Jump to content
Infinity

19.08.2019. - Optimizacija

Recommended Posts

Uradio sam neki eksperiment sa sistemom za ucitavanje(vozila/objekti...), pa me zanima da li primecujete neku razliku?

Konkretno, trebalo bi da vam sada manje laguje, da imate veci FPS, da nema 'seckanja' prilikom brze voznje(kao ranije - kome je 'seckalo').

Obratite paznju neko vreme i javite sta primecujete.

Hvala! :) 

• Like 11

Odlično primećuje se 

• Cool 1

Bolje ti pogledaj sta igrači žele da se doda i da se nepotrebni estarti uklone. Ima i previše žalbi na novu verziju koji su dobri. Ko jos zaliva drvo koje je visoko 30 metra i ko jos ima 100 krušaka pa ide da proda pa ponovo da bere. Trebale bi se kupit neke gajbi e i onda da ako imaš auto da možeš gajbi u sa voćem stavit u njega. 

Napavno I drugi problem su Teritorije koje su loše smišljen. Jedini način da se uzme zona od PD jeste da se nađeu 5 lika u periodu od 1-9h ujutro ili da ih ima 30 u kanalu i svi da dodaju. PD ima tazere koji su previše op oružje a kriminalci ne mogu doći do njega. Ja bi dodao da kad ubiješ PD izadje tazer sa 1 metak i onda da i kriminalci mogu nešto uradi. Ovako PD vas može ubit samo za nekoliko sec. 

Mislim da bi se trebalo malo poslušati starije igrače i iskusnije šta misle ubdate pre izbacivanja. Naravno nije mi loš ubdate al ipak ima tu jos stvari da se doradu. 

Evo jedna stvar koja se treba popraviti. 

Ja dođem banku da spamam i naravno dodju PO1 i PO3 da i oni spamaju. Tako oni pobiju sve moje članove i krenu na mene. Ja nisam počeo rob ali su me ubili. Ja tako mrtav ostao u banku nekih 20 sekunde. Oni su počeli rob i ja sam dobio wl dok sam bio mrtav. Kada sam iso /bolnica i kad sam izašao sa operacije imao sam wl. Treba se fixat to. 

Evo jos jedan sličan bag. Ako se to desi a vi ste ispred banke i bolnicar dodaje da vas prenese do bolnice on će dobit wl. Treba se dodat da Bolnicari AMS Novinari i Tači ne mogu da dobiju wl ako im neko udje u auto sa wl. 

Hvala ako je neko ovo pročitao. 

• Like 5
  • Thanks 1
  • Confused 1

Naravno da ima razlike

Kada cemo dobit trafike u SA i ZG i  Kada cemo dobit pijace za prodaju voca u SA i ZG jer ima dosta imanja u okolini sa i zg

primetio sam i da nema paketica pa niko nista ne pise jbg da i njih nisi zbago u nebo

I bilo bi super da ima vise hangara i da civili mogu malo pucat dd

Primecuje se cesto seckanje u skripti..Vrati staru optimizaciju,i jos bolje povecaj frame limiter na 120 da mi mogli da igramo u 100+ fps :)

Fps limit je opcija u igrice nema infinity veze sa tim isto kao sto je npr timestump to su defultne komande

@Infinity nazalost poboljsanja nema. Naprotiv 50% vise problema, tj seckanja u toku voznje auta se vidi. Generalno padanje fps-a je dosta vise nego ranjije. Na autoputu sam mogao voziti bilo koji auto i infernus na max bez ikakvog seckanja tj laga dok sada autoputem secka samo tako...

6 hours ago, Santa said:

@Infinity nazalost poboljsanja nema. Naprotiv 50% vise problema, tj seckanja u toku voznje auta se vidi. Generalno padanje fps-a je dosta vise nego ranjije. Na autoputu sam mogao voziti bilo koji auto i infernus na max bez ikakvog seckanja tj laga dok sada autoputem secka samo tako...

Ne znam zasto,ali i meni se to desava dakle pre te "optimizacije" sam mogao lepo da igram.Najvise secka kad vozim. Imam odlican racunar ali eto.Takodje  60 pinga imam a skripte mi pucaju.Ne verujem da je do mene 

Meni nema razlike imam gaming pc 90 fps stalno stoji a imam 144hz monitor pa ako mozete unlock fps da ide na vise

On 9/1/2019 at 3:51 PM, Vukovaccc said:

Meni nema razlike imam gaming pc 90 fps stalno stoji a imam 144hz monitor pa ako mozete unlock fps da ide na vise

takodje i meni je lock na 90 fps a mislim da ide do 200fps naravno fpslimit nije upaljen

Iskreno ne secka kao sto je seckalo nekad.. Svaka cast samo tako nastavi ✌

Vidi se razlika, svaka čast Skripteru :D  

Vidi se razlika 

• Haha 1

Treba uraditi jos mnogo stvari iskreno ne secka vise,ali treba dodati naprimer za gorivo kad kupujes kanister da mozes uzeti npr lupam ukucas /kupikanister 65 i ti kupis kanister od 65 litara sto je mnogo dobro i kad punis auto ukucas  /fill 23 da napunis goriva koliko ti hoces.......I ima jos mnogo toga,ali o tome cemo pricati kad budu pocela sezona da svi pricamo o novoj verziji v2.1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...