Jump to content
Kajzer

Youtube | Pitanja

Recommended Posts

Posted (edited)

Posto sam vido da vazi jedno pravilo da video ne sme da bude duzi od 15min i kraci od 4min, sem u nekin izuzecima, pa sad zelim da pitam  da li u taj izuzetak spada video u kom sam snimao Event pevanje na BS Ts-u i koj traje 18min??

Edited by DUXA

19 minuta pre, DUXA rekao:

Posto sam vido da vazi jedno pravilo da video ne sme da bude duzi od 15min i kraci od 4min, sem u nekin izuzecima, pa sad zelim da pitam  da li u taj izuzetak spada video u kom sam snimao Event pevanje na BS Ts-u i koj traje 18min??

Moj ti je predlog da preseces video na pola (9 min) i da napravis 1. deo i 2. deo, :D dobijes vise forum poena a osiguras se po tom pravilu

S' postovanjem Lyon!

Posted (edited)
1 minute ago, Lyon JRK said:

Moj ti je predlog da preseces video na pola (9 min) i da napravis 1. deo i 2. deo, :D dobijes vise forum poena a osiguras se po tom pravilu

S' postovanjem Lyon!

Hvala. Najverovatnije cu to i  da uradim

Edited by DUXA

Posted (edited)

Zanima me sljedeće na primjer 

Snimam na vasem srw i po klipi dobijem 20 pregleda ali kvalitet i edit je donekle dobar koliko mogu da dobijem forum poena 

Ali video je blizu 4min dali je moguce da imam izuzetak posto ste rekli da video ne moze biti duzi od 15 min i kraci od 4min ali dali je moguće ce dobiti izuzetak na samo par izuzetaka

Edited by Mateo Knezevic

Kada ce konkurs za YouTubere ?

6 sata pre, Mateo Knezevic rekao:

Zanima me sljedeće na primjer 

Snimam na vasem srw i po klipi dobijem 20 pregleda ali kvalitet i edit je donekle dobar koliko mogu da dobijem forum poena 

Ali video je blizu 4min dali je moguce da imam izuzetak posto ste rekli da video ne moze biti duzi od 15 min i kraci od 4min ali dali je moguće ce dobiti izuzetak na samo par izuzetaka

Prvo, klip mora imati najmanje 50 pregleda da bi dobio pozitivnu ocenu, a za 4 minuta izuzetak bolje da dodas nesto nego da rizikujes

S' postovanjem Lyon!

• Like 1

5 sata pre, Andreyy rekao:

Kada ce konkurs za YouTubere ?

Bice obavestenje kada bude opet otvoren konkurs

S' postovanjem Lyon!

zanima me sledece postavio sam video sva pravila sam ispostovao klip je imao sve 7 minuta dug thumbnail 480p link svega u deskripciji ime klipa sadrzi Balkan School nikakva muzika pustena ali je odbijen zbog krsenja pravila.

da nije zbog toga sto mi kanal ima 11 suba a video jedva dvadeset pregleda

Biće prijave ali za sada ne jer su već odredili youtubere 🤗

Uživaj mi u igri kao i u ostatku dana

24 minutes ago, (_Z_A_P_R_P_A_S_C_E_N_I_) said:

Biće prijave ali za sada ne jer su već odredili youtubere 🤗

Uživaj mi u igri kao i u ostatku dana

znao sam to buraz bez tvoje pomoci al pitam kad za mjesec dva tri deset godinu dvije tri godine to me zanima pa ako bi vodja yutjubera mogla to rec ipak hvala ti sto si odvojio vremena 

4 sata pre, Danijel BalkanSchool Djuric rekao:

znao sam to buraz bez tvoje pomoci al pitam kad za mjesec dva tri deset godinu dvije tri godine to me zanima pa ako bi vodja yutjubera mogla to rec ipak hvala ti sto si odvojio vremena 

Već je sve rekao Zaprepašćeni. Za sada imamo youtubere, a ukoliko nam budu potrebni novi, biće objavljen konkurs :) 

Do tada uživaj u igri, snimaj, a sve ostalo će doći kad tad :) 

• Like 1
  • Love 2

Posted (edited)
57 minutes ago, Sarah_Green said:

Već je sve rekao Zaprepašćeni. Za sada imamo youtubere, a ukoliko nam budu potrebni novi, biće objavljen konkurs :) 

Do tada uživaj u igri, snimaj, a sve ostalo će doći kad tad :) 

Jao cuce me moderator sta mi uradi a nista nisam uradio lik sad sam izgubio sansu jaoo

Edited by Danijel BalkanSchool Djuric

Pozdrav , da li bi smo drug i ja mogli snimati na jednom kanalu stim da svaka nagrada od nekog videa ide na moj forum acc....Znaci svaki video dali bi on snimio ili ja isla bi nagrada meni na acc ? Jel se moze tako radit ili nekako slicno ?

, (B_u_R_e_K) rekao:

Pozdrav , da li bi smo drug i ja mogli snimati na jednom kanalu stim da svaka nagrada od nekog videa ide na moj forum acc....Znaci svaki video dali bi on snimio ili ja isla bi nagrada meni na acc ? Jel se moze tako radit ili nekako slicno ?

Možete snimati na zajedničkom kanalu, bitno je samo da poštujete pravila promocija :) 

Posted (edited)
  • POSEBNO PRAVILO - Za ocenu 4 ili više morate pričati u snimku.

@Sarah_Green @Eriksen, imam jedno pitanje u vezi ovog pravila. Znam da je ranije bilo prihvatljivo da se cuje glas sa TS-a, ne tokom celog klipa vec u par delova samo i nebitno da li je glas onog kog snima ili nekog ko prica sa TS-a, bilo je bitno samo da se cuje pricanje, i klip bi bio prihvacen i racunalo bi se da postoji pricanje u snimku. Ja zelim da pitam da li ovako isto i sada vazi, da se cuje na par delova u toku klipa pricanje sa TS, a ostalo da bude muzika ili nesto drugo... Pitam iz prostog razloga sto sam imao slucaj pre par dana da mi je @Eriksen dao 400fp za klip koji odgovara oceni za 1000fp, sto znaci da sam uskracen za citavih 600fp. Imao sam sve uslove za ocenu 5 (1000fp), ali je ipak nisam dobio, pa se sada pitam da nije u pitanju to pricanje, jer sam ostavio na par delova pricanje ali sam opet dobio tu ocenu, ocenu 3. Ne znam da li je Zekic opste pogledao klip do kraja, jer nisam na samom pocetku stavio pricanje, vec na sredini i pri kraju klipa, ali pricanje je se lepo i cisto culo od drugih igraca sa TS... Jednostavno, zelim da znam sta je u pitanju i kako se racuna to "pricanje u snimku". Poz.

Edited by S R E D O J E V I C
  • Like 1

Ne brini, svaki video se detaljno odgleda do KRAJA, tako da tu nemaš brige. Što se tiče tvog klipa, u dogovoru sa Sarom si dobio tu ocenu jer ipak za tu ocenu koju ti želiš mora da bude više delova gde se čuje pričanje. @S R E D O J E V I C Nadam se da ti je sada jasnije. :) 

• Wow 1

Posted (edited)

@Eriksen, vazi, nikakav problem. Okej, nemam sumnje to za pregledanje klipova sad. Hvala tebi na odgovoru, barem sad znam sta i kako treba. Smatram stvarno da su moji klipovi zreli za 1000FP jer ulazem dosta truda u njih i obradjujem 1 klip u vise programa. Pozdrav. :)

Edited by S R E D O J E V I C
  • Cool 1

Poštovani, ne. Bilo ko može staviti klip u promocije, potrudite se da ispunjava uslove. ;) @Filip_Zdravkovic

Da li je za ocenu 4 [700fp] dovoljan samo uvod u klip?

Ako nije, koliko minimalno treba da se cuje glas, da bih dobio tu ocenu??

Jeli mi dozvoljeno da koristim camhack u igri za korist klipa, ako naravno to koristim samo kad ne stetim igracima oko sebe vec samo snimam taj video?