Jump to content
Dzenis_Boskovic

Zalba na igraca

Recommended Posts

Vaše Ime_Prezime na serveru je: Zlikovac
Žalba je upućena na igrača: Ryan
Koje pravilo je igrač prekršio: Provokacija na /g
Tekst žalbe: Konstatna provokacija ovo se mora resiti decko ne prestaje i mislim da je vreme da se kazni(To sto mi robamo 190k nije sad nesto da nas neko proziva i sprda na /g)
Dokaz(slika/video): https://prnt.sc/KWc1A-UiKPvo

Ranije, [email protected] je rekao/la:

Ne vidim nikakv vid citiram tvoje reci "sprdnje" i rekao sam oce li se prebaciti jel se celo jutro tako roba tako da nije nikakva provokacija niti je upuceno vama niti bilo kome jel se ja ne zabavljam sa nebitnim ljudima.Tako da srdacan pozdrav ❤️

Momcino sto spamas na /g svaki put kad robamo.Da se ne zanimas sa nebitnim ljudima nebi pisao to po /g.Pusto sam vas danima da me provocirate zajebavajte dosta je toga bilo oladi od nas sefe ja vas ne diram.Za ovo treba da budes kaznjen da ubuduće smiris svoje hormone.Nije upućeno nama? A mi celo jutro Robamo Jos se i lazima sluzis e moj ti.Neka administracija resi ovo ne pisi vise nista ja sam svoje rekao kako i jeste

Nije upuceno tebi niti se tobom interesujem niti sam znao ko roba samo sam video da skoro celo jutro nije 200 prebaceno i tjt. I svakako za tebe ne bih nista pricao tako da pozdrav.I ne znam kad sam ja to tebe ikada pre citiram tvoje reci provocirao i pisao nesto na g ovo sam sad napisao i tjt niti je bilo upuceno tebi niti bilo kome tako da .

Edited by [email protected]

Ranije, [email protected] je rekao/la:

Nije upuceno tebi niti se tobom interesujem niti sam znao ko roba samo sam video da skoro celo jutro nije 200 prebaceno i tjt. I svakako za tebe ne bih nista pricao tako da pozdrav.I ne znam kad sam ja to tebe ikada pre citiram tvoje reci provocirao i pisao nesto na g ovo sam sad napisao i tjt niti je bilo upuceno tebi niti bilo kome tako da .

Nisi video a na svakom robu si bio da sprecis kojim se ti lazima sluzis ovo je strasno.Ja sam svoje reko a ti sto lazes tebi na dusu,ja sam vas dosta pustao i govorio nemojte od sad svaka provokacija kacim ovde.

Najjaci si ti brat moj ja dolazio da sprecavam nek vrate sve i vide da vam nisam dosao ni na jedan jedini rob tako da pozdrav.Nemam potrebe da se sluzim lazima niti ista ako smatras da je provokacija onda neka ti bude,ja znam da nikoga nisam zeleo da uvredim i tjt.Niti me interesujes ti niti tvoja org niti bilo ko od vas.Tjt od mene necu ti davati vise paznje.Pozz

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...