Jump to content
Principx

GTA SA | Elegy

Recommended Posts

Pozdrav Forumaši I forumašice. Otvorio sam ovu temu za jedan od najpoznatijih auta u GTA serijalima - Elegy. Pretežno se koristi za drift. Želim da cujem vase misljenje. Misljenje mora biti obrazloženo.

Elegy . Odlican je za driftanje , ali nije toliko za bezanje od policije :/ Ima tu nekakvu snagu u motoru , ali ako treba da se skrene , a ne znate da driftujete , proklizacete i izgubicete sekunde dok dostignete staru brzinu . 

Auto je odlican za drift, ali takodje i tezak za " profesionalni " drift, super je auto lijepo ujedno brzo i super za drift kao sto sam rekao, preporucujem jeste da mu se  digla velika cijena sad ali ko hoce lijepo auto za drift preporucujem elegy

Definitivno jedan od lepših i mojih najdražih auta. Izgledom podseća na Nissan Skyline, ali osim izgleda, ima najbolje performanse što se tiče skretanja u igrici. Jedan od najzabavnijih auta za vožnju

Edited by Stojkanovic

Pozdrav, Po meni Elegy je super auto i prelepo je, odlično je za driftovanje, kada sam god ušao u GTA SA probao sam da nađem Elegy i vozio bih da dok me ne smori, učio sam da driftujem ali mi to ipak nije bila jača strana jer verovatno nisam toliko vežbao i učio ali jedina mana elegy-a jeste da to što ima samo 2/3 vrata i da mogu samo 2. osobe da sednu.

Elegy je odlican auto i imao sam ga vise puta, auto moze brutalno da se tuna i ide sasvim dobro, za zabavu i drift odlican, uvek ce izgledati privlacno i atraktivno pogotovo sa nekim ludim PaintJobovima i ludim sarenim bojama, video sam da za njega imaju i neki bas dobri modovi koji bi jos vise mogli da vam ulepsaju izgled samog auta.

Ranije, d1ego je rekao/la:

Pozdrav. Elegy je meni omiljeno auto u GTA SA iz vise razloga. Prvi, po mom misljenju je najljepse auto u GTA. Drugo, auto je predobar u driftu sto ga cini jako zabavnim za voziti kada vam je dosadno.

Da li ti je taj preterani drift nekad stvarao problemu, u SAMP-u, ili GTA San Andreas SinglePlayer-u?