Jump to content

Recommended Posts

logo-banner.thumb.png.e77bd13760d882f3fabe14dfaed412b5.png

Poštovani igrači Balkan School zajednice,

Želimo da vas pozovemo da nam se u subotu 12.06.2021. u 18:00 pridružite na prvom stress testu našeg RAGEMP servera, odnosno testiranja kako server funkcioniše na većem broju igrača.

Šta se od mene očekuje?

- Od vas se očekuje da u subotu u 18:00 uđete na naš test server, sa IP adresom: rage.balkan-school.com:22005 i da sasvim opušteno istražujete server i sisteme na serveru, a mi ćemo za to vreme da pratimo kako se server ponaša.

Kako da uđem na server?

- Prvo morate imati instaliranu originalnu verziju GTA V, zatim morate instalirati RAGEMP klijent koji možete skinuti sa ovog sajta. Kada završite sa instalacijom, uđite u RAGEMP klijent i preko direct connect-a unesite prvo IP a zatim i PORT servera (pogledajte slike ispod). Naravno ako pokušate da uđete na server pre ili posle stress test-a server će biti zaključan.

Screenshot_10.thumb.png.9b6b866eb44fe6ee639a3904af7f4387.png9ujUwOY.thumb.png.fbd834364213476464fca85f8863ab96.png

Gde mogu da prijavim bug koji sam pronašao?

- Ako slučajno pronađete neki bug, molimo vas da nam to prijavite tako što ćete popuniti formu na našem sajtu za prijavljivanje bug-ova. Sajt možete pronaći na ovom linku.

Gde mogu da postavim pitanje vezano za RAGEMP server?

- Sva pitanja možete postaviti ovde.

I za kraj bi zamolili sve učesnike stress test-a da nakon testiranja popune form-u sa ovog link-a kako bi nam preneli utiske, zapažanja i generalnu ocenu servera.

Hvala vam na podršci,

Vaš Balkan School Community.

• Like 9
  • Cool 3
  • Wow 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...