Jump to content
  • 0
Mela_Bela

Zakljucani korisnicki racun

Question

Oprostite sto vam ovo saljem na temu tutorijali, ali vec prije mjesec dana poslala sam ovdje temu o mojem zakljucanom korisnickom racunu. Napisala bi vam opet temu o tome samo ne mogu pronaci podforum korisnicki racuni jer sam se prijavila i valjda ga vise nema. Stvarno bi voljela da mi pomognete ne zelim izgubiti ovaj racun

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

@Mela_Bela, postoji "Pomoć" iznad "Tutorijala", ali verovatno to nisi uočila. Sada smo u "Pomoći" pa da vidimo kako možemo rešiti ovaj problem.

Postavi novu temu na sledećem linku: https://balkan-school.com/forum/index.php?/forum/69-korisnički-računi/

Kada otvoriš linku, u opisu pogledaj formular. Kopiraj ga, otvori novu temu i popuni pažljivo.

Bitno je da temu pratiš po postavljanju kako bi se što brže otključao nalog. Ostaviću temu otvorenom pa nam piši ukoliko je potrebna još neka pomoć.

• 0

@Mela_Bela Da li si uspela otvoriti temu,i da li ti je potrebna jos kakva pomoc?

• 0

@Mela_Bela Dobila si odgovor na svoje pitanje od strane @Calliope,tako da se tema zakljucava.

S'obizirom da nismo dobili odgovor da li ti je potrebna jos kakva pomoc,temu cemo zakljucati.

Ako ti bude potrebna,naravno imas pravo otvoriti novu temu i postaviti koje god zelis pitanje sto se servera tice,i neko od nasih igraca/helpera ce ti sigurno pomoci. :)

Ali molim te,ubuduce ispostuj formular. :D

Ime_Prezime (Kao na serveru):
Vaše pitanje:
Slika (ukoliko je imate):

Ugodan ostak igre zelim.

LOCK!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...