Jump to content

⭐ OTVARANJE RAGEMP SERVERA ⭐

RAGEMP SERVER OTVOREN

UPADAJTE!!!

👇 👇 👇

rage.balkan-school.com:22005

Bamsi

Koje serije najviše volite?

Recommended Posts

Pozdrav :D danas pišemo o temi bez koje danas ljudi ne mogu a to su Serije. 

Danas skoro svako prati bar neku seriju i bez bar jedne epizode ne mogu zamisliti svoj dan.

Na našim prostorima serije koje su najgledanije su: Indijske, Španske, Turske i još par država ali ove 3 države su vlasnici najgledanijih  serija na našim prostorima.

Serije su danas postale svakodnevnica i gledamo ih gdje god možemo. Na TV-u, mobilnom uređaju, računaru, laptopu i slično. 

Najgledanije su u večernjim satima kada riješimo sve dnevne obaveze i poslove pa onda sjednemo i opustimo se gledajući našu najdražu seriju :D 

Bilo da su to: Akcione , romantične , kriminalističke, horror, historijske, naučne ili čak one za odrasle ;) Sve vrste serija se mnogo mnogo prate i gledaju.

Koje vrste serija Vi gledate?

Iz koje države te serije dolaze?

Koja serija vam je najdraža?

I da li uopšte pratite i gledate serije?

Želio bi vidjeti vaše mišljenje o Serijama  i odgovore na gore već postavljena pitanja :) 

Edited by Celebic

Nikada nisam voljela gledati serije iz navedenih država jer ih smatram nezanimljivima i lose uređenima. Obozavam gledati strane serije kao sto su naprimjer Vampirski dnevnici, Lucifer, Stranger things, Money heist itd. (izuzetak za spanjolsku seriju). Jednostavno mi se svida taj spoj akcije, komedije i romanse. 

Koje vrste serija Vi gledate? Većinom humoristične, akcione ili kriminalističke

Iz koje države te serije dolaze? UK, SAD i slicno

Koja serija vam je najdraža? Criminal Minds

I da li uopšte pratite i gledate serije? Ponekad, obično ako pronađem neku zanimljivu :D 

Koje vrste serija Vi gledate? borilacke, komedije, tu i tamo tinejdzerske

Iz koje države te serije dolaze? iz svake moguce

Koja serija vam je najdraža? Cobra Kai, Karate kid

I da li uopšte pratite i gledate serije? Naravno da pratim, posebno zbog novonastale situacijem, tako ubacim prostora sa serijama u nekim dosadnim satima 

Koje vrste serija Vi gledate? Komedije i Akcione.

Iz koje države te serije dolaze? Iz Srbije 

Koja serija vam je najdraža? Ubice mog oca.

I da li uopšte pratite i gledate serije? Da, cesto. Obozavam serije i nekako su privlacnije od filmova ali mrzim kraj epizode.

Volim da gledam serije, i na kraju kada ih pogledam nekako sve mi je prazno. Nema tih likova iz te serije, nekada mi je krivo kada saznam da glumci u toj seriji danas imaju po 30-40+ godina. Znam da nece vise biti serija poput ,,The Vampire Diaries'', ,,Karate Kid'', ,,Cobra Kai'', te ne zelim da ih pogledam. U svakom slucaju fino je gledati serije i preporucujem neke od njih. 

Kao i kod filmova volim akcione, drama i komediju. Mnogi serija danas vise ima akciju i dramu u sebi sto mi se svidja i volio bih da sto vise serija bude tog zanra. A drama me navede na razmisljanje sta ce biti dalje i ostavlja u neizvjesnosti. Posto pratim Friends, Two and half man, TBBT volio bih da ima serija tog zanra ali slicnce ovim sto sam naveo jer nije lagano takav projekat napravit ali kazu sto se vise trudis to ce "gotov proizvod" biti bolji 

• Like 1

Gledam najviše strane serije, jer volim taj spoj komedije, drame, akcije, kriminalistike i romanse i svega ima sasvim dovoljno, a ničega nema previše. Ne volim toliko naše serije, jer mi se ne sviđa način na koji prikazuju sve, a i volim fikciju, a toga i nema toliko u našim serijama. 

Volim dosta da gledam nase serije, domace i to starije, kao sto su npr: Doktor Mladen, Zikina dinastija, Juzni Vetar....

Takodje volim gledati strane serije npr: Sons of Anarchy ili Peaky Blinders, itd..... 

Najvise volim kriminalisticke serije, zbog akcije i jednostavno mi se svidja tak zanr.Omiljene serije su mi Breaking Bad i Peaky Blinders :) .

Edited by Hawkeye

Najviše akcije, gdje se obavljaju pljačke i slično. Nisam fan drugih vrsta serija, kao što su ljubavne. Jednostavno  se ne pronalazim u takvom načinu. Što se tiče akcijskih, volim ih iz čudnog razloga. Nema ga... Jednostavno me tako nešto privlači da ih gledam, takođe tu bih svrstio i dramu koja mi je takođe zanimljiva.