Jump to content
Cvijic

~Misljenje o Grand Theft Auto III Definitive Edition~

Recommended Posts

Pozdrav forumasi i forumasice!

Za danasnju temu pripremio sam Gta III Definitve Edition,

u danasnjoj temi cemo da pricamo o tome da li je bolje da je izasao ili ne i jos neke zanimljive teme.

Grand Theft Auto III Definitive Edition je igrica koja je izasla pre skoro cak nepunih godinu dana?!

Po meni igra je jako dobro uradjena pogotovo glavni karakter Claude Speed 

image.jpeg.5932b05ce4b7aecdf43e6cca915ce733.jpeg

Mislim pogledajte samo detalje kakvi su medju likovima pravo remek delo!

Takodje moram reci da mi je Salvatore Leone zapao za oko,isto je uradjen jako dobro,

ima njih jos koji su jako dobro uradjeni ali s time cemo ovde stati.

Sledeca tema za ovu objavu je Grafika

Sama igrica je uradjena jako dobro uradjena po grafici zahvalju Unreal Engine-u.

Jako dobro su uradjena oruzja u igrici,pogotovo kada sa puca sa njima,hteli su da ostave iste animacije sto i jesu ali

zato su oruzja jako fino promenjena i pucnjava sa njima.

Takodje,jako dobro je uradjena i sama grafika o vremenu i gradovima.

Detalji su odradjeni do najmanjeg savrsenstva sto unapredjuje ovu igru do intenzivnog ludila!

Sledeca tema za ovu objavu je sama prica.

Pricu znamo cak od prvog izdanja GTA III,ali nemozemo da izbegnemo da ne napisemo nesto o tom kutku igrice.

Prica jeste dugacka moram priznati,secam se kao mali trebalo mi je puno vremena da prelazim neke misije i jako sam se nervirao zbog njih.

Same misije pokazuju da je Rockstar Games kompanija bila tada jako kreativna sa misijama a i sa ostalim moram dodati.

Sigurno postoje neke teme jos o kojima mozemo pricati a njih ostavljam vama verovali ili ne,ali 

za pocetak za vas imam par pitanja na koja mi mozete dati odgovor i da se druzimo u ovoj objavi😀

Pitanja glase: Kako se vama cini ova igrica? Da li je remaster dobar i sta se u njemu moglo odraditi sto nije? 

Vase iskustvo o igrici ako ste je igrali i sta mislite o samoj prici da li je kvalitetna i da li vam se svidja sama grafika,pogotovo kako su uradjena vozila u samoj igrici mozda? 

Ako ste igrali igricu da li ste nalazili neke bugove mozda?

To bi bilo to od mene za ovaj deo,za sledeci cekam vas da malo procaskamo o ovome 

u ovoj temi 

Pozdrav!

Edited by $D J O K S$

1 minute ago, Radasin_Miljkovic said:

pozdrav, mogu reci veoma lepa tema i dobro pitanje. Nemam neko iskustvo sto se tice ove igre jer nisam nikad igrao, ali po snimicima koje sam uspeo da vidim izgleda veoma lepo i pristojno za igrati.

Pozdrav kolega,da li bi možda voleo da je zaigras ili te nešto sprecava da  ju igraš možda?

56 minutes ago, Radasin_Miljkovic said:

Iskreno nikad nisam imao zelju da je zaigram i sumnjam da cu je ikad dobiti.

Zasto mislis tako da li ti se ne svidja i zbog cega jos nemas zelju da je igras da li si igrao stari deo pa ti se ne igra novi ili?

Pozdrav, zanimljiva tema za pricanje, igrao sam GTA III bas puno kad sam bio dete i naravno poradovo sam se kad sam video da je izasla remake verzija igrice, Ali iskreno igrice u Definitive Edition-u su me strasno razocarale, kompanija velika kao rockstar da ne mogu da prerade igricu kao sto treba ne znam sta reci, ima toliko bugova i svasta nesto. Sta ti mislis, jel Rockstar dobro napravio Definitive Edition ili je mogo jos bolje napravit igrice ?

20 minutes ago, Jovan Gjorgjievski said:

Pozdrav, zanimljiva tema za pricanje, igrao sam GTA III bas puno kad sam bio dete i naravno poradovo sam se kad sam video da je izasla remake verzija igrice, Ali iskreno igrice u Definitive Edition-u su me strasno razocarale, kompanija velika kao rockstar da ne mogu da prerade igricu kao sto treba ne znam sta reci, ima toliko bugova i svasta nesto. Sta ti mislis, jel Rockstar dobro napravio Definitive Edition ili je mogo jos bolje napravit igrice ?

Pozdrav kolega,verujem da je mogao da se uradi jako bolje ali sta je tu je ja sam zahvalan sto su izbacili i ovaj remake igrice,i da li si ti nasao neki bug?

Edited by $D J O K S$

19 hours ago, $D J O K S$ said:

Pozdrav forumasi i forumasice!

Za danasnju temu pripremio sam Gta III Definitve Edition,

u danasnjoj temi cemo da pricamo o tome da li je bolje da je izasao ili ne i jos neke zanimljive teme.

Grand Theft Auto III Definitive Edition je igrica koja je izasla pre skoro cak nepunih godinu dana?!

Po meni igra je jako dobro uradjena pogotovo glavni karakter Claude Speed 

image.jpeg.5932b05ce4b7aecdf43e6cca915ce733.jpeg

Mislim pogledajte samo detalje kakvi su medju likovima pravo remek delo!

Takodje moram reci da mi je Salvatore Leone zapao za oko,isto je uradjen jako dobro,

ima njih jos koji su jako dobro uradjeni ali s time cemo ovde stati.

Sledeca tema za ovu objavu je Grafika

Sama igrica je uradjena jako dobro uradjena po grafici zahvalju Unreal Engine-u.

Jako dobro su uradjena oruzja u igrici,pogotovo kada sa puca sa njima,hteli su da ostave iste animacije sto i jesu ali

zato su oruzja jako fino promenjena i pucnjava sa njima.

Takodje,jako dobro je uradjena i sama grafika o vremenu i gradovima.

Detalji su odradjeni do najmanjeg savrsenstva sto unapredjuje ovu igru do intenzivnog ludila!

Sledeca tema za ovu objavu je sama prica.

Pricu znamo cak od prvog izdanja GTA III,ali nemozemo da izbegnemo da ne napisemo nesto o tom kutku igrice.

Prica jeste dugacka moram priznati,secam se kao mali trebalo mi je puno vremena da prelazim neke misije i jako sam se nervirao zbog njih.

Same misije pokazuju da je Rockstar Games kompanija bila tada jako kreativna sa misijama a i sa ostalim moram dodati.

Sigurno postoje neke teme jos o kojima mozemo pricati a njih ostavljam vama verovali ili ne,ali 

za pocetak za vas imam par pitanja na koja mi mozete dati odgovor i da se druzimo u ovoj objavi😀

Pitanja glase: Kako se vama cini ova igrica? Da li je remaster dobar i sta se u njemu moglo odraditi sto nije? 

Vase iskustvo o igrici ako ste je igrali i sta mislite o samoj prici da li je kvalitetna i da li vam se svidja sama grafika,pogotovo kako su uradjena vozila u samoj igrici mozda? 

Ako ste igrali igricu da li ste nalazili neke bugove mozda?

To bi bilo to od mene za ovaj deo,za sledeci cekam vas da malo procaskamo o ovome 

u ovoj temi 

Pozdrav!

Cao,

Lepa tema.

Od malena sam vezan za ovu igru i ona je igra mog detinjstva.

Jedva sam cekao da izadje Gta Definitive Edition.

Ali kada je izasao imao sam blaga razocarenja.

A to su bagovi.

Ima mnogo bagova ali nadam se da su popravili sve to sada.

Zeleo bih da oprobam ovu moderniju verziju Gta San Andreasa, Gta Vice City i Gta III.

Da li bi vi probali Gta Definitive Edition ?

Zanimaju me i druga misljenja.

3 hours ago, bogdana said:

Cao,

Lepa tema.

Od malena sam vezan za ovu igru i ona je igra mog detinjstva.

Jedva sam cekao da izadje Gta Definitive Edition.

Ali kada je izasao imao sam blaga razocarenja.

A to su bagovi.

Ima mnogo bagova ali nadam se da su popravili sve to sada.

Zeleo bih da oprobam ovu moderniju verziju Gta San Andreasa, Gta Vice City i Gta III.

Da li bi vi probali Gta Definitive Edition ?

Zanimaju me i druga misljenja.

Pozdrav brate sta te je privlacilo da ju igras kad si bio mali?

Mogu ti reci vecina bagova je fixano mozda su i svi bar se nadam da je tako,takodje mogu ti reci

da sam odigrao sve delove i jako su dobri bar po meni.

17 hours ago, $D J O K S$ said:

Pozdrav brate sta te je privlacilo da ju igras kad si bio mali?

Mogu ti reci vecina bagova je fixano mozda su i svi bar se nadam da je tako,takodje mogu ti reci

da sam odigrao sve delove i jako su dobri bar po meni.

Pozdrav,

Kad sam bio mali privlacilo me je da igram Gta je to sto sam voleo taj tip igara.

I stalno sam vidjao klipove na YouTube o EsterEgg-ovima pa sam zeleo i ja da nadjem neke.

A pogotovo sam krenuo da igram Gta zbog AdnanBro-a.

Ranije, bogdana je rekao/la:

Pozdrav,

Kad sam bio mali privlacilo me je da igram Gta je to sto sam voleo taj tip igara.

I stalno sam vidjao klipove na YouTube o EsterEgg-ovima pa sam zeleo i ja da nadjem neke.

A pogotovo sam krenuo da igram Gta zbog AdnanBro-a.

Pozdrav,da li si ti nekada pronašao neki EsterEgg,ako da koji je to?

9 minutes ago, M A R L B O R O said:

Pozdrav,da li si ti nekada pronašao neki EsterEgg,ako da koji je to?

Pozdrav,

Naravno jesam e sad ima ih mnogo tako ti mogu reci samo onaj na crvenom mostu

gde pise ovde nema ni jedan esteregg.