Jump to content
(@K_E_F@)

Sta se treba dodati/ukloniti u PD - SAJ-u

Recommended Posts

Pozdrav!

Kao što smo svi več upoznati, ima dosta temi oko ovoga, PD i SAJ.

Dosta ,,Topica,, ima oko toga da je  PD - SAJ pre jak, ima puno slotova 3*25(3 PD-a po 25 slotova)+20(SAJ slotovi),Tazer je PRE jako oružije, mogu sa sigurnošcum reči da je NAJJAČE oružije na serveru,gorivo im je besplatno,oruzije im je besplatno,kada su ranjeni (idu /bolnica) vo gotovo ništa ne izgube za razliku od Kriminalnih organizacija, koje trošu $5.000 na bolnicu, i plus se oduzima novac zbog Wanted Level-a (ako ga imaju), i još PUNO PUNO stvari čine PD - SAJ PRE jakim.

ALI kada razmislimo malo bolje, tu bi se trebali uvesti jos minimalno 5-6 stvari kako bi napravili PD - SAJ u POTPUNOSTI ,,RP,, na primer, u RL-u ako lik SAMO uperi pistoljem u policajca,policajac ima automatski pravo da ga hapsi/puca. Dok ovde ako igrac nema Wanted Level policajcu nema spasa(dok napise komandu da mu da WL on če ga ubiti a ne sme da naručuje WL) to je automatska smrt,ako je policajac sam naravno a ukoliko ima kolegu ima mu još nade(može mu kolega dati WL ili slično).

Eto ja sam rekao neko svoje SKRAČENO mišlenje oko PD - SAJ temama a vi pišite dole... :D 

Pozdrav!

Pa smatram da se ništa ne menja u PD i SAJ jer oni su Organi Reda i oni moraju zaustavljati/hapsiti one koji krše zakon :) 

Sve sto bi promenio u pd/saj jeste smanjenje slotova. Pd/saj moze biti savladan od strane jacih i dobro organizovanih organizacija. Ali trebaju biti smanjeni slotovi samo zbog slabijih organizacija koje nemaju dobru organizaciju i clanove koji su sposobni da izdrze toliku nadmoc policije.