Jump to content
Sign in to follow this  
Jay Zenilli

Predstavljanje | Jay Zenilli

Recommended Posts

Posted (edited)

Zdravo svima moje ime Jay Zenilli ( RL: Alexander Jason Kaiser ) Za 3-4 meseca punim 16 godina. Rodjen u Americi, bio do 7 godine tamo.Zivim vec 9 godina u Sarajevu.Trenutno sam prva godina Masinske skole. Eto nesto da o meni znate i ako mozda neki nece vjerovati ali tako je kako je 🤣 . i igram SA:MP duze vrijeme.Nisam igrao SA:MP oko godinu dana ali odlucio sam da se vratim.Dosao sam na Balkan School iskljucivo zbog samog Gamemoda / Skripte.Veoma unikatno odradjeno.Osim SA:MP-a igram CSGO i Leauge of Legends.Nadam se da cemo se slagati.

- Instagram: alexander.kaiser04

Edited by Jay Zenilli

Dobro dosao, zelim ti ugodnu igru na Balkan School serveru.
Koristi /askq ako ti treba pomoc!

Dobro nam došao! 🙂 Nadam se da ćeš se lijepo provesti, u slučaju da ti zatreba pomoć ili dođe do nekih nejasnoća, obrati se kako Staff Teamu (/askq) u igri, kao i nama ostalim igračima jer smo svi voljni pomoći. Za bilo kakav vid pomoći, ili nekih konfuzija vezanih za igru ili forum, obrati mi se putem privatne poruke. Uživaj!

Dobrodosao! :)  Zelim ti ugodnu igru na Balkan School serveru.

Posted (edited)

Dobrodosao! :D 

Zabavi se i naravno ugodnu igru na Balkan School-u  zeli ti  Piki :D 

Edited by Piki

Prošlo je 7 dana od otvaranja teme.

Još jednom želim da ti poželim dobrodošlicu u ime cijele Balkan School zajednice, za bilo kakvu vrstu pomoći, obrati se Adminima i Helperima koristeći /askq, te i nama ostalim igračima. Većina informacija neposredno vezana za server, TeamSpeak i forum se nalazi upravo na forumu, samo ih je potrebno pronaći (ukoliko budeš imao problema sa snalaženjem i pronalaskom određenih stavki, obrati mi se u privatnoj poruci). 

Ovdje se također nalaze i segmenti neophodni za normalnu igru (poput pravila o kojima bi se trebao informisati u samom početku kako ne bi dolazilo do nepoželjnih situacija, bitnih obavijesti, žalbi - iako se nadamo da nećeš imati razloga da postavljaš iste).

Odabrao si pravu zajednicu za igru, što ćeš i uvidjeti vremenom. 🙂

LOCK.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...