Jump to content
V E L O

Najdraze oruzje u gta sa

Recommended Posts

Minigun . Ubijes nekog samo ako ga 'pljunes' . Hahahha , salu na stranu , iz persoektive igraca , sta on moze imati , definitivno sniper , zato sto dobro pucam sa njim , ali ovako , generalno mi je minigun

Zanimljivo oruzje je sniper koje je jedno od boljih gunova ukoliko znate da ga koristite, takodje i deagle koji je predobar za blizinu za razliku snajpera koji je dobar za daljinu takodje i za blizinu ukoliko znate da rokate sa njim na blizinu

Moje omiljeno oružje u gta sa mi je minigun zato što je jednostavno najbolja puška u igrici i sa lakoćom se mogu uništiti tenk i helikopter.

A u sanpu mi je omiljeno oružje snajper zato što se može koristiti i na daljinu  i na blizinu pogotovo ako je neko vješt sa tim oružjem

Pozdrav, Ima baš dosta oružja IG koje mi se sviđa ali jedno oružje se izdvaja a to je Deagle, nekako je najbolji za DM i nekošta puno košta 4,500$ + dobijete 100 metkova a ne 50 ili manje.

On 8/17/2022 at 11:52 PM, Majstor said:

najdraze oruzije, Sniper.

Ako ne znas da pucas, sa ovim oruzijem mozes lako da gadjas metu dok je u pokretu.

Zatim deagle

Daje ogroman damage

Da li postoji jos nesto pored damage sto dajem bonus nekom oruzju, ili damage ipak igra glavnu ulogu u svemu tome?

On 9/1/2022 at 10:26 PM, $D J O K S$ said:

Pozdrav,meni su najdrazi kubure i snajper,zato sto ako znas pucati sa njima lako mozes ubiti nekog,to je bar moje misljenje.

Slozio bih se, jako je lako ubiti nekoga sa njima, mada imam osecaj da je nekako lakse ubiti nekoga sa kuburama... Da li imas neko misljenje o deaglu mozda?

Ranije, d1ego je rekao/la:

Pozdrav. Ako pricamo o sampu, onda je deagle, jednostavno, nije skup a jednostavan je za rukovanje a i pritom nanosi dosta stete neprijatelju.

Da li to ima neke razlike u SinglePlayer-u?

Ranije, Amer_Lopo je rekao/la:

1. desert

2. m4

3. sniper al ipak ga nez koristit

Mozes li nam reci zasto bas ova oruzja preferiras?