse) od strane nas, definitivno će doprinijeti estetskom izgledu i samom doživljaju igrača,

• Novi sistem Rent vozila - tako lijepo osmišljeno a vjerujem i odrađeno, napokon više neće biti nedostatka rentova na nekim dosta bitnim lokacijama (za turiste ali i za regularne igrače), otimanja vozila i čega sve ne, jer koliko sam shvatila, mi smo oni koji spawnaju to vozilo komandom,

• Sistem pomoći za početnike - eh, ovo je vjerovatno jedna od najboljih stvari updatea, pogotovo za turiste, jer ovako na jednom mjestu imaju mogućnost pronaći sve informacije neophodne za normalan početak igre, tj. od pozivanja Helpera pa do liste komandi za koju mislim da im je najpotrebnija,

• Novi eventi - lijepa promjena u odnosu na već postojeće evente, koji su na neki način, počeli da gube svoj smisao i više nisu toliko zanimljivi igračima

• Izmjena starog eventa - iako su to neke sitnice, opet su dosta značajne, bravo za skidanje helta pri nedostatku kretanja na jednom od evenata

• Zvučni efekti u igri - napominjem, nije ključno i previše značajno, ali opet doprinosi tom nekom boljem doživljaju igre, veoma lijepo

• Actor sistem - ne kažem da je ovo neka neophodna stvar, ali je divno što se neko ipak sjetio da ubaci tako nešto, jer, opet, estetika igre je vrlo bitna, a ovim potezom je podižete na još veći level, od onih textdrawova, telefončića pa sve do aktera

• Povećanje novčane kazne za riječnik - jedna od najbitnijih stvari ali i problema na serveru, bez kulture i odgoja, džaba sve, samo mislim da se ni manji leveli ne bi trebali štedili ako imaju vokabular kočijaša,

• Aktiviran DM sistem za Saobraćajnu Policiju - lijepo je što se jedna od organizacija koje uz dobrog lidera forsiraju RP napokon zaštićena, tj. niko im više neće narušavati igru i zabavu svojim nepotrebnim pucanjem (za svaku pohvalu je što niste posegnuli za automatskim razmatranjem nove lokacije za SP, jer to u 99% slučajeva NIJE PROBLEM)

- Bilo bi divno da se uvažio prijedlog da djevojke mogu oboriti, i biti oborene, kada su u pitanju kriminalne organizacije, a ne samo ovako kada je PD nadmoćan nad igračem ženskog pola sa WL, ali dobro, nadamo se tome u nekom od sljedećih updatea.

A da ne zaboravimo ukidanje testere svim klasama sem Premium - hvala Vam u ime svih igrača koji su ikada kročili u Crvenu Zonu i bili nemilosrdno ubijeni od strane ne više tako slavne testere!

Bez obzira što je ovo sve jedna obična igrica, a dosta stara, svakim novim updateom je modernizujete, osvježavate i privlačite igrače širom Balkana. Ne mogu ni zamisliti koliko je vremena, truda i rada utrošeno u svaku stavku, jer je svaka od njih nastala od obične misli. A dug i težak je put do ostvarenja želja... Sve dok je ljudi sa svježim i originalnim idejama, i onih koji su sposobni sve to uraditi, SAMP neće propasti. Dovoljno je reći da osobe raznih starosnih dobi, kako s naših, tako i sa drugih prostora igraju ovu staru igricu, iako su im na raspolaganju najnovije igrice današnjice. Iz dana u dan dokazujete zašto ste najbolji na Balkanu.

Dovoljno je reći da otvarate nove dimenzije virtualnog svijeta. :)

Svaka čast kompletnom timu, od Testera pa do Helpera, koji je učestvovao u kreiranju, smišljanju, te testiranju svih ovih stavki nevjerovatnog updatea! Da napomenem da u to ubrajamo sve odrađene sisteme, mape... I na kraju, hvala Vam što ste izdvojili svoje vrijeme, a uložili trud, za našu ugodniju igru! Čast je biti dio ovakve zajednice.

• Like 5
  • Love 8
  • Thanks 1

Svi smo odusevljeni.Sve pohvale :D 

• Love 1

U ime cele BS zajednice, zahvalio bih se svima na lepim komentarima. Bugovi/greske koje prijavljujete bice resene uskoro, malo strpljenja.

@Nora, zbog ovakvih postova mi je krivo sto mogu da ostavim samo jednu reakciju. :D 

• Like 1
  • Love 1

❤️ 

Najbolji do sada !

• Love 2

Ala napalio sam se svaka cast

• Love 1

Ne kontam kako na anketu igraci glasali da se ne poveca cena bolnice a opet ste povecali

@Infinity @Kajzer

#NOHATE

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...