Jump to content
($Ribica$)

Pozz ribice moje

Recommended Posts

Ime_Prezime (kao na serveru): Luka_Smud

Koliko imate godina: 15
Koliko dugo igrate SAMP: 4 godine
Vaše omiljene igre: SAMP, PES, GTA SA, GTA V, PUBG MOBILE, PUBG LITE, FORTNITE (rijekto)
Kako ste čuli za naš server: Bio jedan jutuber zvao se AdnanBro
Dodajte nešto: 

Uplivajte mi u to jato smuđeva🐟🐟🐟

Dobrodošao na server. Ukoliko imaš nekih nejasnoća možeš se obratiti Staff Teamu komandom /pomoc ukoliko ste turista ili /askq (potrebno je napisati tekst) ukoliko ste igrač.

Srdačan ostatak igre i uživaj :) :D

• Like 1

Dobro dosao na najjacu zajednicu! Ukoliko imas bilo kakvih problema mozes pozvati helpera (/pomoc).Ako imas neka pitanja mozes ih postaviti na (/askq).

Zelim ti ugodnu igru! Lep pozdrav!

Dobro nam Dosao nadam se da ti se svidja nasa zajednica.

Uzivaj u ostatku igre.Pozdrav😀

dobro dosao , uzivaj u igri

Dobro nam došao! Nadam se da ćeš se lijepo provesti, u slučaju da ti zatreba pomoć ili dođe do nekih nejasnoća, obrati se kako Staff Teamu (/askq) u igri, kao i nama ostalim igračima jer smo svi voljni pomoći. Za bilo kakav vid pomoći, ili nekih konfuzija vezanih za igru ili forum, obrati mi se putem privatne poruke. Uživaj!

Dobro nam došao, ukoliko ti nešto nije jasno /pomoc, /askq ili pronadji na forumu, Pozdrav!!! 

😀

Želim ti dobrodošlicu.Zabavi se, igraj mudro i pametno. Pozdrav !

Prošlo je 7 dana od otvaranja teme.

Još jednom želim da ti poželim dobrodošlicu u ime cijele Balkan School zajednice, za bilo kakvu vrstu pomoći, obrati se Adminima i Helperima koristeći /askq, te i nama ostalim igračima. Većina informacija neposredno vezana za server, TeamSpeak i forum se nalazi upravo na forumu, samo ih je potrebno pronaći (ukoliko budeš imao problema sa snalaženjem i pronalaskom određenih stavki, obrati mi se u privatnoj poruci). 

Ovdje se također nalaze i segmenti neophodni za normalnu igru (poput pravila o kojima bi se trebao informisati u samom početku kako ne bi dolazilo do nepoželjnih situacija, bitnih obavijesti, žalbi - iako se nadamo da nećeš imati razloga da postavljaš iste).

Odabrao si pravu zajednicu za igru, što ćeš i uvidjeti vremenom. :) 

LOCK! 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...