Jump to content
Nora

Helper Team | Pitanja

Recommended Posts

Poštovani igrači,

u ovoj temi možete postaviti sve nedoumice i pitanja koja imate vezana za Helper Team, garantujemo da će Vam biti odgovoreno u najkraćem mogućem roku. Zapamtite, neznanje nije sramota - sramota je ne pitati. Samo trebate obratiti pažnju koga pitate, kako ne biste dobili dezinformaciju - a to ovdje sigurno neće biti slučaj. 

NAPOMENA: Ovdje postavljate pitanja koja su isključivo vezana za Helper Team, a odgovor na sve ostale nedoumice možete dobiti OVDJE.

Formular:

Ime_Prezime kao na serveru:

Vaše pitanje:

• Like 2
  • Love 3
  • Cool 3

Ranije, Fazan je rekao/la:

Ime_Prezime kao na serveru: Fazan

Vaše pitanje: Zanima me šta se radi sa igračima koji vredjaju na /askq

Poštovani @Fazan,

s obzirom da je svaka vrsta vrijeđanja gnusna i strogo osuđena - bez obzira da li je ista zastupljena putem žalbe na forumu, reporta ili pak pitanja (/askq), sankcija je gotovo pa ista. Igrač koji je vrijeđao bude kažnjen po zasluzi, ovisno od težine uvrede. Ipak smo i mi ljudi, zar ne?

Nadamo se da smo otklonili određenu nedoumicu i odgovorili na način da ste zadovoljni odgovorom na Vaše pitanje. Svakako, uvijek imate pravo da postavite novo pitanje ili da nas kontaktirate putem privatne poruke radi detaljnijeg objašnjenja već datog odgovora.

Hvala Vam na iskazanom interesovanju za specifične segmente funkcionisanja našeg tima, ugodnu igru Vam želimo! ?

• Like 1
  • Cool 1

Ime_Prezime kao na serveru: Dusan

Vaše pitanje: Zanima me da li igraci koji su na listi nepozeljnih helpera, ostaju tu dok vodja ne smatra da treba da ih skine sa te liste ili to traje 6 meseci od postavjanja na tu listu.

Hvala unapred.

Ranije, D U S A N je rekao/la:

Ime_Prezime kao na serveru: Dusan

Vaše pitanje: Zanima me da li igraci koji su na listi nepozeljnih helpera, ostaju tu dok vodja ne smatra da treba da ih skine sa te liste ili to traje 6 meseci od postavjanja na tu listu.

Hvala unapred.

Poštovani @D U S A N,

što se tiče liste igrača koji su nepoželjni u Helper Team-u i trajanje takve "zabrane", podrazumijeva se da je to ipak na duže staze jer je očito dobar razlog zašto se ime određenog igrača nalazi na toj listi. Da Vam konkretno odgovorim: Zabrana ne ističe nakon 6 mjeseci od dana dospjeća na tu listu, već ista ovisi o volji Vođa i naravno, pomaku u Vašem ponašanju, načinu igre,... Može trajati 6 mjeseci, ali isto tako, može trajati i 16. Nikakav period nije tačno određen i definisan.

Nadamo se da smo otklonili određenu nedoumicu i odgovorili na način da ste zadovoljni odgovorom na Vaše pitanje. Svakako, uvijek imate pravo da postavite novo pitanje ili da nas kontaktirate putem privatne poruke radi detaljnijeg objašnjenja već datog odgovora.

Hvala Vam na iskazanom interesovanju za specifične segmente funkcionisanja našeg tima, ugodnu igru Vam želimo! ?

• Like 1
  • Love 1

Ranije, Ned1c je rekao/la:

Ime_Prezime kao na serveru: Cime_Rose

Vaše pitanje: Kada će opet biti konkursi otprilike iako su nedavno sada 25.12.2020. bili ?

Poštovani @Ned1c,

tačnu informaciju o datumu novog konkursa Vam ne možemo dati pošto je radi trenutnog stanja nemamo ni mi. Naime, svi slotovi našeg tima - sem jednog, su popunjeni te s obzirom na takav kapacitet, nema potrebe da se radi jednog slota povlači kompleksan potez otvaranja konkursa. Helper Team konkurs uglavnom bude svaka tri mjeseca, a o preciznom datumu ćete biti naknadno obavješteni.

Hvala Vam na iskazanom interesovanju za specifične segmente funkcionisanja našeg tima, ugodnu igru Vam želimo! ? 

Ranije, Rocky_Corleone je rekao/la:

Ime_Prezime kao na serveru:Rocky_Corleone

Vaše pitanje: Da li igracu zastupa mali lvl u igri ne bi mogao uci u helper tim, iako on zna pravila i ako bi mozda doprinjeo helper timu..

Poštovani @Rocky_Corleone,

level igrača uopšte nije presuđujući faktor koliko su sati igre - jer je sistemski potrebno minimalno 700 sati igre (sistem ne dozvoljava da s manje od 700 sati budete ubačeni). Svakako, ukoliko ispunjavate normu kada su sati u pitanju, a smatrate da posjedujete zavidno znanje pravila, načina funkcionisanja servera i njegovih sistema, ništa Vas ne spriječava da postavite prijavu za Helper razgovor. Sretno!

Hvala Vam na iskazanom interesovanju za specifične segmente funkcionisanja našeg tima, ugodnu igru Vam želimo! ?

• Thanks 1

Ime_Prezime kao na serveru: Dzejlan_Sokolovic

Vaše pitanje: Posto sam ja malo stariji igrac (igram od 1.0v),bio sam u helper tri puta i to sam dostigao do ranka 3 dva puta i jednom bio rank 2. Pa sam tek poceo da igram pre par meseci pa me interesuje da li ja sa mojih 700h igre mogu uci u helpere? I imam li kakvu prednost posto sam bio helper par puta a i igrac sam od 1.0v.
Hvalla pozdrav.

Ranije, Dzejlan_Sokolovic je rekao/la:

Ime_Prezime kao na serveru: Dzejlan_Sokolovic

Vaše pitanje: Posto sam ja malo stariji igrac (igram od 1.0v),bio sam u helper tri puta i to sam dostigao do ranka 3 dva puta i jednom bio rank 2. Pa sam tek poceo da igram pre par meseci pa me interesuje da li ja sa mojih 700h igre mogu uci u helpere? I imam li kakvu prednost posto sam bio helper par puta a i igrac sam od 1.0v.
Hvalla pozdrav.

Poštovani @Dzejlan_Sokolovic,

sistemski je potrebno da imate minimalno 700h igre, pored toga - nisu presudan faktor. Svejedno je imali 1000h ili 5000h, igrač sa više sati nema nikakvu prednost nad Vama sa manje sati. Isto tako, što se tiče Vašeg prošlog iskustva u Helper Team-u, nema nekog pretjeranog udjela s obzirom da su se mnogi sistemi kako na serveru, tako i u Helper Team-u promijenili, ali svakako da nije za odbaciti i može biti uzeto u obzir. Također, nemate nikakvu prednost zbog toga jer ste stariji igrač.

Hvala Vam na iskazanom interesovanju za specifične segmente funkcionisanja našeg tima, ugodnu igru Vam želimo! 

Poštovani @Veljko_Grujic,

Helper ugovor traje 2 punih meseca. Helper je dužan da u tih 2 meseca pomogne serveru, odnosno igračima pre svega. U slučaju da Helper napusti tim ranije pre ugovora čekaju ga sledeće kazne. 

Ludnica-maksimalno vreme

RPminus

BlackLista Helper Team-a.

Hvala Vam na iskazanom interesovanju za specifične segmente funkcionisanja našeg tima, ugodnu igru Vam želimo! 

• Like 2