Jump to content
Vrba

hi Vrba

Recommended Posts

Ime_Prezime (kao na serveru):Vrba

Koliko imate godina:20
Koliko dugo igrate SAMP:3 god
Vaše omiljene igre: gta v 
Kako čuvati za naš poslužitelj:za balkan scholl sam cul putem youtobe kanal adambroo volim gledat njegove klipove posto sam fan Rockstar Games
Dodajte nešto:dolazim iz hrvatske zaposlen sam ko gradevinski izinjer  volim dobre aute imam jedan i sam volim se druzit s ljudima tome jako usrecuje volim takoder pomoc drugima ako sam umogucnosti pomoc igram video igre cisto radi drustva 

Dobrodošao na naš server. Ukoliko ti treba neka pomoć što se igrice tiče, tu su helperi da ti pomognu. Možeš ih pozvati komandom /askq ili /pomoc ako si početnik odnosno lvl 1 u igrici, pored toga imaš i na forumu potforum "Pomoć" gde možeš postaviti neko pitanje vezano za server klikom ovde --->Pomoć<---. Što se tiče TeamSpeak3 servera ukoliko imaš nekih pitanja ili nejasnoća možeš postaviti pitanje klikom na ovaj link ovde --->Pitanja u vezi TS3<---. Takodje važi i za forum, ako imaš nešto što ti nije jasno možeš pitati ovde na ovom linku --->Pitanja u vezi foruma<---. Važne linkove možes ispratiti ovde --->Važni linkovi<--- da bi se lakše snašao na forumu. Ukoliko imaš neke poteškoće oko nečega možeš mi se obratiti privatnom porukom na forumu. To bi bilo to što se tiče mene. 

Odabrao si pravu zajednicu, što ćeš i sam uvideti vremenom.

• Cool 1

Dobrodošao, ukoliko ti je potrebna bilo kakva pomoć možeš se obratiti komandom /askq (potrebno napisati text)

ili u koliko ste novi igrač komandom /pomoc i prvi slobodan Helper će doći da Vam pomogne !

Nadam se da sam Vam pomogao, ugodnu igru Vam zelim !

Edited by B O J A N

Dobrodošao na server. Ukoliko imaš nekih nejasnoća možeš se obratiti Staff Teamu komandom /pomoc ukoliko ste turista ili /askq (potrebno je napisati tekst) ukoliko ste igrač.

Srdačan ostatak igre i uživaj ;):D

Želim ti dobrodošlicu.Za bilo kakvu pomoć obrati se helper team-u sa komandom /askq ili /pitaj.Zabavi se, igraj mudro i pametno. Pozdrav !

Dobro nam dosao zelim da sto duze ostanes na serveru i da nadjes drustvo u igrici ;) 

hvala

Dobro nam dosao.Zelim ti ugodnu igru.Sta god da ti je potrebno ili ti nesto nije jasno ,javi se na /askq Helperi su tu uvek da ti odgovore i pomognu

Prošlo je 7 dana od otvaranja teme!

Ugodan ostatak igre želim.

LOCK!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...