Jump to content
  • 0
Ribica

Problem sa internetom

Question

Vaše Ime_Prezime na serveru je: Lukica_Smud
Uređaj/program koji je u kvaru: laptop
Opis problema: Znaci dok je  trajala skola nisam bas bio na laptopu puno, pa nez do cega je, ali neradi mi wireless device i nemogu nikako upaliti wifi ako to nije ukljuceno. Gledo sam na YT svakakve tutoriale: update u device manager ( zaboravio kako se zove ), deinstalirao isto to pa kao sam trebao restart laptop i kao se nesto trebalo desiti, isao sam tamo u kontrol panel crcko nesto tamo, isao sam  u windows mobility settings jel bi po nekakvom pravilu trebalo bi biti nesto da se povezem na internet, isao sam u BIOS isto tamo traziti i pokusao sam resetirati cijeli komp ali se nije resetiro iz nekog nepoznatog razloga. Laptop je lenovo (nez sad kak se tocno zove) i windows 10

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Moje misljenje je da je crklo to, ali najbolje ti je da ga poneses u servis racunara i vidis u cemu je problem @Ribica

• Like 1

• 0

Jesi pokušavao reinstalirati network drivere?

• 0

Jesam neradi, kad sam reistalirao drivere oso sam u postavke da probam ukljucit wifi i onda sam oso vidjeti da li se kojem slucajem upalio taj wireless ( ofc da nije) i ja se vratio da vidim kakvo je stanje i samo se iskljucilo to za wifi

• 0

Mozda ti je crkao wajles devajs, imao sam isti problem i bilo je do toga.

@Ribica

• 0

Znaci moram uzet novi komp/laptop

@Narcisse

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...