Jump to content
Bogiczewicz

predlog za AMS

Recommended Posts

Vaše Ime_Prezime na serveru je: Stefan_Boggi

Vaš predlog (opširnije): Mislim da ce se moje kolege iz AMS-a sloziti, ukljucujuci i mog lidera @Zoky_Mark-a, predlog je u tome, da kad dovucemo vozila u bazu, posle nekog vremena (3-6h, npr.) vozila se automatski getaju u Sarajevo ili gde vec.

Zasto mislite da treba ubaciti ovaj predlog: Jer jednostavno baza se prepuni, a ne mozemo stalno da cimamo admina da geta vozila, bukvalno moramo da guramo auta i da ih poredjamo lepo, pa se onda desi da neko "slucajno" RTC-a auta, pa moramo ponovo, pa onda se desi da neko preuzme svoje auto pa zaboravi da ga /v park, pa kad se respawna, respawna se na neki drugi auto, znaci haos

Ne znam koliko je to moguće izvest, ali u poptpunosti se slažem sa tobom, od mene imaš PLUS, vjerovatno će se i to nekada riješiti, server napreduje i ide ka samom vrhu, a problema je sve manje.

Po meni je to skroz nepotrebno zato što bi Vaša baza stalno prazna a to Vam nije cilj,tako da bolje da ide kao i do sada.

4 sata pre, Iznenadjeni rekao:

Po meni je to skroz nepotrebno zato što bi Vaša baza stalno prazna a to Vam nije cilj,tako da bolje da ide kao i do sada.

Prazna? Ne znas sta je sinoc bilo i kako su se trpala vozila jedno na drugo nismo se mogli snaci dok admin nije doso

Slažem se brate sa tobom, bio sam dosta puta u AMS-u sad nisam aktivan na serveru ali znam o čemu pričaš.

E sad, ako ćemo gledati da li je RP predlog onda logicno da nije.

Ipak bi ja ostavio da bude za sada ovako kako jeste, znam da se neces složiti ali sta je tu je.

Imao sam problema s kolima u bazi da nisam znao gdje da parkam auta, ali imajuci strpljenja dosao je admin i getao.

Sve se moze to rešiti, samo strpljenja.

Ima bolji način od ovoga koji je RP, nemam vremena da kucam ali sam takav predlog vec jednom postavio i detaljno objasnio. :)

Meni je ovo solidan način, pogotovo zbog iritantog /v park-a  koji se često zaboravi. Ovako bi automobili za koje je plaćena kazna bili u SA, gde bi čekali ponosne vlasnike. I sasvim mi je RP način, a može i da se automatizuje, što ide na ruku adminima, kao da ih je neko prevezao na veći parking, konkretno u pustinji pored Sarajeva, na veću površinu. Ako Pavle ima bolji predlog, voleo bih da ga čujem.

Ma automatsko parkiranje tj slaganje vozila je vec vidjen sistem nije nista novo i sigurno da bi se mogao lako implementirati.. jednostavno dvoriste ams je premalo kada je AMS aktivan..