Jump to content
iamsojic

Konkursi za Design Team [OTVORENI]

Recommended Posts

jte2vO9.gif

linija.png.b4d795d2ad3eb085fb55786f0f87e58d.thumb.png.0b5fa2f1e90677dcd8e86db8250b1d89.png

Design Teamtim koji svoje konkurse otvara veoma retko ali baš zbog toga su naši članovi pažljivo izabrani i baš ti članovi su dobili naše poverenje. Za naš tim nije samo potrebno znanje software-a za dizajniranje, nego i kritično razmišljanje, ozbiljnost, kreativnost i ono najvažnije otvorenost. Ovaj konkurs je kompleksniji od prošlog konkursa zbog projekata koji nas čekaju. Na pitanja ozbiljno odgovarajte i iskreno, pored tih pitanja će biti i testni rad, preporučujem vam da se potrudite, jer to je onaj presudni dio. Pre konkurisanja pročitajte sve informacije o timu.

ZADATAK: 

Na vama je da odradite nov logotip za Balkan School Community, potrudite se da bude na neki svoj način specifičan i probajte se udaljiti od trenutnog.  Crtajte, pišite, uređujte i ono najvažnije uložite svoj maksimum. Svoj rad okačite na imgur.com.

PRAVILA:

1. Odgovarate iskreno, na pitanja koja to traže.
  2. Radove ne smete krasti sa interneta.
  3. Radove ne smete kopirati od nekoga.
  4. Pazite na "pravila potforuma" kao i "pravila foruma"

FORMULAR:

Citat

Ime (potpis koji koristite): N/A

Kako utiče pritisak na Vas?N/A

Koliko imate godina?: N/A

Da li imate iskustva u dizajniranju? (argumentirajte odgovor): N/A

Da li se školujete u smjeru medijskih komunikacija (dizajniranje i slično) (Da/Ne): N/A

Koje programe koristite?: N/A

Koliko se dugo bavite sa dizajniranjem?: N/A

Vaš rad:  N/A

• Cool 1
  • Wow 1
  • Sad 2

Ime (potpis koji koristite): Kef

Kako utiče pritisak na Vas?: Na pocetku panicim ali se kasnije smirim i odradim to sto se trazi.

Koliko imate godina?: 14

Da li imate iskustva u dizajniranju? (argumentirajte odgovor): Osim sto saljem radove na zahteve u PDF-u ,,Zatrazite Rad,, drugo nista. 

Da li se školujete u smjeru medijskih komunikacija (dizajniranje i slično) (Da/Ne): NE

Koje programe koristite?: Adobe Photoshop cs6,PhotoPea i Giphy

Koliko se dugo bavite sa dizajniranjem?: Oko 3-4 meseca

Vaš rad:  Znam da je ispalo slicno normalnom BS logo-u ali nisam samo prekopirao nego sam figuru sam napravio ali na prvi pogled mi je izgledalo jako razlicito a na kraju je ispalo slicno a :/ LOGO  

• Like 3
  • Sad 1

Ime (potpis koji koristite): Tule

Kako utiče pritisak na Vas?: Pa ako je nesto sa cim ja  mogu dobiti neku kaznu malo se uspanicim i trazim i razmisljam kraj svakog koraka koji napravim pa sve dok ne nadjem najbolji.

Koliko imate godina?: 14

Da li imate iskustva u dizajniranju? (argumentirajte odgovor):  Pored toga sto radim Logo-e   , Thumbnail-ove , Banner-e   i Fist Icon pravim pored toga i GiF u Photoshopu ali imam okej radove samo sto trebam da razradim ideju posto nisu mi sve ideje savrsene.

Da li se školujete u smjeru medijskih komunikacija (dizajniranje i slično) (Da/Ne): Ne

Koje programe koristite?: Photoshop CS6

Koliko se dugo bavite sa dizajniranjem?: Nznm ni ja od prilike 5 meseci i vise cak ali ne bas aktivno zato sto jedno vreme nisam imao kompjuter i u pocetku nisam znao skoro nista da radim i  medjutim sam doradio svoje vestine i ako ima jos dosta toga da se radi u mojim radovima

Vaš rad:  https://imgur.com/a/9CRunmJ Ovu su jedni od mojih radova sto sam radio u skorije vreme 

• Wow 1

Ime (potpis koji koristite): Edys

Kako utiče pritisak na Vas?: Naravno panika je na početku, kasnije je sve u redu.

Koliko imate godina?: 16

Da li imate iskustva u dizajniranju? (argumentirajte odgovor): Da, photoshop dizajnom se bavim 2+ godine

Da li se školujete u smjeru medijskih komunikacija (dizajniranje i slično) (Da/Ne): Ne

Koje programe koristite?: Photoshop

Koliko se dugo bavite sa dizajniranjem?: 2+ godine

Vaš rad:  https://imgur.com/a/DvioaY2

• Like 2

5 sata pre, Tule rekao:

Ime (potpis koji koristite): Tule

Kako utiče pritisak na Vas?: Pa ako je nesto sa cim ja  mogu dobiti neku kaznu malo se uspanicim i trazim i razmisljam kraj svakog koraka koji napravim pa sve dok ne nadjem najbolji.

Koliko imate godina?: 14

Da li imate iskustva u dizajniranju? (argumentirajte odgovor):  Pored toga sto radim Logo-e   , Thumbnail-ove , Banner-e   i Fist Icon pravim pored toga i GiF u Photoshopu ali imam okej radove samo sto trebam da razradim ideju posto nisu mi sve ideje savrsene.

Koje programe koristite?: Photoshop CS6

Koliko se dugo bavite sa dizajniranjem?: Nznm ni ja od prilike 5 meseci i vise cak ali ne bas aktivno zato sto jedno vreme nisam imao kompjuter i u pocetku nisam znao skoro nista da radim i  medjutim sam doradio svoje vestine i ako ima jos dosta toga da se radi u mojim radovima

Vaš rad:  https://imgur.com/a/9CRunmJ Ovu su jedni od mojih radova sto sam radio u skorije vreme 

Nisam bio procitao skroz formular i nisam video da treba logo tako da evo Logo-i sto sam pravio  https://imgur.com/a/gRvq68k

Ime (potpis koji koristite): Janos_Tomic

Kako utiče pritisak na Vas?: Pritisak me je stisao

Da li imate iskustva u dizajniranju? (argumentirajte odgovor): naravno radio sam na insta radove

Da li se školujete u smjeru medijskih komunikacija (dizajniranje i slično) (Da/Ne): Da

Koje programe koristite?: Aplikacije na play prodavnici i photoshop na gogle

Koliko se dugo bavite sa dizajniranjem?: Nekoliko dana meseci

Vaš rad:  bio bi crven crn GTA lik i to

• Haha 3
  • Confused 2
  • Sad 1

Ime (potpis koji koristite): Stjepan

Kako utiče pritisak na Vas?: Dobro nemam probleme s tim volim ućit nove stvari zato sam tu.

Koliko imate godina?: 15

Da li imate iskustva u dizajniranju? (argumentirajte odgovor): Ne ali i zato sam tu rado učim i ako neko ima volje uložit ču svoj maximum.

Koje programe koristite?: Koristio sam neke programe photoshop,neke programe za edit vide...

Koliko se dugo bavite sa dizajniranjem?: Ne bavim se

Vaš rad: Nemam

• Sad 1

Ime (potpis koji koristite): Elmedin / Elko_Ackerson

Kako utiče pritisak na Vas?: Zavisi koje je vrste

Koliko imate godina?: 19

Da li imate iskustva u dizajniranju? (argumentirajte odgovor): Da.Od 13 godine izbacivo sam video klipove,kao sto su vlogovi,gameplay,i slicno,danas izbacim po koji gameplay,strimovi skoro svaki dan,uz to imam iskustva u photoshopu,adobe premiere pro,vegasu i sl.

Da li se školujete u smjeru medijskih komunikacija (dizajniranje i slično) (Da/Ne): Ne.Zivim u bosni sta ocekujete.Bosna je dno dna.Drzava gdje se napredovat ne moze.Stid me je drzave u kojoj sam rodjen na neki nacin.

Koje programe koristite?: PhotoShop,Premiere pro za sad.Koristio sam i vegas

Koliko se dugo bavite sa dizajniranjem?: 6g od prilike

Vaš rad:  Na jednom video zapisu reklamira se gta v,to je islo za jednu ekipu koja se bavi time iz poljske.Pozi poš

https://imgur.com/a/zLW7a8H

• Like 1

Ime (potpis koji koristite): Rajo

Kako utiče pritisak na Vas?: Umem da se nosim sa stresnim situacijama sto bolje mogu. Ne pokusavam da se uznemirim vec pokusavam ostati smiren u svim situacijama.

Koliko imate godina?: 16

Da li imate iskustva u dizajniranju? (argumentirajte odgovor): Imam , uglavnom sam talentovan za sve sto dotaknem. Radim ovo duze vremena . Kad god nesto zatreba tu sam ja :D Da li je to logo , banner ili nekakva vrsta flajera itd...

Koje programe koristite?: Pixlr , Photoshop ( kratko nesto) itd...

Koliko se dugo bavite sa dizajniranjem?: Oko godinu dana , ali ne ucestalo.

Vaš rad:  https://imgur.com/a/SlDScPE

Edited by Rajo Boss
Ispravka ( ubacen logo )
  • Like 1

Ime (potpis koji koristite): Mateja

Kako utiče pritisak na Vas?: Umem da se nosim sa stresom, a ni ne utice na mene nesto, zavisi koje je vrste....

Da li imate iskustva u dizajniranju? (argumentirajte odgovor): Da, zato se i prijavljujem

Koje programe koristite?: Pixlr i Photoshop

Koliko se dugo bavite sa dizajniranjem?: Oko 2 godine

Vaš rad: https://ibb.co/CK6PFqj , ovo mi je jedan od radova, ako bude trebalo jos, mozda neki lepsi, saljem :D  :D 

• Like 1

On 9/6/2020 at 10:08 PM, iamsojic said:

jte2vO9.gif

linija.png.b4d795d2ad3eb085fb55786f0f87e58d.thumb.png.0b5fa2f1e90677dcd8e86db8250b1d89.png

Design Teamtim koji svoje konkurse otvara veoma retko ali baš zbog toga su naši članovi pažljivo izabrani i baš ti članovi su dobili naše poverenje. Za naš tim nije samo potrebno znanje software-a za dizajniranje, nego i kritično razmišljanje, ozbiljnost, kreativnost i ono najvažnije otvorenost. Ovaj konkurs je kompleksniji od prošlog konkursa zbog projekata koji nas čekaju. Na pitanja ozbiljno odgovarajte i iskreno, pored tih pitanja će biti i testni rad, preporučujem vam da se potrudite, jer to je onaj presudni dio. Pre konkurisanja pročitajte sve informacije o timu.

ZADATAK: 

Na vama je da odradite nov logotip za Balkan School Community, potrudite se da bude na neki svoj način specifičan i probajte se udaljiti od trenutnog.  Crtajte, pišite, uređujte i ono najvažnije uložite svoj maksimum. Svoj rad okačite na imgur.com.

PRAVILA:

1. Odgovarate iskreno, na pitanja koja to traže.
  2. Radove ne smete krasti sa interneta.
  3. Radove ne smete kopirati od nekoga.
  4. Pazite na "pravila potforuma" kao i "pravila foruma"

FORMULAR:

Ime (potpis koji koristite): Stefan

Kako utiče pritisak na Vas?: Panika na pocetku a kasnije sve u redu

Da li imate iskustva u dizajniranju? (argumentirajte odgovor): dizajniro sam malo nesto ali znam dosta stvari u dizajniranju

Koje programe koristite?: Photoshop

Koliko se dugo bavite sa dizajniranjem?: pa neznam sad tacno ali od prilike godinu dana

Vaš rad:  nemam 

Edited by Stefan_Grbic12

Ime (potpis koji koristite): Vuki

Kako utiče pritisak na Vas?Iskuliram to, nek pricaju sta oce, ljudi imaju potrebu za tim, tako je kako je

Da li imate iskustva u dizajniranju? (argumentirajte odgovor): Imam mnogo iskustva sto se tice editovanja i snimka i slika

Da li se školujete u smjeru medijskih komunikacija (dizajniranje i slično) (Da/Ne): Ne, ali redovno pratim vece dizajnere

Koje programe koristite?: Adobe Premiere Pro, Sone Vegas Pro 14,15,17, Adobe Photosohop CS6

Koliko se dugo bavite sa dizajniranjem?: jednu i po godinu

Vaš rad:  imam uglavnom svoje thumbnailove i tako to

Edited by A N G E L O

Ime (potpis koji koristite): Mahovina

Kako utiče pritisak na Vas?: Na početku me "uhvati" panika ali svaku situaciju polako sagledam i probam riješiti problem

Koliko imate godina?: 15

Da li imate iskustva u dizajniranju? (argumentirajte odgovor): Imam iskustva zadnjih 5-6 mjeseci jako se zainteresiram za dizajn koji me oduvijek zanimao ali tek nedavno sam stvarno počeo dizajnirati i malo ozbiljnije shvatiti dizajniranje te sam lako prilagodljiv i spreman naučiti nešto novo i ako ima potrebe mogu se prilagoditi i radu u nekom od drugih programa koje nisam naveo ovdje, naravno kao dizajner radio sam i za sebe i za druge razne logo-e, bannere, thumbnailove i tako sam zapravo stekao i najviše iskustva.

Koje programe koristite?: Adobe Photoshop,Wondershare Filmora,Camtasia Studio 8

Koliko se dugo bavite sa dizajniranjem?: 5-6 mjeseci

Vaš rad:  https://imgur.com/u7ARfrM

• Like 1
  • Love 1

Ime (potpis koji koristite): Seekii (ali imam S logo, tako da taj logo stavljam kao watermark)

Kako utiče pritisak na Vas?Nikako brt, sto me vise pritiskas vise necu da radim. Ne volim kad se vrsi pritisak na meni 😃

Koliko imate godina?: 18

Da li imate iskustva u dizajniranju? (argumentirajte odgovor): Da, imam iskustva 4-5 godina, znam da se ucim od 2013 godine, radio sam za neke youtubere thumbnailove, bannere, takodje za facebook grupe/stranice. Nisam radio za samp nikad jer ga nisam ni igrao pa evo od prije 2-3 dana sam i poceo igrati samp =).

Koje programe koristite?: Photoshop CS5, na njega sam navikao jer na njemu radim duzi niz godina. Koristim i C4D za 3D textove ali rijetko.

Koliko se dugo bavite sa dizajniranjem?: 4-5 godina.

Vaš rad: https://imgur.com/a/G02xloa