Jump to content
Fikret_Husnic

Update v2.2 utisci

Update v2.2 - utisci  

305 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. Šta vam se najviše sviđa na Update-u v2.2

• Poslovi
      68
    • Mape
      63
    • Luksuzna vila
      14
    • Sistem naplatnih rampi
      22
    • Eventi
      41
    • Teritorija
      15
    • Poboljšavanje sistema bezbjednosti naloga igrača
      41
    • Veće kazne
      23
    • Nešto drugo
      18

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 05/29/2020 at 10:00 PM

Recommended Posts

Poštovani igrači,

Šta vam se najviše sviđa na novom update-u? Ukoliko opcija koja vam se najviše sviđa nije navedena u anekti, obavezno u komentaru napišite na šta mislite. Takođe, zanima nas zašto vam se bas opcija koju ste izabrali najviše sviđa.

Anketa se zatvara 30.05.2020. u 00:00.

• Like 1

Ja sam jedan od starijih igraca i po meni sa svakim updatom sve vise i vise unistavate ovaj "role play server",cist primjer za to je ovaj novi rent u kojem imate nrg,infernus,sultan...,po meni to nije ni r or role play,sve sto cu vam reci da se bs pretvara u RPG,vi mozete reci sto zelite ali to su CINJENICEE...

• Like 2

Ne bas... Meni se bas sviđaju nove ubacene stvari. 

• Like 1

Uptade je dobar nema sto..Ali da vratite stari rent, hangar itd bilo bi bolje jer ovako ide prema RPG serveru...

slazem se da nebi trebalo imati mogucnosti rentati dobra vozila (poput recimo NRG-a)

bilo bi dobro u sledecem update da stavite cadronu,bravuru i tako te automobile za rent bezveze je da kupi turista rent infernusa na 15min i da ga vozi,a sviđami se bankar i prevoznik sta ste uradili sa njima

On 5/18/2020 at 12:41 AM, Franc said:

Uptade je dobar nema sto..Ali da vratite stari rent, hangar itd bilo bi bolje jer ovako ide prema RPG serveru...

i da smanjite cenu bolnice i tjt bice najjace

Samo još kada bi uspeli da rešite da na naplatnoj rampi prolazi samo ono vozilo koje je plati! Ne može posao da se radi ni prevoz prehrane ni bus vozač od likova koji kolima uleću ispred nas i zaglavljuju nas. A sve to da ne bi platili tih 500$.

• Like 1

Na BS sam vec 3 godine,mislio sam da je ovo jedan dobar update ali vremenom sam shvatio da je zapravo najvjerovatnije najgori ikada.ZASTO?!

1. Posao bankara sam jedino probao i kada izadjem iz kamiona,kamion mi se repsawna,ima mnogo bugova ali svako se slazem da ne mozemo ocekivati da posao bude savrsen u beta verziji ali je neigriv sto nije bio slucaj kod ostalih poslova.Ali ce se sve to popraviti tako da ne zamjeran puno.

2. Sto se tice mapa svidja mi se sto je dodato da vidim neku kucu na buy u bg pored vecinu kupljenih i da je mogu kupiti ali ako se vozim u ZG ili SA vidim kako mi se "muci" komp da ocita sve te ikonice,tako da mi se to ne svidja,citao sam sve oko update ali sam zaboravio sta je jos dodato,vecina ima losiji komp pa zato ne igra GTA V a ne samp,slicno je i kod imanja ali imanja su nesto sto daje na znacaj serveru a ove ikonice i ne bas.

3.Luksuzna vila i da je tu i da je nema niko je nece ni osjetiti sem bogatiji igraci koji bi je kupili a takvi su retki,i sa luksuznom i bez nje ja ne primjecujem nista drugacije.

4.Sistem naplatih rampi mi se u pocetku veoma svidio,ali vremenom sam shvatio da sistem jeste dobar ali se svi guraju i udaraju kod rampe radi 500$,u desavalo mi se bas dosta puta da ne mogu proci rampu jer su se zalgavili kamioni ili neko.Pa idem u drugu traku trcim do renta pa sa tim rentom otvaram i prolazim sa svojim kolima ili ukoliko sam pre toga vozio rent samo moram odtrcati do renta i opet dati 5-10k na luksuzniji rent jer sam ovaj unrento jer ne mogu preci rampu.Naravno vi niste tu krivi ali po cemu sam ja kriv sto hocu fino da prodjem preko granice?Najvise su krivi bas ti koji se guraju i stede 500$ ali oni se nece nikada nauciti,to su obicno noviji igraci ili mladji.

5.Novi eventi mi se vjerovatno i najvise svidjaju ali opet ima mana,na parkour bi uveo da moze manje igraca uci jer se ne moze skakati preko nekog igraca i onda vi padnete sa postolja i morate sve iz pocetka iako ste fino skocili jer je mnogo igraca,takodje ne svidja mi se kod eventa bmx stant  to sto ste odmah na pocetak eventa stavili eksplozivne burice,jeste sve to super ali ja na pocetak eventa moram sacekati par seknudi da igraci odu ispred mene i kada se budu gurali da aktiviraju burice kako ja nebih umro radi ostalih sto mi oduzima vrijeme.

6.Sto se tice teritorije,ona je ok,kapiram da ste trazili negde u neko selo ali opet ako su clanovi org kod Sarajevo opstine ili su iz MS-13 i skupljaju se,dok stignu do zone ona je vec preuzeta,slicno je i kod dinamit zone samo sto se vecina i ne zali jer svakako ce vas ljudi koji zauzimaju teritoriju odmah pucati i unistiti helihopter ili ga uopste nemate.

7.S obzirom da su sve sifre bile objavljene na netu,mislim da je dovoljno staviti neku sifru od 6 ili vise simbola,brojeva ili slova bez obaveznog stavljanja velikog slova,simbola,brojeva,samo treba promijeniti sifru da nema veze sa proslom.

8.Sto se tice vecih kazni to su vjerovatno samo glasali pakosniji i mladji igraci ili jednostavno pohlepi koji zele biti najbogatiji,zato jer je to veoma glupo uvoditi kada su kazne idalje pre-prevelike,dobio sam mutead i -500k jer sam napisao umjesto registrovan samo reg,onda mi objasnite kako da mi stane ovaj oglas

-Prodajem ili menjam remingtona registrovan 200h,400k i blade registorvani 120h,350k

Nedaj boze da prodajem kola i kucu jer bi to vjerovatno ovako izlgedalo

-Prodajem ili menjam remingtona registrovan 120sati,400k i prodajem kucu adresu (broj) ima eneterijer od 150k ima i sef 5

Naravno moze se u oglas pisati samo jedno auto,a ne oba u isti oglas ali to je samo dangubljenje.(znam da ce svi admini reci da nam je zaparvo muka,sto jednim dijelom i jeste tacno)

9.

-Nesto drugo bi vjerovatno bilo bolji anticheatevi,jer sam primjestio iako ste ih fixali da idalje ima gresaka(npr:kada vozite nrg na eventu "Stunt Beograd" desi se da vas anticheat kickuje,to se desava kada prelazimo dio mape gde imaju napravljena tri "kruga")

-Takodje bi to moglo biti posvetivanju malo RP-u jer je server u zadnjih nekoliko verzija izgubio sav RP(paketici,rentanje luksuznih vozila,eventi poput colormatch,itd. Ne kazem da se treba sada maci sve zivo ali ga malo promeniti ili mozda i ukloniti) koji je nekada imao,trebali bi se pokusati vratiti na taj put bar malo(sto se tice paketica necu ih ni komentaristati,ali obavezno traziti igrace sa of)

Nadam se da cete procitati moje misljenje oko novog update-a,                                               

Ovo je licno moje misljenje a i predpostavljam misljenje,

ostalih,nadam se da cete ovo procitati kao i administracija nadam, 

se da se i vi slazete samnom,moram priznati potrudio,

sam se sobzirom da ne volim veliki diskusije iako,

nisam bojao slova itd. Podsjetite me i prepravite ako se ne, 

slazete,interesuje me sta i vi mislite oko ovoga sta sam napisao.

• Like 3

Za mene bi bilo dobro da je uvedeno sistem semafora i ako bi prosao kroz crveno svetlo da se dobije 1 tiket, a da se zeleno i crveno svetlo menja na svaki 5 ili 7 sekunda,a zuto 2 sekunde. Tobi bilo dobro da je uvedeno.

• Like 1

Iskreno je sve odlicno! Sve pohvale! :)

14 sata pre, Johnny Blaze rekao:

Za mene bi bilo dobro da je uvedeno sistem semafora i ako bi prosao kroz crveno svetlo da se dobije 1 tiket, a da se zeleno i crveno svetlo menja na svaki 5 ili 7 sekunda,a zuto 2 sekunde. Tobi bilo dobro da je uvedeno.

johnny slazem se da bi to bilo super za jedan rp server ali je to pre veliki rp i po meni bs treba rjesavati vece rpg probleme koje su uveli,tek kad to rjese ako uopce rjese tek tad bi bilo super dodati pravilo semafora.

• Like 1

On 5/22/2020 at 1:33 PM, Gospodar said:

i da smanjite cenu bolnice i tjt bice najjace

e bas tako, i da se vrati crveni health bar, a update je ekstra

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...