Jump to content

Recommended Posts

Pozdrav!

Kao sto svi znamo 2 kriminalne organizacije mogu sklopiti savez, ali tu je PD-SAJ je tu opet u prednosti,na primer:

PD-SAJ ima chat preko kog komunicira i svi clanovi iz PD-SAJ mogu citati to (/r chat), a savezi nemaju neki recimo /sa chat gde dolazi do problema jer neko u trenutku zeli recimo nesto da kaze a ne moze pricati na TS-u i mora napisati u /f(amily) chatu gde SAMO clanovi iz njegove organizacije moug vidjeti to a saveznici nemaju pojma o cemu se radi.

Ili recimo po RP-u ako neka organizacija zauzme neku teritoriju nnjihovi savezi mogu uzeti oruzije/oprema sa te teritorije, dok recimo ako 1. organizacija zauzme teritoriju njihov savez nema pirstup tim oruzijama/opremama.

Na primer clan organizacije nema daljinski da otvori kapiju svog saveza (clan bande ne moze da otvori kapiju svog saveza ako je Mafija/PO)

Licno ja mislim da pred dostavljenog ,,Rob-a,, lideri imaju opciju da odaberu da li zele da se pare podele u oba sefa(sefa obe organizacije) primer ako mafija pljacka zlataru a pritom se lideri dogovore da se pare podelu u sefa obe ogranizacije onda kad se rob dostavi pare se dele na pola i odlaze u sefove obe organizacije. 

Primer: Marko je uspesno dostavio zlato u bazu!

Zlato je prodato na crno trziste, $75.000 je dostavljeno u vas sef dok $75.000 je dostavljeno u sefu [ime saveznicke organizacije]

Ili jednostavno da postoji mogucnost slanje para iz sefa jedne do sefa saveznicke organizacije i to bi izgledalo ovako [Ime lidera] je poslao $15.000 u vas sef

I ima jos mnogo stvari koje koce kriminalne organizacije a olaksavaju PD-SAJ-u.

OVO JE SAMO MOJE MISLENJE, I JA TAKO MISLIM!!!

Sta bi vi dodali/oduzeli oko ove teme pisite u komentare ! :D

Pozdrav!

• Like 1

Veoma dobra ideja i to jako dobroga sistema koji bi jako puno pomogao savezima i kriminalnim organizacijama u dostavljanju i obavještavanju saveza i kontakta ig ne samo TS

Nije losa ideja ali mislim da ima TS i nema neke pre terane potrebe za time.

Nije losa ideja ali treba uzeti u obzir i bagovi koji se mogu tu dogoditi, dosta posla oko toga takodje treba. I bilo bi dobro da savez ne moze da /steal savez isto. 

Moje misljenje o tome posto vidim da se svi zalu na PD/SAJ jer su oni 4 spojene organizacije (SA-PD,ZG-PD,BG-PD & SAJ).. Po moje misljene kad bi bilo prema RP-u da se doda primer da SA-PD kontrolise samo Sarajevo, a ZG-PD samo Zagreb takodje BG-PD i SAJ Beograd i takodje da se stavi /r chat samo za BG-PD i SAJ posto te 2 organizacije kontrolisu Beograd...

Ovo je samo moje misljenje !!! 

Svidja mi se koncept to za slanje para iz sefa u sef. Treba dodati zajednicki chat i imunitet na steal medjusobno naravno, dobro si primetio da se moze ovaj sistem pobljsati

Vidi ideja ti nije bas losa ali za prebacivanje iz sef-a u sef mislim da ipak to nije bas po RP-u jer ipak tu u rl ne moze ili kad se dostavlja rob da ide pola pola, kad u rl pljackas banku ili zlataru ti ides u svoju bazu i posen to lideri dele, naravno sve po dogovoru, sve u svemu ideja za "Saveznicki" chat nije losa i bas mi se svidja.