Jump to content
Maka

Vase misljenje o CZ

Recommended Posts

Posted (edited)

Da li mislite da bi bilo bolje vratiti bg hangar posto se ne placa i bolje je rokanje za razliku od cz

Edited by Maka

Koliko sam propratrio forum, uzaludno je diskutovati o ovome.

Crvena Zona otaje u Beogradu, a sada zavisi kako kome, nekom je možda bolje otići u CZ i kao Civil malo rokati.

Ne vidim nikakav, razlog zasto bi se Crvena Zona obrisala, jer tu dolaze igrači koji su civili i zabavljajuje se ! 

Moje misljenje o Crvenoj Zoni je bacanje para ali zabava sa Vasim prijateljima.

Dobra stvar za zabavu, a i civili mogu rokat to je dobro

CZ,bas je dobra stvar kad je dobra dm ekipa :D

Bez potrebna stvar po meni.

Ako zelite da se pucate idite na cs 1.6

Moje misljenje je da se vrati Beogradski hangar, a da se Crvena Zona premesti u Sarajevo.

Moje mišljenje je da je crvena zona čista glupost kojoj mjesto nebi trebalo biti na "rp serveru". Isprva je to bilo zabavno, ali onda su svi shvatili da je beogradski hangar puno bolji, svi koji su igrali prije crvene zone će razumjeti. Ja razumijem da sve ne može biti roleplay, ali ovo je pretjerano, i ja sad zvučim kao hejter, ali tako je kako je. I ovaj komentar nije zbog 'nostalgije', ovaj komentar je napisan zato što su to činjenice.

On 7/11/2019 at 9:30 PM, Boris Mihajlovic said:

Ne vidim nikakav, razlog zasto bi se Crvena Zona obrisala, jer tu dolaze igrači koji su civili i zabavljajuje se ! 

Vidim da si noviji clan i da neigras od neke davne verzije npr 1.5 i ne znas kakva je bila zabava i kakav je bio bg hangar tako da ako ne znas kako je bilo nekada mislim da ne trebas diskutovati

On 7/13/2019 at 10:16 PM, Petar_Jakovljevic said:

Moje mišljenje je da je crvena zona čista glupost kojoj mjesto nebi trebalo biti na "rp serveru". Isprva je to bilo zabavno, ali onda su svi shvatili da je beogradski hangar puno bolji, svi koji su igrali prije crvene zone će razumjeti. Ja razumijem da sve ne može biti roleplay, ali ovo je pretjerano, i ja sad zvučim kao hejter, ali tako je kako je. I ovaj komentar nije zbog 'nostalgije', ovaj komentar je napisan zato što su to činjenice.

Stariji se secaju brt moj ( Matija Popadic )

On 7/13/2019 at 1:26 AM, Kosta Gvozdenov said:

Dobra stvar da nebi civili krenuli na uluci raditi DM,veruj te  desavalo se... :(  

Kako civili mlgu sada raditi dm kada ne mogu nikome napraviti damage

7 sata pre, Maka rekao:

Vidim da si noviji clan i da neigras od neke davne verzije npr 1.5 i ne znas kakva je bila zabava i kakav je bio bg hangar tako da ako ne znas kako je bilo nekada mislim da ne trebas diskutovati

Buraz, ja sam igrač od 1.3v sve razumijem, ali zasto bi se vratio bg hangar ? kad imas lepo hangar u zg ??? 

Sa obzirom koliko je verzija proslo sa cz-om 

Ne vredi vise da se prica o tome jer svi imamo skoro isto misljenje :D

Totalno nepotrebna stvar.Krajnje unisten srv ubacivanjem crvene zone.Stari BG hangar je majka za ove gluposti...