Jump to content
Kajzer

Youtube | Pitanja

Recommended Posts

Ukoliko ste pročitali ovu temu i dalje imate neke nejasnoće i pitanja, postavite ih u ovoj temi.

Ovako zanima me sledece :
Snimim klip u vezi vaseg servera i objavim ga iako imam skoro 300 subova i po 100 i vise pregleda po klipu i dobijam odredjene DPoene ili ?

pre 1 sat, Milovan_Popovic rekao:

Ovako zanima me sledece :
Snimim klip u vezi vaseg servera i objavim ga iako imam skoro 300 subova i po 100 i vise pregleda po klipu i dobijam odredjene DPoene ili ?

Ako ispoštuješ pravila i naravno zavisi od kvalitete snimka. S većom ocjenom dobivaš više Forum Poena i kad sakupiš 3000 FP možeš ih zamijenit za 3 DPoena.

Zanima me Sledece:

Snimim klip kako igram samp ba BS serveru i ako je dobra kvaliteta i sve a imam recimo od 100 do 200 pregleda ili vise a nemam puno pretplatnika na kanalu da cu dobiti forum poene

Edited by Nikola_Drljacaa

9 sata pre, Nikola_Drljacaa rekao:

Zanima me Sledece:

Snimim klip kako igram samp ba BS serveru i ako je dobra kvaliteta i sve a imam recimo od 100 do 200 pregleda ili vise a nemam puno pretplatnika na kanalu da cu dobiti forum poene

Slušaj nije bitno koliko imaš pretplatnika jedino za Ocjenu 5 je bitno da imaš 1000 pretplatnika. Bitno je samo da poštuješ pravila inače će se odbit snimak.

7 minutes ago, Manolass said:

Jel moguce dobiti rp plus na ove snimke

Trenutno ne.

Jel moguce dobiti rank Youtuber na serveru ako se npr aktivno snima ovde il bar rank promotera

32 minuta pre, Ljiljana Jovanovic rekao:

Jel moguce dobiti rank Youtuber na serveru ako se npr aktivno snima ovde il bar rank promotera

To ovisi o broju pretplatnika, pregleda i koliko aktivno snimaš. I naravno kvaliteta snimke. Imaš konkurs za promotere tamo se možeš prijaviti ako oćeš.

1 sat pre, Stefan_Milosic rekao:

Ako imam 1000 Forum Poena jel mogu to zameniti za 1 DP? Ili samo 3000 Forum Poena?

Ne možeš 1000 FP zamijeniti za 1 DP. Moraš imati najmanje 3000 FP da bi mogao mijenjat za 3 DPoena.

da li ja mogu naprimer 4000 forum poena zamenit za 4dp ili vise,ili samo 3000 forum poena za 3dp

4 sata pre, Samed_Namirhak rekao:

da li ja mogu naprimer 4000 forum poena zamenit za 4dp ili vise,ili samo 3000 forum poena za 3dp

Možeš ali ispod 3000 FP ne možeš.

• Like 1

sa koliko subova se moze dobiti yt promoter i da li su bitni pregledi

• Confused 1

Imal neki nacin da snimim video i da mi skinete odredeni broj kaznenih poena.Hvala puno unaprijed.

13 sata pre, Matija Jovanovicc rekao:

sa koliko subova se moze dobiti yt promoter i da li su bitni pregledi

Vođa promotera gleda kvalitetu snimke. I naravno bitni su broj pretplatnika i broj pregleda. Imaš konkurs za promotere i YT promotere pa se prijavi.

9 sata pre, Maid_Mesanovic rekao:

Imal neki nacin da snimim video i da mi skinete odredeni broj kaznenih poena.Hvala puno unaprijed.

Trenutno ne.

7 sata pre, F E J Z A rekao:

Koliko treba suba da mi se mogla dobit 4 ocjena na klipu ?

Najmanje 300 pretplatnika.

Trenutno imam 4 prihvacena klipa ali nisam jos dobio nijedan jedini forum poen, zanima me koliko vremena treba za to? Hvala unapred.

4 sata pre, Huncho_Jack rekao:

Trenutno imam 4 prihvacena klipa ali nisam jos dobio nijedan jedini forum poen, zanima me koliko vremena treba za to? Hvala unapred.

Trebalo bi najmanje 72h da ih dobiješ. Ako ih nisi dobio nema veze bit će sređeno.

1 sat pre, Florijan Monev rekao:

Jedno pitanje prihvatili ste 2 klipa od po 700 FP i ja nisam jos 1400 forum poeni dobio:(

Dobit ćeš Forum Poene. Ne brini.