Jump to content
Bizzey

Misljenje o autu Comet

Recommended Posts

Ranije, d1ego je rekao/la:

Pozdrav. Po meni je Comet odlican omjer cijene i kvaliteta. Auto je prejeftin za ono sto daje. Ide cak 192 a pritom je jako dobar u krivinama, ima jako dobar grip, a kosta samo 500k 

Da li nam mozes objasniti sta je grip?

On 10/3/2020 at 11:07 PM, Bizzey said:

Postovanje forumaši

Mislim da ste svi culi a i mozda vozili ovaj fantastican auto po imenu Comet. Comet je danas na BS doista jeftin auto i moze se naci za svega 1m - 1.5m. Stvarno mi je zao sto je tako jeftin auto jer je dosta brz i stabilan a i bez krova je, i ono sto je najzanimljivije je to sto kada pritisnete F za ulazak u auto karakter ne otvara vrata od vozaca vec samo uskoci..

Pisite misljenja o autu i osvojite forum poene
(Pripazite na pravilo ''Spam''.)

auto je prelep, brz i mnogo mi se svidja to sto nema krov a i redak je na nasem serveru

On 10/3/2020 at 11:07 PM, Bizzey said:

Postovanje forumaši

Mislim da ste svi culi a i mozda vozili ovaj fantastican auto po imenu Comet. Comet je danas na BS doista jeftin auto i moze se naci za svega 1m - 1.5m. Stvarno mi je zao sto je tako jeftin auto jer je dosta brz i stabilan a i bez krova je, i ono sto je najzanimljivije je to sto kada pritisnete F za ulazak u auto karakter ne otvara vrata od vozaca vec samo uskoci..

Pisite misljenja o autu i osvojite forum poene
(Pripazite na pravilo ''Spam''.)

Pozdrav,

Lepa tema.

Nikada nisam imao ovaj auto, ali mi za sad ne treba.

Jako je lep sviđa mi se i izgled i brzina.

Sve u svemu jako lep auto.

Želim čuti i druga mišljenja.

1 hour ago, Bogd4novic said:

Pozdrav,

Lepa tema.

Nikada nisam imao ovaj auto, ali mi za sad ne treba.

Jako je lep sviđa mi se i izgled i brzina.

Sve u svemu jako lep auto.

Želim čuti i druga mišljenja.

Da, takodje se slazem sa ovime. Svi znamo da je Dolicu omiljeni auto Comet pa ga volimo zezati kako ne valja, ali ne mislimo to stvarno ;) . Jako lepo izgleda nocu, pogotovo jer je bez krova pa izgleda kao prava "krstarica" i iskreno meni je lepsi nego Banshee. @ OD6 Dolic

Podcijenjeno auto koji ljudi kupe na pocetku te ga prodaju da kupe Turismo. Zalosno je sto se prodaje po 500k a ima brutalan balans izmedu brzine i stabilnosti. Comete posjedujem vec 5 godina i ne mogu se zamisliti ni u bilo kojem vozilu. Probao sam Turismo za koji su mi rekli da je "isti kao comet ali brzi", prodao sam ga nakon 25 minuta. Ovaj Comet koji imam je u mom vlasnistvu vec 2 godine. Registrirao sam ga toliko puta da sam komotno mogao kupiti NRG. Takoder da napomenem da u 90 posto slucajeva stignem prvi na robove, pored svih NRG-ova, Turisma, Bulleta itd. Moj nije na prodaju nit ce biti, nosi sentimentalnu vrijednost sto je vama mozda smijesno cuti. Ali da mi netko ponudi 10m za ovaj Comet, tesko bi ga prodao. Veliki pozdrav i sve preporuke.

186 1 :) . Inace hvala @ Vule_  na tagu jer inace nikada ne bih vidio ovu temu.

Edited by OD6 Dolic
  • Love 1

1 hour ago, OD6 Dolic said:

Podcijenjeno auto koji ljudi kupe na pocetku te ga prodaju da kupe Turismo. Zalosno je sto se prodaje po 500k a ima brutalan balans izmedu brzine i stabilnosti. Comete posjedujem vec 5 godina i ne mogu se zamisliti ni u bilo kojem vozilu. Probao sam Turismo za koji su mi rekli da je "isti kao comet ali brzi", prodao sam ga nakon 25 minuta. Ovaj Comet koji imam je u mom vlasnistvu vec 2 godine. Registrirao sam ga toliko puta da sam komotno mogao kupiti NRG. Takoder da napomenem da u 90 posto slucajeva stignem prvi na robove, pored svih NRG-ova, Turisma, Bulleta itd. Moj nije na prodaju nit ce biti, nosi sentimentalnu vrijednost sto je vama mozda smijesno cuti. Ali da mi netko ponudi 10m za ovaj Comet, tesko bi ga prodao. Veliki pozdrav i sve preporuke.

186 1 :) . Inace hvala @ Vule_  na tagu jer inace nikada ne bih vidio ovu temu.

@ OD6 Dolic Verujem da si se vezao za auto, i iskreno nista mi tu nije cudno. Lepo je to sto si ga toliko dugo ocuvao u svom vlasnistvu i nadam se da ce jos dugo biti kod tebe. Po meni je Turismo Overrated auto, zato ga nikad i ne bih kupio, i da se ne uvrede svi vlasnici Turisma meni je pomalo ruzan. Sve sto si naveo je tacno a mislim na to da je Underrated i da se brzo auto preproda, ali mnogo njih se pokaje na kraju sto su ga dali za male pare. Ja sam prosle godine bio u situaciji da sam kupio Voodoo i nonstop je bio sa mnom, na robovima, reketima ma sve. Bilo mi je jako zao kad sam ga prodao, i kajao sam se posle toga, ali moje misljenje je da nikad nece biti auto lepseg zvuka i spoljasnjeg izgleda od Voodoo-a.