Jump to content
A V R A M

Da li se isplati imanje od precnika 20m?

Recommended Posts

Zdravo, zelim da podiskutujemo na temi o imanjima...

Zelim da vas pitam dali se isplati kupiti imanje od precnika 20m?

Izracuno sam za 4meseca moze da se zaradi 12miliona tako sto uzimam 60k od imanje i jos 30k od aktivneigre to je ukupno 90k i jos 10k zaradim toje 100k. 100k pomnozim sa 122dana [to je 4meseci] Izadje 12miliona :D 

Pisite mi dole u komentare sta vi mislite dali se isplati?

Po mom mišljenju se isplati imati bilo kakvo imanje jer u tom slučaju imaš stalni i čisti prihod jer porez na imanje nije veliki. Ali ako ćemo računati onda sigurno nećeš svaki dan uzeti 60K jer vrlo često 2-3 stabla budu pokradena. Onda se zna desiti da jedan-dva dana ne stigneš ubrati voće. Tako da te u prosjeku izađe 40K dnevno. Isto je što se tiče aktivne igre, nemoguće je imati savršeno dobar internet i ostati afk 24h cijeli jedan mjesec. Desi se bar 2-3 dana kada ne stigneš pokupiti sav novac od afk bilo zbog internet konekcije bilo zbog resetovanja servera. Tako da možeš računati 20K od aktivne u prosjeku. Na kraju te za mjesec dana to izađe 1.8 m ili za četiri mjeseca 7.2m. Ali se u svakom slučaju isplati. Samo što pretežno očekujemo neku baš veliku zaradu a postoje uvijek stvari koje iskoče usput. 😂

• Love 1

Naravno to je po mom mišljenju jedno od najisplativijih imanja.

Povoljna cena za 60k zarade.

Nikako ti ne bih preporucio da uzimas imanje od 10 metara.

Imaš previše obaveza za zalivanje za malih 30k.

Za 60k bih već razumeo.

Veliki pozdrav :) !

• Cool 1

2 sata pre, Ena rekao:

Po mom mišljenju se isplati imati bilo kakvo imanje jer u tom slučaju imaš stalni i čisti prihod jer porez na imanje nije veliki. Ali ako ćemo računati onda sigurno nećeš svaki dan uzeti 60K jer vrlo često 2-3 stabla budu pokradena. Onda se zna desiti da jedan-dva dana ne stigneš ubrati voće. Tako da te u prosjeku izađe 40K dnevno. Isto je što se tiče aktivne igre, nemoguće je imati savršeno dobar internet i ostati afk 24h cijeli jedan mjesec. Desi se bar 2-3 dana kada ne stigneš pokupiti sav novac od afk bilo zbog internet konekcije bilo zbog resetovanja servera. Tako da možeš računati 20K od aktivne u prosjeku. Na kraju te za mjesec dana to izađe 1.8 m ili za četiri mjeseca 7.2m. Ali se u svakom slučaju isplati. Samo što pretežno očekujemo neku baš veliku zaradu a postoje uvijek stvari koje iskoče usput. 😂

U pravu si Ena, ali eto da racunamo ovako 40k od imanje i 20k od aktivne igre to ti je 60k. 

E sad ako radis drvosjecu 1h jos 40k to ti je 100k opet... naravno neces stici ti svaki dan da radis po tolko ali uglavnom u proseku izlazi eto 80-90k.

Opet ako izracunas zarada ide oko 9.7m :)   

1 sat pre, @[email protected] rekao:

Naravno to je po mom mišljenju jedno od najisplativijih imanja.

Povoljna cena za 60k zarade.

Nikako ti ne bih preporucio da uzimas imanje od 10 metara.

Imaš previše obaveza za zalivanje za malih 30k.

Za 60k bih već razumeo.

Veliki pozdrav :) !

Hvala ti Rex, da znam da se imanje od 10m ne isplati to je dokazano :) hvala ti i na tome 

• Like 1

Po meni svako imanje se isplati kupiti, zato što je zarade ima svakog dana i uvek si u dobitku, a ne u gubitku sa novcem ;)

• Like 1

Svako imanje ti se isplati, uvijek si u plusu ako beres na vrijeme, i sacekas da bude preko 300 dolara kruska i prodas

Isplati se, ukoliko si aktivan na sampu i ako imas vremena zalijevat dapace. Imao sam i ja imanje do neki dan nije bilo fk ali sam i dalje zaradjivao odlicne pare. Ako vec uzimas imanje, probaj uzet imanje neko gdje ti ne mogu bas ukrast voce lako, bolje receno, nadji mjesto gdje je ljudi uopce i ne prolaze. 

• Like 1

Pa sve zavisi od tebe ako ti imas vremena da odrzavas imanje i ako redovno beres i zalivas veoma se isplati.

Po mom misljenju imanje od 20 metara je najmanje isplativije. Cena se moze jako brzo smanjiti. A zarada je duplo veca od 10 metara a skoro cetri puta vise kosta nego imanje od 10 metara. 

, Sergej_Capone rekao:

Po mom misljenju imanje od 20 metara je najmanje isplativije. Cena se moze jako brzo smanjiti. A zarada je duplo veca od 10 metara a skoro cetri puta vise kosta nego imanje od 10 metara. 

Meni nije jasan baš tvoj odgovor. Ako zarađuješ duplo više od 10m zar onda nije najmanje isplatljivo od 10m onda?

Upravo sada, Stefan Malovic rekao:

Isplatise bas dosta 

Tvoj odgovor nije lepo objašnjen tako da će tvoj komentar biti sakriven zbog spama. Trudi se da uvek svoj odgovor lepo obrazložiš da bi ostali korisnici mogli da diskutuju sa tobom.

Sto se mene tice ne isplati te se bas mnogo,jeste korisno nekako ali ako vec radis bolje 30 metara.

Zato sto je mnogo teze i naci imanje 20 metara zato sto nije neka razlika od imanja 10 metara i 20 metara, 

Moj predlog je uzeti od 30 metara.

Nadam se da Vam se moj odgovor svideo,

moze te naravno komentarisati.

N

Svako imanje se isplati jer ces ga na kraju prodati i uzeti skoro iste pare koje si uzeo,naravno ako ga kupis za razumnu cenu.