Jump to content
M A R L B O R O

GTA 5 | Mišljenje

Recommended Posts

Pozdrav forumaši i forumašice,verovatno ste svi čuli za igru GTA V.

Grand_Theft_Auto_V.png.6867b6be0ed5172d875649f162465272.png

Dakle za one koji ne znaju a vervatno nema takvih to je akcijska videoigra smještena u otvorenom svijetu, koju je razvio razvojni tim Rockstar North-a.

Pa sada mene zanima vaše mišljenje o tome i jeste li nekada igrali GTA V i kako vam se sviđa igrica i sistem.

Ja sam igrao samo na PS4 i igrica je zanimljiva a sada me vaše mišljenje zanima,pozdrav!

• Like 1

Ranije, Nemanja_Ivanovic je rekao/la:

Veoma dobra igrica jedna od boljih koje sam igrao, zanimljiva je i veoma realisticna. Sve preporuke!!! 

Pozdrav,hvala što si odvojio vremena da komentarišeš ovu temu,jesi li prelazio misije možda ako jesi kako ti se čini?

Pozdrav @ M A R L B O R O .

Vrlo zanimljiva i kreativna tema. GTA V je jako dobra igrica, igrao sam je par puta na PS-u i mnogo mi se svidela, ali kada je brat prodao PS, nisam imao gde da je igram. Što se tiče mog kompjutera, ne može da podrži te jače igrice pa je više od tada nisam ni igrao. Najviše mi se sviđa kod te igrice, što mogu da igram sa drugarima, da se pucamo, krademo kola, radimo misije itd....

Ranije, Forgiven je rekao/la:

Vrlo zanimljiva i kreativna tema. GTA V je jako dobra igrica, igrao sam je par puta na PS-u i mnogo mi se svidela, ali kada je brat prodao PS, nisam imao gde da je igram. Što se tiče mog kompjutera, ne može da podrži te jače igrice pa je više od tada nisam ni igrao. Najviše mi se sviđa kod te igrice, što mogu da igram sa drugarima, da se pucamo, krademo kola, radimo misije itd....

Pozdrav,hvala što si rekao svoje mišljenje,da si prelazio nekada sam misije i da li planiraš kupovati jači PC pa igrati GTA V?

Edited by M A R L B O R O

Nisam prelazio misije već samo jednu misiju, nisam siguran kako se misija zove, ali uglavnom pada neki avion ispred dok se vozite do neke kuće, jedino se toga sećam od celog igranja, pošto je bilo jako davno. Naravno da planiram da kupim jači PC, ali ne verujem da je to moguće iz razloga jer nemam neka novčana sredstva da bih prijuštio tako nešto, pa sam i ovime što imam zadovoljan.

• Like 1

Ranije, Forgiven je rekao/la:

Nisam prelazio misije već samo jednu misiju, nisam siguran kako se misija zove, ali uglavnom pada neki avion ispred dok se vozite do neke kuće, jedino se toga sećam od celog igranja, pošto je bilo jako davno. Naravno da planiram da kupim jači PC, ali ne verujem da je to moguće iz razloga jer nemam neka novčana sredstva da bih prijuštio tako nešto, pa sam i ovime što imam zadovoljan.

Ne trebaš žuriti sa tim doći će sve u svoje vrijeme,verujem u tebe da ćeš jednom uspeti kupiti jači PC i igrati GTA V :D

Edited by M A R L B O R O