Jump to content
Bogd4novic

Najteze misije u Gta San Andreasu

Recommended Posts

On 10/18/2022 at 5:11 PM, Bogd4novic said:

Pozdrav svima,

Danas imam jos jednu temu o Gta Sa.

A to je:

,,Najteza misija u Gta Sa"

Koja je to misija po vama bili najteza.

Meni je bila najteza misija bila ona kada igrate kolima.

A vasa ?

Pozdrav Kolega @ Bogd4novic  

Po meni je najteza misija sa Zero-m vrlo su teske misije jos ako ste na tastaturi ili misu pa je jos teze upravljati one male avione.Zato mislim da su njegove jedne od najtezih tamo

• Pozdrav, najteza misija je misija sa dronovima kada moram da prolazim kroz chack pointe. Iz razloga jer se prvo trkam sa ostalim dronovima, drugo ne smem da udarim nigde sa dronom ili cu fejlati misiju i moram da prodjem kroz chack point bez greske i naravno to sve moram brzo raditi dok imam mnogo prepreka koje je tesko proci. Za mene je ovo najteza misija i ostale su mi sve lakse misije.

Ranije, M I L O je rekao/la:
  • Pozdrav, najteza misija je misija sa dronovima kada moram da prolazim kroz chack pointe. Iz razloga jer se prvo trkam sa ostalim dronovima, drugo ne smem da udarim nigde sa dronom ili cu fejlati misiju i moram da prodjem kroz chack point bez greske i naravno to sve moram brzo raditi dok imam mnogo prepreka koje je tesko proci. Za mene je ovo najteza misija i ostale su mi sve lakse misije.

Po opisu misije predpostavljam da su to Zero-ove misije, kako ste se snasli sa njima kada ste prvi put igralI?

U GTA San Andreasu, "Supply Lines..." je misija koja je mnogima predstavljala izazov. U ovoj misiji morate letjeti dronom koji ispaljuje projektile dok pokušavate uništiti nekoliko mete širom grada.

Po meni najteza misija je misija data od strane Mike Toreno-a pod nazivom N.O.E. Misija je teska zato sto moramo voziti na niskoj nadmorskoj visini iznad Angel Pane-a, a u tom dijelu ima puno visokog drveca sto dodatnl otezava prelazak misije.

Meni lično je najteže misije bile N.O.E i Supply Lines.

U misiji N.O.E. moraš da letiš avionom od pustinjskog aerodrom do onog sela na  dnu mape, sve vreme veoma nisko da te radar ne primeti. Problem je što su tamo drveća visoka i gusto raspoređena, a nekad se teže učitavaju, pa je lako poginuti u toj misiji. Uz to avion je dosta spor pa moraš dugo da voziš.

A što se tiče Supply Lines, tu moraš voziti mali avion igračku, koja je i oružje., pa sa njom moraš uništavati protivničke kombie i kurire raspoređene po cijelom gradu. Teške su kontrole, a imaš i gorivo koje se brzo torši, te ako ostaneš bez istog ne prelaziš misiju.

Po meni jedina misija za koju sam se ozbiljno namucio je bila da predjem avio skolu, ono ulazenje u markere i sve mi je bilo bas tesko i zato nisam uspevao da predjem ovu "misiju"