Jump to content
Fikret_Husnic

Konkurs za BS Radio Team

Recommended Posts

avattara.thumb.png.b470b13d9dc4c82b957079710ded2dbf.png

Poštovani igrači,

Balkan School radio je u potraži za novim ljudima. Naime, potrebna su nam dva voditelja i montažer. Zaduženje voditelja biće vođenje live emisije. Voditelj treba da odabere zanimljive goste sa solidnim mikrofonom, da istraže pozadinu gosta kako bi mogli da kreiraju teme za razgovor i tako odrede tok emisije. Priprema za emisiju je ključna, pa tek onda komunikacija u live programu koja zahteva mnogo pažnje i posvećenosti. Montažer mora poznavati rad u programu "Audacity". Montažer treba da edituje zvuk nekoliko BS emisija u toku sedmice, da se svakodnevnim radom razvija u vidu poboljšanja svojih vještina editovanja zvuka i snalaženja u programu.

Formular:

Konkurišem na mjesto (voditelja\montažera): ODGOVOR

Vaše Ime_Prezime na serveru: ODGOVOR

Godine (OOC): ODGOVOR

Koliko dugo igrate na serveru: ODGOVOR

Koliko dnevno ste aktivni: ODGOVOR

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): ODGOVOR

Ocijenite vašu sposobnost pisanja tekstova, najava i sl. (1-10): ODGOVOR

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: ODGOVOR

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): ODGOVOR

• Like 1

Posted (edited)

Formular:

Konkurišem na mjesto (voditelja\montažera): Voditelj

Vaše Ime_Prezime na serveru: Novak_Radivojevic

Godine (OOC): 13

Koliko dugo igrate na serveru: Od v1.2

Koliko dnevno ste aktivni: 6-7h nekad manje ako imam obaveze

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): 7

Ocijenite vašu sposobnost pisanja tekstova, najava i sl. (1-10): 8

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: Jer sam kreativan

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): Ne znam sta bih mogao da dodam.

Edited by c_k_o_N_o
  • Like 1
  • Haha 2

Vaše Ime_Prezime na serveru: Ile_Dimitriev

Godine (OOC): 14

Koliko dugo igrate na serveru: 2 ipo godine

Koliko dnevno ste aktivni: 6h

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): 3

Ocijenite vašu sposobnost pisanja tekstova, najava i sl. (1-10): 7

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: Pa igram dosta dugo i ovakvu poziciju jos nije bilo pa hocu da se oprobam u tome

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): Dobar dan dragi slusaoci balkan skul radija sa vama je voditelj Ile Dimitrrievd.Danas se mo da radimo intervju sa nacelnikom zagrebacke policije Rema_Milanovic gospodine dobro dosli drago nam je sto ste prihvatili da budete gost mozete se malo detalje predstaviti.U redu za danas smo vam pripremili nekoliko zanimljvih pitanja naravno kasnije ce mo da cujemo neka pitanja od gradjanja.na primer moja pitanja bi bila sta posedujete od imovine,kako ste dosli do te pozcije,jeste li u braku,jeli jeli ocekujete poziv ministarstva,koliko imate radnika u zagrebackoj policiji to ce da bude neka pitanja.U redu drago nam je da se pristali na ovoj ponudi nadamo se da ce mo vas cuti jos nekoliko intervju sa vama je bio voditelj Ile Dimitriev a vi ostanite uz talase balkan skul radija

• Haha 1

Konkurišem na mjesto (voditelja\montažera): voditelja

Vaše Ime_Prezime na serveru: Belmin_Pepicc

Godine (OOC): 18

Koliko dugo igrate na serveru: Od 1.7

Koliko dnevno ste aktivni: Oko 9h

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): 5-6

Ocijenite vašu sposobnost pisanja tekstova, najava i sl. (1-10): 9

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: Jer sam kreativan u tom kontekstu i bas ja smatram da sam ja bas taj covek koj bi trebali da izaberete.

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): I dobro vece dragi slusaoci balkan skul radia, sa vama je vas dragi i pre svega cenjeni voditelj Belmin Pepic danas cemo razgovarati o temi dali postoju vanzemaljci, i imamo prvog slusatelja za veceres:

Ja: Dobro vece dali se cujemo .

Gost: Da da cujemo se .

Ja: Gospodine dali bi mogli da nam se pretstavite.

Gost: Dobro vece ljudi sam Djokicc.

Ja: Gospodine Djokicu dali vi smatrate da postoje vanzemaljci?

Gost: Da gospodine smatram da posoje.

Ja: Kako mislite dali mozete nesto opsirnije da nam kazete o tome?

Gost: Pa kao sto sam upucivan a i neki od nas znamo da na marsu postoji voda tako da sigurno ima neko na mars sto koristi tu vodu.

Ja: Aha gospodine dali vi zelite da pitate jos nesto?

Gost: Da zeleo bih da pitam o boducnosti dali, kakav mi je ljubovan zivot?

Ja: Pa gospodine samo malo da pogledam, oho gospodine imam dobre vesti za vas, vi ce te uskoro naci bas lepu zenu i ozenicete se i imacete dugo vecan brak.

Gost: Hvala na informaciji i dovidjenja.

Ja: I to je bio nas postovani slusalac Djokicc koji je bio veceras uz nas, a mi prelazimo na sledeceg.

• Like 1
  • Haha 1

Konkurišem na mjesto (voditelja\montažera): Montažera

Vaše Ime_Prezime na serveru: Leksa_Kralj

Godine (OOC): 15

Koliko dugo igrate na serveru: Oko 1 godinu(od 1.9 verzije)

Koliko dnevno ste aktivni: 6h

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: Želim da probam nešto novo,takodje želim i da promovišem Balkan School kao i sad u promoterima tako i na Balkan School radiu j hteo bih da zabavljam igrače koji igraju na serveru.

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): Najava:

Da li ste se nekada pitali kako izgleda dan u helper team-u ili dan kao TS3 admin...Da li ste se nekada pitali kako je to biti član Balkan School Radio Team-a.Da li ste se ikada pitali da li će biti šanse da se vi učlanite u neke od ovih timova,saznaćete...Videćete kakva priča stoji iza ovih uspešnih timova,videćete kako kada se ne odustaje sve može da se postigne,videćete da nije gotovo sve dok vi to ne želite...Ne propustite...Emisija ,,FACE TO FACE"

svakog petka na Balkan School Radiu...

Formular:

Konkurišem na mjesto (voditelja\montažera): ODGOVOR Voditelja ( mozda u nekom slucaju montazera )

Vaše Ime_Prezime na serveru: Luka_Aleksic

Koliko dugo igrate na serveru: Poceo sam na 1.6 ali sam prestao.

Koliko dnevno ste aktivni: oko 10h

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): 6-7

Ocijenite vašu sposobnost pisanja tekstova, najava i sl. (1-10): 9-10

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: ONe znam voleo bih i tu da se oprobam da malo unesemo sto vise zabave u nas radio.

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): Pa ne znam sta dodati, nije mi sad da pisem moje tekstove .. :D

Konkurišem na mjesto (voditelja\montažera): Montažer

Vaše Ime_Prezime na serveru: Viktor

Godine (OOC): 16

Koliko dugo igrate na serveru: Počeo decembar 2016. (V1.2)

Koliko dnevno ste aktivni: 6h+

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: Prijavljujem se za mesto montažera jer sam skoro počeo da radim u programu "Audacity" i mislim da se za sada lepo snalazim, tako da sam odlucio pomoći zajednici ..

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): Pošto se prijavljujem za poziciju montažera mislim da nema potrebe da pišem ikakve tekstove..

• Love 2
  • Haha 1

Vaše Ime_Prezime na serveru: Nemanja_Mladenovic

Koliko dugo igrate na serveru: oko 9 meseci

Koliko dnevno ste aktivni: 9-11h

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): 9

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: znam sve oko voditelja sto se tice voleo bih da pokazem svima

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): //////////////////////////////////////////

• Haha 1

Vaše Ime_Prezime na serveru: Mario_Caponee

Koliko dugo igrate na serveru: oko 2 godine

Koliko dnevno ste aktivni: 9-11h

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): 0

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: znam sve

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): //////////////////////////////////////////

Konkurišem na mjesto (voditelja\montažera): Voditelja

Vaše Ime_Prezime na serveru: Milan_Miticc

Godine (OOC): 13

Koliko dugo igrate na serveru: Ima par godina ,sa cestim prekidima i nastavcima..

Koliko dnevno ste aktivni: Za BS Radio tim bih mogao izdvojiti 4-5h na dan.

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): Mozda 6-7 (znam balansirati zvukove itd...)

Ocijenite vašu sposobnost pisanja tekstova, najava i sl. (1-10): Iz srpskog jezika imam 5 xD ,tako da mislim da sam sposoban pisati i najavljivati tekstove ,7-8

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: Smatram da je ovo ogromna prilika za mene i moju karijeru na ovom serveru ,jer mislim da znam dobro pisati tekstove koje trebam inace napisati.

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): Ovo nisam sada spremio ,jer mislim da sam vec spreman za ovakvu odgovornost.

• Haha 1

Formular:

Konkurišem na mjesto (voditelja\montažera): Voditelja

Vaše Ime_Prezime na serveru: Baci_Smrkic

Koliko dugo igrate na serveru: Od 1.9verzije to jest godinu i nesto

Koliko dnevno ste aktivni: 12h

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): 8 iskreno

Ocijenite vašu sposobnost pisanja tekstova, najava i sl. (1-10): 10 talentovan sam

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: Zato sto sam dosta aktivan, imam zelju, trudio bih se maksimalno sto mogu i imam dara.

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): Trenutno nisam pisao ni jedan svoj tekst ali imam inspiracije koje deluju bas lepo.

Posted (edited)

Vaše Ime_Prezime na serveru: Vladimir_Mladenovic

Koliko dugo igrate na serveru: Igram oko tri godine na serveru.

Koliko dnevno ste aktivni: 6-12h

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): 4

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: Zbog toga jer redovno slušam BS radio, volim muziku i razne emisije.

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): Dobar dan slušaoci balkan school radija. Sa vama je voditelj Vladimir Mladenović, a danas ćemo raditi emisiju pod nazivom (primer Pogađanje naziva pesme sa Vladimirom Mladenovićem)

Edited by Mladenovic
  • Like 1
  • Haha 1

Vaše Ime_Prezime na serveru: Jasmin_Mico

Koliko dugo igrate na serveru:  godinu ipo dana

Koliko dnevno ste aktivni:  6h

Ocijenite vašu posobnosti obnost pisanja tekstova, najava i sl. (1-10): 8

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: pa volim da pricam puno

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): /

Konkurišem na mjesto (voditelja\montažera): montažera

Vaše Ime_Prezime na serveru: Tule_Tufegdzic

Godine (OOC): 19

Koliko dugo igrate na serveru: 2 godine

Koliko dnevno ste aktivni: 8-9h

Ocijenite vašu sposobnost pisanja tekstova, najava i sl. (1-10): 10

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: Zbog moje sposobnosti u montiranju glasa i vještina u audiacityu na kojem radim dosta dugo i editujem snimke za svoj yt kanal

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.):  nisam napisao tekst ali imam neke teme u glavi za emisije npr.m MILIONER, Večer sa pobednikom eventa pevanja, trač party i tako dalje sve ideje mogu da realizujem

Formular:

Konkurišem na mjesto (voditelja\montažera): Voditelja

Vaše Ime_Prezime na serveru: Ajdin_Zahiroviic

Godine (OOC):11

Koliko dugo igrate na serveru: 1G

Koliko dnevno ste aktivni: 24/7

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): (10-10)

Ocijenite vašu sposobnost pisanja tekstova, najava i sl. (1-10): (10-10)

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: Zato sto sam komican i smijesan lik vecinu ljudi mogu nasmijati

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.?https://drive.google.com/file/d/1q047vL49XtFoOVTv_53V0B284d7pDxRH/view?usp=sharing

• Haha 1

Formular:

Vaše Ime_Prezime na serveru: William_Lee

Godine (OOC): 17

Koliko dugo igrate na serveru: Aktivno u nazad godinu dana.

Koliko dnevno ste aktivni: 12h

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): 0

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: Smatram da se mogu pokazati u tom timu,pogotovo kao voditelj. Znam dosta toga sto je potrebno za ovaj Team.

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): Dobro vece u dnevniku Balkan School radija, ja sam William Lee a ovo su vijesti dana. Specijalna AntiTeroristicka jedinica u popodnevnim satima je uhvatila narko dilere na podruciju grada Beograda. Ministarstvo proslavlja svoj cetvrti rodjendan od njihovog formiranja. Auto Moto Savez casti sve gradjane sa 40% popusta na popravku motornih vozila u narednih pet dana. Fudbalski klub Juarez Cartel sutra brani titulu prvaka nase Republike... ( itd,itd...) 

• Like 1

Formular:

Konkurišem na mjesto (voditelja\montažera):  Montazer ili Voditelj

Vaše Ime_Prezime na serveru:  Strahinja_Ciric

Godine (OOC):  juce napunio 16

Koliko dugo igrate na serveru:  Godinu dana

Koliko dnevno ste aktivni:  6-7h

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10):  6-7 

Ocijenite vašu sposobnost pisanja tekstova, najava i sl. (1-10):  9

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a:  U srednjoj imamo jedan klub novinarstva gde sam i clan,stoga sam naucio da pisem tekstove i nadjem dobre price

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.):  Dobro jutro dragi slusaoci Balkan Skul radia,ja sam Strahinja Ciric,a vi slusate jutarnji dnevnik.Nas gost u jutarnjem dnevniku bice bivsi sef Specijalne Antiteroristicke Jedinice,poznatiji kao Eminem.On ce nam doci za nekih pola sata,a na kraju emisije bice jedan mali kviz.Kako bi ste ucestvovali u kvizu morate se prijaviti na nasem sajtu i tamo napisite vas broj telefona.Ko bude prvi nazvao na broj koji ce biti stavljen na kraju emisije i ogdovori na postavljeno pitanje osvojice sumu od trideset hiljada dinara.Sada predjimo na na najvaznije vesti (itd.....................................................)

•  

Vaše Ime_Prezime na serveru: Filip_Velebit

Koliko dugo igrate na serveru: 2 godine

Koliko dnevno ste aktivni: 6-7 sati

Ocijenite vašu sposobnost pisanja tekstova, najava i sl. (1-10): 10

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: Znam puno dobrih pjesama i kreativan sam

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): /

Vaše Ime_Prezime na serveru: Danny_Darkezz

Koliko dugo igrate na serveru: 2,5 godine

Koliko dnevno ste aktivni: od 6 do 7h 

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): 6

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: Nikad nisam bio radio team pa bi zeleo da se oprobam :)

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): Nikada nisam pisao tekst koji bi mogao da ubacim..

Vaše Ime_Prezime na serveru: Nemanjaa_Petrovicc

Godine (OOC): 12

Koliko dugo igrate na serveru: 1.5 godina

Koliko dnevno ste aktivni: zavisi od obaveza, ali po 4-6h

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): 10

Ocijenite vašu sposobnost pisanja tekstova, najava i sl. (1-10): 10

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: Odgovoran i znam sta radim

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.): Imam toliko tekstova za pesme tako da ne znam koji da stavim, jednom ce mo se cuti na ts3 pa da vam ispricam neki uvod ili tako nesto.... 

• Haha 1

Formular:

Vaše Ime_Prezime na serveru: Stjepan_Jovanovicc

Godine (OOC): 19

Koliko dugo igrate na serveru: 1.godinu

Koliko dnevno ste aktivni: 5h

Ocijenite vaše znanje editovanja zvuka (1-10): 5

Zašto smatrate da biste baš vi trebali biti član BS Radio Team-a: odgovoran,komunikativan .

Dodajte nešto (npr. neki tekst koji ste napisali i sl.):Jucer oko 15:30 sati izbio je lancani sudar kod beogradskog lotoa.Iz uprave nase policije doznajemo kako ima puno ozljedjenih,oko 5 ucesnika u udesu je teze ozljedjeno te se doktori bore za njihove zivote,a prema drugom saznanju doznajemo kako je oko 10-tero ostalih ucesnika lakse povrijedjeno te su ih doktori pustili iz bolnice na kucnu njegu,a dvoje ucesnika je smrtno stradalo te im nije bilo spasa.Za vise informacija cekamo nacelnika policije da da izjavu ispred nase kamere.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...