Jump to content

Recommended Posts

Ima li iko na serveru ko oce da mi se pridruzi u demonstracijama? Da napravimo jednu mirnu šetnju kroz grad ako nas se okupi više. Da demonstriramo protiv cena koje su digli u nebesa. Protiv poreza, protiv bahatosti policije i skupih kazni i još mnogo toga . Ako ima ko nek mi se javi u igrici da se okupimo ili nek napise nesto ovde, možda nešto promenimo ako nas ima više..

• Haha 6

Samo cu vam reci da imamo jos praznih celija,bas nesto razmisljam kako neko treba malo ribati podove u tim celijama pa rekoh ako nece niko eto  za demonstrante su uvek policijski apartmani otvoreni hehe😂😂

• Haha 2
Posted (edited)

Rekao sam mirne demonstracije, kao što su blokiranje ulice na primer. I to bi se sve prijavilo policiji. A u real životu policija obezbeđuje demonstrante. Hapsi ih samo ako prave nerede i ruše grad. Ne možeš uhapsiti grupu ljudi koja mirno protestuje na ulici. To je van svakih pravila.  Ajmo za sad nas ima 4ca, još nas je malo,ispod 50 ne možemo nikakvu primenu da napravimo😂

Edited by bosko_galic
5 hours ago, zeki53 said:

Samo cu vam reci da imamo jos praznih celija,bas nesto razmisljam kako neko treba malo ribati podove u tim celijama pa rekoh ako nece niko eto  za demonstrante su uvek policijski apartmani otvoreni hehe😂😂

Pošto planiramo skup za 50 ili više ljudi. Policiji bi to bilo prijavljeno da obezbeđuje taj skup, a ne da nas hapsi. Jer policija valjda radi za narod? 

18 hours ago, bosko_galic said:

Ima li iko na serveru ko oce da mi se pridruzi u demonstracijama? Da napravimo jednu mirnu šetnju kroz grad ako nas se okupi više. Da demonstriramo protiv cena koje su digli u nebesa. Protiv poreza, protiv bahatosti policije i skupih kazni i još mnogo toga . Ako ima ko nek mi se javi u igrici da se okupimo ili nek napise nesto ovde, možda nešto promenimo ako nas ima više..

Slažem se, stvarno nisu normalni, spustili su nam poreze, šta im je? Dodali nam novi posao, jesu dobri oni? Povećali plate na poslovima, to je stvarno neshvatljivo...

Napravili nove, ljepše mape, šta nije u redu s njima?

Napravili nam evente na kojim lagano zarađujemo pare, to stvarno ne vjerujem da su mogli učiniti.

Boško ja sam uz tebe, vrijeme je da stanemo na kraj ovom vandalizmu nad našim likovima u sampu, samo pitanje, koliko dugo ćemo biti tamo, da znam koliko sendvića da ponesem?

• Cool 1
  • Haha 1
11 minutes ago, Damjanovic said:

Slažem se, stvarno nisu normalni, spustili su nam poreze, šta im je? Dodali nam novi posao, jesu dobri oni? Povećali plate na poslovima, to je stvarno neshvatljivo...

Napravili nove, ljepše mape, šta nije u redu s njima?

Napravili nam evente na kojim lagano zarađujemo pare, to stvarno ne vjerujem da su mogli učiniti.

Boško ja sam uz tebe, vrijeme je da stanemo na kraj ovom vandalizmu nad našim likovima u sampu, samo pitanje, koliko dugo ćemo biti tamo, da znam koliko sendvića da ponesem?

Tebi ako sve odgovara što rade, i misliš da nema osnova. I ako ti se ne protestuje, u redu je, ne moraš da učestvujes. Ljudi da se razumemo ja nikog ne teram, sve je na dobrovoljnoj bazi ko želi, da promeni nešto da vratimo ono vreme kad je fazon rent 5 min bio 90$ a pola sata 350$ i kad je respawn u bolnicu bio besplatan itd...

Boško normalno da ćemo mi stati na stranu države jer nas ona hrani i oblači a ti možeš samo da dobiješ robiju za ovo u bukvalnom smislu, pozz :D

• Like 1

Republika Balkan School zakoni:

Ograničenje slobode okupljanja

Član 8

Okupljanje nije dozvoljeno:

1) kada postoji ugrožavanje bezbednosti ljudi i imovine, javnog zdravlja, morala, prava drugih ili bezbednosti Republike Balkan School-a:

2) kada su ciljevi okupljanja usmereni na pozivanje i podsticanje na oružani sukob ili upotrebu nasilja, na kršenje ljudskih i manjinskih sloboda i prava drugih, odnosno na izazivanje ili podsticanje rasne, nacionalne, verske ili druge neravnopravnosti, mržnje i netrpeljivosti;

3) kada nastupi opasnost od nasilja, uništavanja imovine ili drugih oblika narušavanja javnog reda u većem obimu;

4) ako je održavanje okupljanja suprotno odredbama ovog zakona.

Član 11

Organizator okupljanja dužan je da:

1) angažuje redarsku službu i obezbedi održavanje mirnog okupljanja na način da se onemogući izbijanje nasilja i nedolično ponašanje učesnika tokom trajanja okupljanja, kao i prilikom dolaska i odlaska učesnika skupa sa mesta okupljanja;

2) vodi i nadzire okupljanje i organizuje i usmerava rad redara;

3) omogući nesmetan prolazak vozilima hitne pomoći, policije i vatrogasnim vozilima;

4) postupi po naređenjima nadležnog organa;

5) prekine okupljanje ako nastupi neposredna opasnost za bezbednost ljudi i imovine i o tome odmah obavesti policiju.

Ukoliko organizator imenuje vođu okupljanja, vođa okupljanja dužan je da postupa po odredbama stava 1, tač. 2), 3), 4) i 5) ovog člana.

Organizator, odnosno vođa okupljanja može nastaviti prekinuto okupljanje kada se otklone okolnosti iz stava 1. tačka 5) ovog člana u vremenskom periodu u kome je okupljanje prijavljeno.

Edited by D O N
  • Cool 1
40 minutes ago, D O N said:

Republika Balkan School zakoni:

Ograničenje slobode okupljanja

Član 8

Okupljanje nije dozvoljeno:

1) kada postoji ugrožavanje bezbednosti ljudi i imovine, javnog zdravlja, morala, prava drugih ili bezbednosti Republike Balkan School-a:

2) kada su ciljevi okupljanja usmereni na pozivanje i podsticanje na oružani sukob ili upotrebu nasilja, na kršenje ljudskih i manjinskih sloboda i prava drugih, odnosno na izazivanje ili podsticanje rasne, nacionalne, verske ili druge neravnopravnosti, mržnje i netrpeljivosti;

3) kada nastupi opasnost od nasilja, uništavanja imovine ili drugih oblika narušavanja javnog reda u većem obimu;

4) ako je održavanje okupljanja suprotno odredbama ovog zakona.

Član 11

Organizator okupljanja dužan je da:

1) angažuje redarsku službu i obezbedi održavanje mirnog okupljanja na način da se onemogući izbijanje nasilja i nedolično ponašanje učesnika tokom trajanja okupljanja, kao i prilikom dolaska i odlaska učesnika skupa sa mesta okupljanja;

2) vodi i nadzire okupljanje i organizuje i usmerava rad redara;

3) omogući nesmetan prolazak vozilima hitne pomoći, policije i vatrogasnim vozilima;

4) postupi po naređenjima nadležnog organa;

5) prekine okupljanje ako nastupi neposredna opasnost za bezbednost ljudi i imovine i o tome odmah obavesti policiju.

Ukoliko organizator imenuje vođu okupljanja, vođa okupljanja dužan je da postupa po odredbama stava 1, tač. 2), 3), 4) i 5) ovog člana.

Organizator, odnosno vođa okupljanja može nastaviti prekinuto okupljanje kada se otklone okolnosti iz stava 1. tačka 5) ovog člana u vremenskom periodu u kome je okupljanje prijavljeno.

Ovaj zakon ste sad tek izmislili 😂. Nema veze u svakom slučaju hvala na obaveštenju, ako ikad dodje do okupljanja trudiću se da ukažem ljudima na zakone o okupljanju. 

• Haha 1
1 hour ago, Prime said:

Boško normalno da ćemo mi stati na stranu države jer nas ona hrani i oblači a ti možeš samo da dobiješ robiju za ovo u bukvalnom smislu, pozz :D

Kao što rekoh sve je na dobrovoljnoj bazi, znači ko želi. Tvoja je stvar gde ces ti da stanes i tvoj izbor uopšte ne mora da bude javan. 

Ranije, bosko_galic je rekao/la:

Ovaj zakon ste sad tek izmislili 😂. Nema veze u svakom slučaju hvala na obaveštenju, ako ikad dodje do okupljanja trudiću se da ukažem ljudima na zakone o okupljanju. 

Pogledaj malo o zakonu i videces. Nista tu izmisljeno nije. 

• Haha 1

Sto se tice poreza i kazni nisu skupe sem gmute ali mora se protestvovati protiv policijske bahatosti.Ja sam za jednu mirnu setnju pocevsi od opstine i pravljenja kruga kroz ceo Beograd.

• Like 1

samo vi sprdajte momka,upravu je lik 100 posto mnogo toga ne funkcijonise na bs vec duzi period daleko je ovo od starog bsa evo npr primjer.pad ekonomije poslije popusta ljetnjeg svelo se sve na donacije i ko ce koliko uzeti kesa isto primjer da ovaj ping se nikako rijesi o kakvom mi updateu pricamo dodajete neke mape manje vise nepotrebno(uredu je nove mape ali ima mnogo vaznijih stvari na kojima trebate poraditi i koje su ophodnije za razvoj servera nego neke mape taksija i novinara gdje se samo covjek stvori i ode iz enterijera baze,a opstina to je ok,) a vamo vam ostale stvari pucaju....Nije nikakav hejt ali samo moje misljenje pozdrav

7 minutes ago, Maric said:

samo vi sprdajte momka,upravu je lik 100 posto mnogo toga ne funkcijonise na bs vec duzi period daleko je ovo od starog bsa evo npr primjer.pad ekonomije poslije popusta ljetnjeg svelo se sve na donacije i ko ce koliko uzeti kesa isto primjer da ovaj ping se nikako rijesi o kakvom mi updateu pricamo dodajete neke mape manje vise nepotrebno(uredu je nove mape ali ima mnogo vaznijih stvari na kojima trebate poraditi i koje su ophodnije za razvoj servera nego neke mape taksija i novinara gdje se samo covjek stvori i ode iz enterijera baze,a opstina to je ok,) a vamo vam ostale stvari pucaju....Nije nikakav hejt ali samo moje misljenje pozdrav

Ee hvala bogu da, neko razume, hvala na podrsci druže, ajmo još da se okupimo... 

• Like 1
Ranije, Maric je rekao/la:

Šta još spada pod ''Mnogo toga što ne funkcioniše na serveru''? 1003 puta smo ponovili da ping nije naša krivica, već krivica hostinga. Što se update-a tiče, apsolutno ne vidim poentu tvog komentara za njega. Nepotrebne stvari? Pre svega, kada želiš da pljuješ po nečemu, u konkretnom slučaju po update-u, prvo počni od prevoda reči - UPDATE = AŽURIRANJE. Na ovom update-u smo dosta poradili na modernizaciji određenih stvari, što je donekle i poenta svakog update-a. Takođe, ne razumem zašto ne bismo ažurirali server zbog pinga? Ne vidim poentu ni jednog dela tvog komentara jer s njim ništa nisi rekao. Ako već tvrdiš da trebamo da poradimo na stvarima koje su neophodnije za server, onda navedi koje su po tebi te stvari koje trebamo odraditi, jer s ovime ništa nisi rekao. Ako ćeš se hvatati za ping, bolje nemoj, jer je jedini odgovor za ping taj da za sada pokušavamo da uradimo sve što je u našoj moći da taj problem i rešimo.

• Like 1